Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby nekdo jeste nemel....

    CKF7-H78P-C3PX-6X2N-M66H
    XNG3-N73Y-E3KP-8X2Q-Y86Q
    XNE6-H79Y-F7BP-9R2M-Y96C
  • kulhy_parici_spici
    Nevím jestli už to někdo nepoužil (pastoval jsem i jinde), ale tady jsou nějaký klíče do bety co mi přišli. K vyzvednutí zde http://bethesdasoftworks.cmail20.com/t/i-l-uhjhkut-cithyulul-k/

    YYP2-B84A-Y2UQ-7F8G-U32H

    UGG2-P37C-Y9HC-2H3A-Q87A

    QQC3-D43F-N9EF-6D6U-K97G
    • Děkuju moc! mám a stahuju, jsi skvělej :))
      • Jsi úžasnej, diky ďalší tri sme si to stali
        • Už sem si stahnul plnú hru, jeste pred vydaním. Dekuju moc
          • Ty vogo, ono to funguje, to mne pos3r ty vole
            • Ja sem to jiz celé prosel kluci ;)
    • ban za 3...2...1...
      • kulhy_parici_spici
        Asi jsem nepochytil co je za problém s nahozením klíčů do bety pro ostatní? Poučte mě, klidně se smažu.
        • děkuji ti, dobrý člověče, už to stahuju!
  • kubi-wan
    Když já bych prostě radši singlovýho Quaka *9*
  • Nemuzu si pomoct, ale navrat starych arenovek vidim prave v ciste hratelnosti UT. Zadny pitomosti, zadny dementni ability ala overwatch. Proste cistej skill. "Jsi looser? Tak bez plakat mamince do klina.".
  • budou dedikované servery, bude LAN verze?
  • je to rozbity chtel jsem to vsem nandat, ale IDKFA nefunguje *13*
  • Co hovorite na ten Quake ? podla mna sa im velmi podaril. Aj unreal tournament vyzera vyborne. Aspon nejaka schopna alternativa na Overwatch ktory sa mi vobec nepaci
    • to neni quake.. ale jak pises.. aleternativa na overwatch.. ty classy jsou strasny.. Styx nevoni :(
      • Zagro
        Jsi to viděl tak max z vlaku. Točíš naprostý nesmysly.
      • Tak to je vidiet, ze si to nehral, pretoze to JE stary quake. Kazdy champion ma sice nejaku abilitu, ale prim ma stale skill.
        • presne. stary quake vyborne sa to hra.
          A ti sampioni su uplne perfektni na duel kedy si picknes troch a trochu taktizujes.
          Dobre to je. su tam jemne moba prvky ale zas to nieje prehnane
          • Zagro
            Přesně, ale tady s někým diskutovat ohledně quaka, to nemá cenu. 99% lidí zde neporazí ani bota na nightmare, takže .....
      • nepovedal by som. Tie utility niesu az take silne a len tu hru doplnaju. Ja hram teraz za wallhackera :D ale celkovo je ta hra rovnaka plus okorenena o nove prvky
  • Hrál jsem první dvě closed bety a pokud vám někdo bude tvrdit, že vliv hrdinů, abilit atd. je minimální, tak to hrál půl hodiny, nebo je antitalent od přírody.

    Jsou tam postavy se směšně vyšším TTK (dvojnásobek armoru případně i zdraví), ale jsou otřesně pomalý, takže jsou to jen lite varianty na cancer tanky z Overwatch/Paladins, za který je bolestně nudný hrát, ale zároveň je bolestně otravný je zabíjet. Věcí jako to, že zoomnutej rail má vyšší dmg a i tak vyšší dmg rg v porovnání s QL nikterak necounteruje tanky, není tam granátomet, plasma gun nahradil nail gun, rozdíl mezi ultra a low nastavením je minimální a podobných nepřijemností je tam spousta, ale zdaleka nejhorší jsou ability v rukách schopných hráčů, který hru mění v ultimátní gimmick fest a farmu cooldown reduction shardů v podání (nečekaně) nevybalancovaných charakterů. Hlavně, že jsou tam lootboxy.

    Fanouškům předchozích titulů bych to doporučil jen v případě, že už je starší díly nebaví a mají absťák po něčem, co se jim v něčem podobá. Jinak je to dle očekávání Quake Dumbed Down Edition a "classic" mode stejně nebude classic, takže se modlete za pátej díl.
    • ano presne tak, nechapu jak v arenove strilecce muzou byt ruzne charaktery, to proste nikdy nebude fungovat a ten pohyb je taky hroznej, nejaka parodie na strafe jumping tam je, ale hodne chaba, todle proste neni arenova strilecka, ale nejaka parodie na FPSMOBA
      • Zagro
        Co to plácáš. Schopnosti jsou tam jenom jako bonus. Každej s lepším aimem tě stejně kdykoliv dostane a pohyb má každá postava jinej a díky tomu si to rádi zahrají jak lidi z quakewordu, tak cpma a stejně tak OSP/QL. Zase někdo, kdo ale vůbec nepochopil :)
    • na to je zrejme ta beta aby sa to balancovalo, a hovorili ze to bude v bete dost dlhu dobu
      • Ako tu uz bolo spomenute, vzhladom na smer ktory nastolili sa to vybalancovat proste neda. Ono ani to vybalancovane byt nemoze, pretoze jedine tak to nuti hraca dokupovat nove veci co je aj podstata celeho f2p modelu. Mimochodom dost divne su aj hitboxy, vdaka comu ma clovek obcas pocit ako keby zbrane nefungovali alebo sa im menila efektivita.
        Ja by som to naopak neodporucal fanusikom Q3A alebo QW. Priznam sa ani netusim kto je vlastne cielovka - hraci povodnych hier budu skor sklamany alebo zaskoceny a zasa dnesna mladez mozno ani netusi co je Quake a hlavne ma a uz hra koepc inych hier/znaciek a nemaju moc dovod prechadzat na nieco ine.
        Priznam sa nechapem preco ma ID Soft potrebu takto "inovovat", zvlast ked vidia ze nieje tu moc hier s oldschool gameplayom, alebo aspon jeho feelingom ako ukazal SP Doom 4. Naopak MP v Doom4 domrvili a teraz v tomto Qakeovi to este dorazili.
      • Vážně? To mě nenapadlo. Dík, žes mi to objasnil. Psal jsem, že nevybalancujou ani classic mode natož TDM, protože podstatou celýho konceptu je něco, co balanc znemožňuje a uvidíš, že místo toho, aby to aspoň osekali, tak budou naopak jen přitvrzovat špatnym směrem jako všechny hry, kterýma se tenhle hybrid inspiruje.
        • presne v dnesni dobe to jinak ani neumeji viz jine hry hraci si stezuji na spatny matchmaking vylozene otresne rozdelovani ranked bodu kde veteran hraci nemaji sanci se dostat na uroven kam patri leda ze si zalozi alt acc a vysledek udelase verze 2.0 kde pribudou lootboxy a kosmeticke kraviny na farmeni *11* *16*
        • inspiruje sa dobre. ak nechces hybrid, hraj unreal tournament
  • Zdravím, dva klíče jsem už rozdal a tady je třetí:
    HXP3-N92G-K7RN-4F6U-E97A
  • Jack1947
    Je pravda že jsem hrál jen Quake2 (PS1 demo ? - na Symbianu) Quake 3 revolution a tam žádné nemysli že by postavy měli ability navíc neměli nicméně neřikám že to nemusí dopadnout špatně...

    Třeba to nakonec bude solidní návrat arénovek... nicm=éně kdyby nedopadlo stále tu je ten - UT *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit