Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Ok *3*
  • Jack1947
    Jo ale defakto máš pravdu páč na všechny nepřátele funguje podobná taktika nezávisle na tom co jsou zač. Pak samozřejmně přichází kvantita na ukor kvality a unava snad tady to už bude na jiné urovni.
  • nekromant33
    Counterattack ano, ale rozhodně není samospásnej, hlavně když nemáš proti sobě jen základní nepřátelé, ale ty s kevlarem, riot shieldem, případně elektrickým obuškem nebo střelnou zbraní.
  • nekromant33
    Nechválím, proto je to napsaný podmiňovacím způsobem, jen říkám, že takováhle kombinace přístupu k herním mechanismům + samozřejmě příběh s hlavou a patou a letos by pro mé herní chutě nebylo nic lepšího. Zatím mám naopak k téhle hře spíš skeptický vztah, takže jestli se to povede, budu o to radši.
  • to s tím blokováním je stejné u všech Arkham her a u AC3 jakbysmet
  • nekromant33
    to co popisuješ jsou souboje z Assassina, ne z Arkham her
  • Já v tom bohužel čtu ... že hra bude cílit hlavně na filmovost a na efekty. Combat system bude jen jedno zjednodušené velké QTE, kde půjde jakýkoliv úder vykrýt jen včasným stiskem jednoho tlačítka (bez ohledu na pozici nepřítele, nějakou výdrž, nebo cokoliv), a následně protivníka zneškodnit jedním protiútokem. To je přesně to co jsem od téhle hry nechtěl, raději bych byl kdyby hra kladla na soubojovou složku větší důraz, zvláš´t v kombinaci s tím jak popisovali, že chtějí aby mělo prostředí svou vlastní paměť a jak se bude svět měnit v závislosti na činech hráče (že si hráče přeživší velitelé zapamatují atp.). Doufám, že se k této složce nepřistoupí podobně povrchně :D.
  • Jack1947
    Mlácení z batmana ano, plížení z dishonored aano ,nekonečné řady tupých nepřátel čekající na likvidaci hráčem neb převyšují kvantitou ale spolehají na štěstí z AC? rozhodně ne, ale na druhou stranu cokoli jiného z AC ano Takže otevřenější svět z AC a tak nějak by se to snad dalo no. Hlavně at to není nic moc tupého, pokud možno delší na více než jedno odpoledne.

    Monolithům se ale snad v tomhle věřit dá ne... nebo ne... a komu pak tedy. *7*
  • VaZqeZ_EU
    Nechval dne před večerem. Ona ta hra (navzdory očekávání) může být taky zklamání roku. V dnešní době reklamních masáží a PR keců si člověk (předem) nemůže být ničím jistý...
  • nekromant33
    Pohyb po světě z AC, combat system z Batmana a stealth možnosti z Dishonored a bez ohledu na licenci by tu byl pro mě kandidát na hru roku.
  • Škoda že autor nerozvedl víc ten nemesis systém, protože tohle má dost potencial,a mohlo by to udělat menší evoluci v herním prumyslu.
  • flash789
    nezni to spatne, ale spis to vypada jak když pejsek z kocickou varili dort, od každého neco a nic poradne, uprednostil bych klasike rpg z tohohle světa a ne tenhle co je zrovna in mismas...ale uvidíme.
    PS: monolith by to mozna mohl nejak ukočírovat..
  • tak, ještě že to nepřípomíná Tolkiena *7*
  • Miserius
    Jo, tak dobře udělanou kombinaci těchto her bych si nechal sakra líbít...
  • BoB.2
    Sexy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit