Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nedovedu si představit že bych hru koupil a ještě říkal jak je dobrá obhajoval že to jde i s lootboxy a kterak různě si nalhával pravdu, je lepší bejt pokrytec než zatemnělej mozek ;) Jsem psal že nemám ram ani vram na ULTRA textury 4k cinematics kje o ničem když 4k nemáš :D

    Jinak, ano udělal jsem tu chybu že jsem musel tahat hned jak vyšlo - ne repack to je jen má chyba. Lootboxy se už zkritizovaly ale vzhledem k tomu že mi to jede jen offline tak nic takovégo "našstěstí tam nemám.
  • Morraw
    Na Steamu jsou Ultra textury a 4k Cinematics volitelné, ale to by jsi věděl, kdyby jsi hru neukradnul.

    A ještě si nezapomeň zanadávat na lootboxy, grind, vydavatele a hru celkově. Typické pokrytectví dnešních hráčů. *11*
  • Jack1947
    Opravdu nechápu a nepocjopím (nikdy asi) co tam má těch 100gb! 32 gb textur který nwejsou beztak vidět a chvílema to vypadá hůře jak na konzolích minulé generace lol? to jedu na high víc mi pamět nedovolý.

    Jinak ta stejná ohraná písnička dneska okořeněná vydatnými mikro-box plné lůtu.
    Takže je to o to větší grind, zase se vám budou smát do ksichtu řadový orkové a stoupat v žebříčku.
    Nezbývá než nagrindit na slabších nepřátelých level jo - tohle bude ještě dlouhá jízda :D
  • Neni to open world ale taky jsme se u toho v coopu dobře bavili
  • Z videa to není moc poznat, není to další kotoulovka?
  • Mám hru.
    Nahráno asi 4 hodiny. Je to o dost rozsáhlejší než Mordor. Lepší je strom dovedností, vylepšení zbraní, brnění, pláště a prsten.
    Grafika Xbox one je super. Vše jede perfektně a plynule. Ovládání je v pohodě - (Mordor jsem hrál na MAcu a to bylo naprd)
    Příběh se zatím rozjíždí.
    Za mě hodnocení určitě srovnatelné s Mordorem + za různorodé terény, vyšší inteligenci a schopnosti orků a to i na nejnižší obtížnost. Rozmanitost úkolů.
  • Jack1947
    Taky si myslím, ta snaha mě napodobit vyšla na prázdno už kolikrát !
  • Tilwaen
    Jacku, neměj strach, tebe bychom vždy poznali, tvůj styl je nereplikovatelný *3*
  • Hej tak si ču*ák ?
    Jenom pro to že tam musel Monolith naházet kvůli WB lootboxy tak si to lidi nemaj kupovat ? Ku*va hru to ovlivní jenom kok*tům kteří tu hru jenom chtějí proběhnout co nejrychleji a rushnout příběh.. Všechno z tý hry jde ku*va normálně dostat vč. legendárek a další pi*ovin. Se*ou mě lidi. Už jenom na tomhle zpí*eným portálu je kupa mrňavích sr*ček co si stěžujou a downvotujou jenom pro to že tam museli dát ty lootboxy. Kdyby ste nebyly všichni totálně vymletí ču*áci a sledovaly alespoň streamy Monolithu tak zjistíte že ani je to ku*va netěší. Hlavně ku*va kritizujte když to ani nemáte.

    Zdar vy ku*dy. Začněte taky ku*va myslet za sebe.

    Ártý
  • Jack1947
    Tak to je drsný! mě už se snažily taky krást nick ale tak blbě že tomu nikdo nemohl věřit. Jo musí se to zminovat jak v dojmech tak i v recenzi pořádek bejt prostě musí *16* *12*
  • Jack1947
    Ty jo MT někdo bere vážně? to se divím jsem myslel že to jsou 2tábory co se hejtují navzájem *8* *12*
  • Na metacritic ma moje ironie 98 takze to takze urcite bude dobra.
  • Tady doslo ke kradezi nicku! Az sem se z toho musel prihlasit! *16*

    Jinak ano, samozrejme pravda, loot boxy zminuji a diky bohu za to, nutno hlasit takovyhle praktiky.
  • Ano je, jinak tvoje ironie je trapná, takže prosím nedělej ze sebe pycu, dekuji
  • JJ vyhoda je ze muzou lidi dat cislo mezi 0-10 a ne tim omezenym stylem jako na steamu kde muzes jenom doporuci nebo nedoporucit. Cislicko je idealni pokud nechces cist recenze a chces videt cislo. Nevyhoda je ze tam tu recenzi muze napsat uplne kdokoliv a nemuzes vedet jestli v te hre odehral alespon jednu hodinu herniho casu nebo jestli tu hru vubec ma. Ale hodnoceni na MT je jinak mnohem lepsi :D
  • Na MT je taky spoustu recenzi, které jsou vypovídající, výhoda je, ze lidi můžou hodnotit i jinak než omezeným stylem ala Steam.
  • Morraw
    Já recenze čtu. Z čísla se nic konkrétního nedozvím. Je to maximálně tak indikátor, kde se asi tak hra nachází. Na Steamu je spousta normálních recenzí s hodnotným obsahem. To nemůžeš popřít.

    V čem, že je MT lepší než Steam ?
  • V tom případě skoda slov na člověka, který považuje Steam za nějaké medium, které je relevantní, Labem ze 0/10 pro dotu, kvůli hl3
  • Morraw
    Hlavně, že na MT se teď SoW vesele bombí. Pro tebe je více relavantní MT a pro mě Steam. Beru.
  • "Steam me nezajima tam je to retarrd vedle retardda" tak jdes koukat na receneze na MT kde tu hru ani nemusis mit abys napsal hodnoceni :D To proste nema chybu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit