Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle remake se moc nepovedl. Původního Shadow Warriora jsem hrál a je o dvě třídy lepší (už tehdy). Nový Wang nesympatický, hlášky křečovité, atmosféra umělá. Už ve 3. kapitole strašná nuda, pořád 1-2 typy nepřátel ze všech stran, prostředí pořád to samé složené ze dvou šablon (stejné ulice, pak stejný les), mezi tím brána s pečetí. Koridor - malá aréna - ten samý koridor - ta samá malá aréna pořád dokola. V Serious Sam byla alespoň každá lokace/aréna jiná a zajímavá, v SW to neexistuje. V podstatě je to o zběsilém mávání katanou, jiné zbraně nemá cenu použít. Ukazatel zdraví se chová tak podivně, že ani nevím, kolik života vlastně mám (to se mi stalo v nějaké hře vůbec poprvé), možnost samoléčení jen tak ze vzduchu, podivné kombinace kláves (tohle možná funguje na konzoli, ale na PC je to hrůza). Škoda peněz, i když koupeno za hubičku ve výprodeji (z původní ceny 40 EUR na 5 EUR - to už o něčem svědčí).
  • takovy lepsi duke nuke forever... hloupy sprosty humor.. zastarala grafika...prazdny linearni osklivy mapdesign, otravne sbirani xp/penez, zbytecne a neprehledne vylepseni. Puvodni hru jsem nehral takze nostalgie na me nefungovala. Po prvnich par minutach jsem byl nadseny ze souboju s katanou ale to je tak vse...odehranou asi 1-2 hodiny. Po technicke strance bych tomu dal tak 3-4/10. Hratelnost si kazdy musi zhodnotit sam. Me to sekani hlav vic jak hodku nebavilo a nic jinyho ta hra podle me nenabizi.
  • pro mě jednoznačně největší překvapení tohoto roku ... hra o které jsem ani neslyšel, že by měla vyjít ... čekal jsem že to bude s prominutím p*čovina, ale řikal jsem si tak to vyzkoušim ... a bum ... nabytá zábavná akce v ucházející grafice ... výborné efekty při bojích ... a hlavně originální záležitost ... mám rád fpska, která se něčím trošičku odlišují a shadow warrior tohle zvládl na výbornou díky kombinacím kláves při boji s katanou a vyvolávání tak různých magických útoků ... navíc skilly a powery a vylepšování zbraní ... hutní dobře vypadající bossové ... no prostě lahůdka .... neskutečně zábavná hra ... kam se hrabe třeba takové Crysis 3 - sice to vypadá úchvatně, ale po herní stránce už mě to prostě tak nebavilo, ale to je čistě můj subjektivní názor .... z poslední doby mě takhle bavil snad jen Call of Juarez: Gunslinger a Bioshock Infinite ...
  • Proc proboha Lo-Wang vypada spis jako negr a ne jako asiat? Fuj...
    • protože si koko :D a k tomu rasista ... ale spíš jen to první
  • Jack1947
    I kdyz nejsem jeste moc daleko, musim vyzdvihnout tu brutalitu takova pekna nebyla ani ve ROT .
    Proste to splnuje vsechno, co ma takova hra splnovat. Jeste jednou treba to vyzdvihnout do nebes pac to se nestava kazdy den aby vysla zremakovana takova pecka a peckou byla pravem. *4* Ty dva soulozici kralicci mne dostaly *15* .
  • dzar, herně je to vyborny ale ta grafika :X zajimalo me jak to v recenzi pojmou a docela čučim.

    Ze to silene pre-efektovany, 1000 bloomu, DOFů, SSAOů a nevim čehe eště, katana když se zaleskne je z toho odraz co se vám vypálí do sítnice do konce věků :X

    Samozřejmostí je simulace špinavýho skla před očima atd., no a když se člověk zasnaží, dá postprocessing a efekty na low, je to zase ošklivý...


    Prostě ta grafika je pře a když se člověk pokusí ji vyčistit, vypada blbe... :X nechapu co se komu natomdl stylu líbí?? j

    á mám rád čistou grafiku jako např arma bez postprocesingu nebo deus ex starej, já nevim co este... urcite ne tendle moderni styl co vypadá jak dybych to hrál na 100 tripech uplně zhulenej nasračku, z tohodle stylu mě akorát po 2h bolí hlava a když kouknu od monitoru tak mi 10minut lítaj barvy před očima :D
    • možná by to chtělo poštelovat monitor...třeba ubrat brightness aby ti to nevypalovalo sítnici.. :D
      • Draken69CZ
        hlavně by měl konečně na klávesnici najít ty zbývající písmenka s čárkama a háčkama
    • kubi-wan
      Sice se s tvym příspěvkem neztotožňuju, ale musim uznat, že mě dost pobavil. *3*
  • Hanzik815
    Hned jsem dostal chuť na Seriouse Sama ... a už jsem odehrál dva levely. :D Zítra se bude pokračovat.
  • proč japonci? *10* kvuli tomu jsem nehral shogun tw.
    • p.s.
      pry je to od tvurcu hard reset cili nejspis ptakovina
  • zaslouží si 10/10 *3*
  • z marketingoveho hlediska je krok vedle nazvad hru stejne jako ten remake co vyšel prednedavnem v mizerne grafice. protože lide uslyší shadow warrior a mavnou rukou protože si to budou plest s tim remakem.
    jinak by to mohla byt dobra hra nebyt zasazeni do azie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit