Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to špatné, hodnotil bych to na 7/10. Negativa jsou asi taková - příliš lineární, chtělo by to trochu zamotat, nabídnout víc možností řešení, taky přidat další vedlejší questy. Příběh byl z poloviny velmi dobrý, pak kvalita klesla na průměr, což je škoda. Shadowrun Hong Kong je na tom o třídu lépe, jak příběhově, tak questy, i když s lineárností bojuje taky.
    • returns bylo prvni, kong az treti v rade, bylo by smutny, kdyby byl horsi...

      nicmene zaklad je pevne danej a tim padem jsou si vsechny tri, vcetne dragonfallu, podobny jak vejce vejci

      mne taky nejvic strhnul pribeh v returns tak do pulky, pak je to ve vsech obdobne plny emzaku z jinych dimenzi *1*

      konceptu se nezastavam, taky by se mi libila vetsi svoboda, ale udajne je to verny predloze, kdy ty runy jsou linearni

      je to treba chapat predevsim jako vizualni novelu s rpg prvky a korenim v podobe tahovych souboju nez plnohodnotny rpg, zase se to aspon da dohrat za dva-tri dny bez nervu *5*
  • Ano, jistě, jiný názor může být legitimní , pochopytelně,...to ale neznamená že ten jiný legitimní názor je správný. S tím komentářem souhlasím. Ostatně, právě díky přihlouplým hráčům (a tedy dnes již většině) se herní průmysl vyprofiloval tak jak se vyprofiloval.....
  • zdeeneek
    Zatim jsem hru jen natuknul, ale atmosfera me hned pohltila - dukaz, ze i bez ultramega moderni grafiky jde udelat pekna hra. Jedina vec, ktera mi uz 2x zkazila prijemny hrani je absence save/load. Jednou kdyz jsem hral v noci a chtelo se mi uz spat, krvavy voci a furt ne a ne dokoncit usek aby se provedl autosave. Podruhy kdyz jse musel nečekane odejit od hry a protoze se to nedalo ulozit, tak pak opakovani uz jednou odehrane casti znova ... Zbytecnej vopruz
    • Ona ve skutečnosti docela moderní je. Jen hra neobsahuje tuny middleware a HDR efektů, které zatopí shaderům vaší grafiky. Je nádherně nakreslená, ve slušném rozlišení. Cit pro detail je znát na každém rohu.
  • Mam to prakticky dohrane.
    Pribeh ... no tohle uz jsme videli mnohokrat, srovnavat s Planescape? Autor evidentne PT hral strasne davno ze zapomnel jak nadherny a poeticky temny pribeh PT mel, nehlede na jeho originalitu. V Shadowrun Returns je pribeh bohuzel vcelku tuctovy, ac to ze zacatku vypada dobre. Kolikrat jeste budem zachranovat svet misto toho abychom se starali o ...?

    Provedeni je OK, grafika spise brnka na nostalgickou notu fanouska jedinych dobrych Falloutu, hudba to same v blede modrem. Ovladani jednoduche a prehledne.

    Ovsem co je podle me nejvetsim minusem je, ze hra nejde ukladat. Autosave pri vstupu do urovne je malo, zvlast v pozdejsich castech, kdy neni presne jasne kde se objevi nepratele a tudiz nelze dobre taktizovat. A situace, kdy vam tesne pred koncem levelu zjevivsi se nepratele vymlati partu po x desitkach minut pecliveho taktizovani v predchozich soubojich neni vyjmecna a restartovat cely level je opruz.

    Celkove se da rict, ze je to povedena zalezitost. 7/10 - diky stokrat videnemu pribehu oficialni kampane a podelanemu systemu savovani. Uvidim co editor...
  • Oficialni preklad asi nebude co, mohl by to nekdo prelozit, samozrejme ze ne zadarmo, napriklad by mohl dat prelozeni hry jako projekt na startovac.cz a hraci co to chceji v cestine by to zafinancovali, nebo to se neda takhle?
    • Nezafinancovali. Kdyby se překlad dělal komerčně, tak cena bude okolo půl milionu korun. Takže jedině nekomerčně. A na to má tahra zase příliš málo čeksých fanoušků. Já jsem totiž o překladu této hry opravdu uvažoval, ale nakonec jsem ho pro minimální zájem zamítl. Takovou hru nejde přeložit jen jedním člověkem. Na to je třeba celá skupina nadšených fanoušků, kteří jsou ochotní to překládat, opravovat a testovat. Takové lidi mám na Mass Effect a Dragon Age, ale už ne na Shadowrun, který je v čekém prostředí prakticky neznámý. Ostatně ukažte mi fukční aktualizované české fórum věnované Shadowrun.
  • update 1.0.2, krome kosmetickych uprav a oprav krute zkrouhli brokovnice...

    - Shotgun: Kneecap now has a HP DMG penalty of -6, up from -3. It now has a -5% accuracy penalty, and a cooldown of 3.
  • 2 linky, ktore sa hodia:
    http://www.shadowrunidentity.org/
    -Planuju portnut asi 20 povodnych pen and paper kampani do enginu SR - jednu uz maju hotovu a podla mnohych ohlasov je lepsia ako originalna kampan.

    http://www.reddit.com/r/shadowrunreturns/
    -Pokial sa objavi nejaka dobra kampan, urcite ju tu najdete.
    • update 1.0.2, krome kosmetickych uprav a oprav krute zkrouhli brokovnice...

      Shotgun: Kneecap now has a HP DMG penalty of -6, up from -3. It now has a -5% accuracy penalty, and a cooldown of 3.
    • v tom aby se prase vyznalo... vsechno nedodelany a i ta zminovana "lepsijakoriginal" prihoda, je oznacena jako verze 0.499
      • To taky a navíc to je vše na různé stránce. Navíc oficiální fórum je na prd pro neregistrované. Nejde to seřadit a nevím jaké módy se řeší.
        Kdyby udělali stránku na nexusu jako grimrock bude to nejlepší. Anebo lepší fórum jako má FLD kde lehce poznám co je modifikace a co je pokec o modifikaci a lze to řadit.
    • Dík. Problém je, že nemají na jednom místě jako je nexus a TES apod.
      Zde máš modifikace přes steam, pak jsou nějaké linly na fóru a pak tohle. Aby se v tom prase vyznalo. Pak nevím co dobré atd.. *9*
  • JustinBieber
    Vokurkova sezona
  • dost zavadejici recenze když to srovnam s komenty tady, hlavne to potvrzuje že kdo se rozhduje o koupi nemel by se rozhodovat na zaklade recenze ale spíš dát na reakce hráču v diskuzi, a to neni dobra vizitka webu
    • p.s.
      jinak jsem se divil proč to konzoloidni menu a ovladani kdyz je to vylucne na pc? pak to začalo davat smysl když tu nekdo napsal že je to pro tablety. A konzolovy system tahu z posledniho ufa je jen další duvod proč to nehrát
  • Man dotaz. Vyslo to s ceskyma titulkama?
    • Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit