Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude tam editor, takze sa mozme tesit na bambilion fan misii :)
    • Přesně tohle se mi na tom zamlouvá nejvíce. Herní dobu a zážitky to pak katapultuje do nebeských výšin. Celé to vypadá hodně luxusně.
      Pořád jsem hodně skeptický co se týče KS, a toho jak všichni pořád píšou, jak by chtěli návrat starých RPG, ale kdyby alespoň část těch řečí byla pravda a skutečně vytvořili parádní old-skůl hru, tak by to byla senzace. *14*
  • Jsem ani nedoufal že by mohlo něco takového vzniknout.
  • Parada konecne poradna takticka tahovka. Doufam hlavne ze hratelnost bude stat za to.
  • Když na to video koukám, tak si asi po létech znova přečtu Shadowrun i Neuromancera ... a pak si zharaju tuhle hru :) Grafika v příjemnym a odpovídajícím stylu.
    • taky jsem včera shadowrun vytáhnul z knihovny *3*
  • Jsem rad, ze v budoucnosti me krome CoD12, BF6, Assassins creed 5 ceka i neco zajimaveho.
  • Originální vzhled vyhrává ! HURÁ ! *15*
  • Black_Hand
    hmmm, skoda ze jsem nebacknul...mozna pribude preorder :)...ale to uz nic moc nezmeni, spis pockam na plnou.
  • KronosDeret
    a to je alpha jo? Slint. Jako staryho runnera me trochu zarazili Hitpointy, ale presne podle papirovejch pravidel jit nemusej. I tak uz prevedli hromadu veci. Prostredi vypada lakave, postavicky urcite dopilujou. Jsem mrte zvedavej jaka bude hra mimo souboje. Shadowrun je taky o background roleplayi, pochybnych dohodach v utrobach megapole, planovani misi a o svete jako takovym. Mam z toho dobrej pocit :)
  • omg tohle za 2 miliony udellat takovej hnus ta grafika fuj. jdu si radsi zahrat crysis 3 na plni detaili
    • Boha co je tohle za *******. Pokud to nejsou grafické orgie, tak se nám to nelíbí. Děkujeme odejděte.
    • je to mrak? je to letadlo? ne je to troll...
    • Musím uznale pokývat hlavou. Takový mentální průjem musí dát zabrat. Bravo hrdino!
  • Nebacknul jsem... mrzí mě to... předobjednám...O_O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit