Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle vypadá opravdu dobře.
  • Vypadá to jak původní fallout... což je jen dobře ten mě bavil vic jak trojka. Teď ještě aby se na kickstarteru objevilo pokračování baldurs gate a budu bez peněz *14*
  • DeDy
    V debatě pod nezávislým rozcestníkem jsem zaznamenal hru Last Stand: Dead Zone, vyzkoušel jsem, ale tu hru zabíjí F2P model, který ničí jinak super atmosféru. Po té co jsem zadal do googlu slovo Fallout a zjistil, že je nějaká HD verze a neoficiální patch 1.34 hádejte co budu dnes večer hrát?
    Každopádně budoucnost těch schopných nezávislých vývojářů vidím velmi růžově.
  • Mohli by to animácií pridať nejaké brutálne smrte po kritickom zásahu ako vo falloute :D vspomínam si ako som mnohokrát našil dávku z hexu a obetoval náboje, len aby som to videl :D
  • Viktor_H
    To vypadá naprosto skvěle! Další hra, která je must have...
    • Space Hulk, Shadowrun blízká se na lepší časy, tahovky jsou zpět a s nimi i super prostředí. A ještě Wasteland 2, ale to vyjde kdoví kdy.
  • Jedním slovem nádhera! Jsem v euforii *15*
  • Vypadá to skvěle, udělalo to na mě vážně parádní dojem, obzvláště způsob, jakým to kluci komentovali. Ale zajímalo by mě: 1) Po soubojích se všechny charaktery automaticky vyléčí? Ale no tak, vážně to potřebujeme? A 2) Když postava v souboji umře, znovu se obživí? Protože... no tak, vážně to potřebujeme ? :D
  • Odulin
    Vypadá dobře..stará dobrá krásná izometrie...vzpomněl jsem si na Crusader.:)
  • Long live the izometrie !! Wasteland , Torment , Shadowrun - dejte mi to všechno !!!
    • Zapomnel si na Eternity :)

      Tomu ja rikam zarna budoucnost
  • Drakens
    Ta hra vypadá velice slibně žánr Shadowrun moc her nevzalo a dle mého je to velká škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit