Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to jako obšlehlé Diablo 3...
  • Heretic? Snad mi Alláh promine ,když si tuhle hru zkusím.
  • z neciho popisku mi to prislo jako skupina v jednom (takovej shang tsung) *5*
  • Ovládám tam jednu postavu nebo skupinu ?
    • jednu postavu, ale kdykoli se můžeš přepínat na jiný... ten devourer je jakoby hlavní postava, která se může přepínat do "živejch" poskoků a ovládat je... když tě v "živý" podobě zabijou, vrátíš se do kůže devourera a můžeš se převtělit do jinýho poskoka... vždycky ale ovládáš jen toho aktivního někoho
  • firma co ojebava svojich zamestnancov, dlzi prachy byvalym, neplati sucasnych a podobne chutovky. nekupoval by som
    • prudislav
      no pokud já vim jsou zmrazený kvůli tomu že je jejich distributor (BitComposer ) v insolvenci a příjmy z prodeje hry jdou na zaplacení insolvence BitComposeru a ne vývojářům!
      • to nema nic spolocne s tym co som napisal, situaciu ktoru opisujem sa deje roky a je firemnou kulturou.
    • a čo si tam ty robil? udržbara? *15*
      • slovenska herna scena je velmi mala, ludia hovoria. ver mi ze v tejto firme by si robit nechcel
        • Ja bych ho tam zfleku poslal :-D Takovej vymastenec by tam zrejme zapad :-D
  • Podle mne 9/10, sledoval jsem tuhle hru od Early Accesu a neustale vylepsovani a pristup autoru je skvely...

    Hra je opravdu originalni, hrani je kolem 45 hodin co je mnohem vice jak novodobe "AAA" hry a dalsi postavy hrani jeste prodluzujou (kazda postava ma unikatni pribeh).

    Podle mne RPG roku!
    • Jen se zeptám. Čím je hra originální ? Není to rýpání, vážně mě to zajímá.
      • Originalni je prave tym dvojitym svetem: 1. svet pro fyzicke bytosti a 2. pro etericke bytosti.
        Kazdy svet je samostatny => novy typ hratelnosti, nove postavy, monstra, ruzne spusoby prechazeni levely atd.
    • No veď sme ho robili my, také RPG pepíci NIKDY neurobia! *15*
      • Pepici robia ovela lepsie hry nez taketo hovadiny(Mafia, Arma...).
      • Rejsek
        Prej "My" :-D :-D A cos jim tam delal....udrzbare? :-P
  • tohle je hacknclash nebo "normalni" rpg? jinak se mi líbí že to najednou vyšlo, moc se o tom nevedelo. ne jak jine hry kdy nas zasobují hypem pred vydaní a early accesama. na druhou stranu to muže znamenat i nevyhodu že hráči o tom nebudou vedet a nevydelaji tolik
  • Pro mě příjemné překvapení, čekal jsem leccos, ale nakonec fakt kvalitní a zábavná hra. Jak příběhově tak hratelností. Není to jen kopie jiných RPG, ale je to dost originální kousek. Líbí se mi ta synergie mezi jedlotlivýma postavama, a s tím spojená obtížnost, která vás celkem přinutí se zamyslet a jít na některé souboje dost taktičtěji a s postuným využitím skillů více postav. A když se člověk přepne zpět do démona a je v té éterické verzi světa, je to skoro druhá hra :D
    A některé hlášky a konverzace mezi démonem a dušema, které posbíral, člověka dost pobaví.
  • Vidíte pepíci takto sa robia RPG, nie jak to vaše kindom deliverance ktore vyjde tak za 100 rokov
    • Proč sem lezeš čobolák?
    • porad driv nez vas elveon
  • Kdyby si daval plusy, tak by to vypadalo uplne jinak xD Takze tu neplac xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit