Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pěkné, že 3 měsíční zpoždění vyvažuje alespoň kvalita recenze.
    • Tobe vadi 3 mesice zpozdeni a treba takovy X3:Albion Prelude,ackova hra v zanru kde prakticky nic nevychazi,tu nema (slibovanou) recenzi dodnes. Temer dva roky po vydani. Hlavne ze tu vychazi recenze na kdejake blbinky na android *9*
      • presne, games.cz inak este v poho stranka ale nekedy sa mi zda akoby nevedeli kto im chodieva na stranky, a fakt nechapem kto potrebuje recenzie na android hry, poznam 120 ludi co ma smartfony ale nikto tam nehra hry akurat stahnut - vyskusat - vymazat
        • No, tak já jsem teda článek s Android hrama celkem ocenil. Sice v něm byly samý pěkný plečky, ale třeba se redakce pochlapí a začne se Androidím hrám věnovat víc. Já jsem na svém HTC Desire X nahrál pěknou kupu hodin a dohrál pořádné kvantum her. Po blízkém setkání třetího druhu s podlahou jsem ale přesedlal na odolný phoun Samsung Galaxy XCover 2 a nebýt retardovaného TouchWizu který neumožňuje export dat aplikací na SD kartu, hrál bych dál a dál. Na tyhle nové phouny vychází některé skutečně awesome hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit