Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Idiotska recenzia bez zmyslu ako cela redakcia tiscali uz dlhe roky, je to hanba pre cesko take somariny pisat to z cirkusu asi vyberaju recenzentov. Hra nieje dotiahnuta to kazdy suhlasi ale dat jej 4 moze len chudak!
  • TheLordoftheNonsense
    Přijde mi, že Sid se úplně zbláznil. Miloval jsem Civ, Alpha Centauri hraju dodnes. Ale teď každý rok plivou novou hru jak o závod (Beyond the Earth, Starships během velmi krátké doby) a vždy nedotažené, slabé... Má otázka zní: Whats wrong with Sid Meier?
  • Kdyby to vyslo jako datadisk pro Beyond earth(a beyond jako datadisk pro civV) tak by si nebylona co stezovat *1*
    No snad se to vsechno sejde u Civilizace VI
    • Nesejde. Bude to stejný vo*rd jako C5 i C:BE a Sims4 po vydání. Vyjde to jako na kost ořezaná jebka v lehce novějším grafickém zpracování, stejně jako v x dílech předtím. A pak začne záplava placených DLC, které ze hry udělají to, co nám naservírovali v díle předtím se všemi DLC. A tak pořát dokola dokud i ten nejtupější lojzík nepochopí, že mu rozkouskovaně prodává vydavatel znova to samé od začátku a snaží se mu vnutit ideu, že je to něco nového.
      Bohužel je těch lojzíků nesrovnatelně víc, než těch co to už dávno pochopili a tak tento způsob biznisu dál vesele rozkvétá.
      Sidovy hry jsou už snad od Civ4 parádní, ale až v Gold edici po dvou-třech letech od vydání s plnou náloží všeho co k tomu kdy DODĚLALI.
      • Vím že Sims 4 nejsou od Sida, ale biznis plán na ně sedí naprosto stejně.
        • Ja bohuzial myslim ze to dnes plati pre vacsinu hier ;(
  • Po tomhle by měli Sida předat odborníkům, jestli mu ještě slouží rozum. Údajně je to hra, na které se hodně angažoval. To je smutné.
  • Coffin.Corner
    Strašně mě to zklamalo, ale pořád si říkám, jestli se nějakým datadiskem, nebo DLC k Beyond Earth nepokusí tyhle dvě hry propojit více než jen obrázky a odkazy. Byla by bomba mít možnost spravovat planety a soustavy jako v BE a stala se z toho taková variace na Master of Orion, Imperium Galactica, nebo Galactic Civilization...
  • Veskoslav
    Kupodivu kvalitní rezence a zcela souhlasím. Ta hra se maximálně hodí na tablety, na pc naprosto ne. A cena je taktéž přepálená.
    • BookerDeWitt
      "Ta hra se maximálně hodí na tablety" - tyhle definice her jsou jak od pubertaka, ktery jen slepe opakuje to, co prave frci v jeho "trendy" kolektivu. Kde je ten pomyslny limit toho, kdy hra smi navstivit urcitou platformu a kde naopak neni? Nikde, je to jen pouze tvuj vyplod povrchni a zkreslene reality.
      • Veskoslav
        Od puberťáka? Ta hra nemá se sérií Sid Meier's prakticky nic společného. Je osekaná na kost, co se týče herních principů, graficky je to jak z roku 2005, AI je tupá jak se na tabletovou hříčku hodí. Boje se neustále opakují a systém náplně kampaní je pořád to samé, technologický strom je tak složitý, že i říkanka pro první třídu obsahuje více technologických pokroků...To, co tvůrci prezentovali jako zajímavý kousek do světa Sid, se ukázalo jako naprostá tragédie, která by se měla prodávat za 10 dollarů pouze na zařízení, na které to bylo vytvářeno....Mimochodem když už ze sebe chceš dělat blbce, tak si zjisti, že tato hra byla primárně vyvíjena na tablet a následně portována na pc.....A kdy se smí podívat na jinou platformu? Pokud nabídne adekvátní kvalitu, cenu, grafické zpracování a přidanou hodnotu oproti tabletové verzi. Steam verze stojí 15 euro, tedy stejně jako verze na tablet...Tohle je ideální hra do MHD, cestu vlakem. Jednoduchá, prostá, nic složitého, lehká angličtina. Ale mít název ze série Civilizace je jenom na přitáhnutí hráčů.
    • Dogkiller
      A ty sis to za tu přepálenou koupil??
      • Dogkiller
        Hmm, plno mínusů a odpověď žádná. No prostě Veskoslav... *7* *7*
        • Veskoslav
          Nebo jsem s tebou jenom nechtěl ztrácet čas. Napadlo to někdy tvé "ego"? A abych ulehčil tvé duši, tak ano 15 dollarů jsem žel bohu za hru dal. Na tablet je dostačující, na pc vysoce podprůměrná jak jsem napsal dole.
        • To je v pohodě dokud můžeš psát, známe velkého kyselého citrona V. Před ním si není žádný jistý.
  • Král je mrkev ... je potřeba mladá/stará krev co udělá hry srdcem pro pařany a nehledí jenom na lowáky .
  • Cekal jsem to. Od ohlaseni do vydani ubehlo prilis malo casu. Hra nema ani to graficke pozlatko. Kdyby to byla soucast Beyond Earth tak by to si bylo neco jineho
  • Pokud recenze nelže tak je to škoda. Ale i tak vyzkouším a udělám si vlastní názor.
    • Bohuzel nelze. Proste hra nema zadne slozitejsi mechanizmy a behem prvnich 15 min hrani, zazijes vse, co ta hra nabizi. Pak je to jen opakovacka. Na tabletu ale dobry.
    • Částečně nelže. Ta hra je udělaná hlavně pro tablety, proto je to docela osekané. Na tebletu to může být skvělá zábava, ale prostě pro počítač je tam strašně málo obsahu. Proč hrát tohle když máme galactic civilization a jiné mnohem hlubší a lepší vesmírné strategie
      • Vesmírných strategií není nikdy dost! *1* Já vždy po hrách pod "značkou" Sid Meier's prahnul a nezklamaly mne ale to už se asi bohužel mění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit