Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    toto malo byť čo ..otrasný trailer ....
  • Jo, RAGE byla ve své době dobrá FPS. Jen škoda toho, že nebyla dodělaná jak měla ..chybějící boss na konci hry a škoda low rozlišení textur, za které dostala hra oprváněný hate. Nadruhou měla hra min. do 3/4 dobrý feeling + neotřelí nepřátelé ...kteří před Váma různě skákají a běhají po zdech.
  • TheGGG
    první díl byl dost slabota, tady navíc přidaly ten ulítlí styl pankáčů v kožených bundách ala trapný mad max aka nejhorší ztvárnění postapa v dějinách kinematografie... pls až nastane postapo poslední co budou lidi řešit je zmalovávat se jak dem*nti,.,,
    • Tak koukám, že do obsáhlého seznamu věcí které nenávidíš (pro pubescenty hejtuješ), přibyla i čeština.
    • Ty seš taky nejhorší ztvárnění pubescentního názoru. Max je top.
    • Asi by si uz nemal hodnotit hry kedze 1tka bola skvela hra...
    • Jedná se o filmy,které měli lidi bavit.
      To,že si myslíš,že se jednalo o vizi tvůrců,je akorát tvůj problém.
  • Draken69CZ
    No jen doufám že ve hře těch barviček bude méně.
    • Jo, le zase hry barevnýho kouře a pouště prostě vypadají dobře. Pokud kolem sebe budou psycho-magoři metat barevný smoke screeny, tak to může na obrazovkách vypadat taky dobře. Teaser je teaser, nebo co to bylo..

      Já bych zase sebevraždu v podobě nevím čeho neprorokoval. Růžový klauny a tak--
  • První Rage mám i s DLC, hrál, dohrál, líbilo, i když to mělo své mouchy. Ale pro pána Boha živého, co jsem to právě viděl?
  • bukrr
    To je skvělý! Rage mělo povedenou akci a Mad Max zase prostředí. Doufám, že se jim to povede zkombinovat a nepřehnat to s barvičkama.
  • trosku detinsky trailer
    • SalemCZ
      u Borderlands bys ten trailer ale pochválil.
    • Nejhorsi trailer co jsem tenhle rok zatim videl.
    • Proč? Ber to s nadsázkou, mě to přijde mile úsměvný. Zaujalo.
  • Jack1947
    To je dobře Rage je taková trošku nedoceněná záležitost *4*
    • Ocěnuji jak nevyšiluješ z barviček..:)
      • Jack1947
        Aha, no pokud to nebude přehnané tak mi to zas tak nevadí... kéž by to bylo aspon tak povedené jak Mad Max - vzhledem k tomu jak skončil by si zasloužil trochu více.

        Je to jen hranej Trailer vyšilovat třeba začnu až uvidím gameplay *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit