Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento ťah je podla mňa fail, pretože ponorkovy simulator je ťažka okrajova zaležitosť a každe približenie masam, je oddialenie od pravej ponorkarskej komunity, čo im asi zlomi krk...
    Ja som hral SH 3,4 a 5 ktoru som musel nabuchať modmi, aby to bol vôbec simulator, a o toto zaujem nemam...uvidime čo na to causal hrači :D
    • Jak se na to díváš...
      Třeba MS Flight simulator je strašně populární v online modu. Někteří lidé fungují čistě jako dispečeři. Hráč je přitom nezávislý a vše zůstalo HC.

      Takto bych si dovedl představit i ponorky a vytváření vlčích smeček, hledání konvojů a dávání echa ostatním... Že by něco mohlo být online neznamená, že se to ještě musí zjednodušit masám.
      • No tak ako si to napisal to znie naramne dobre .
        Lenže ponorkarska komunita je relativne mala, a velmi naročna na simulačne prvky, pritom komunita cauzal hračov je obrovska, nie taka naročna, ale hra WOW a ine MMO a nie som isty či ich toto zaujme a udrži, tak sa pytam, pre koho to vlastne je ?
      • Ehm ... vubec nejde o to, ze je to online, ale ze to zcela zakonite kvuli behu v prohlizeci proste musi byt ocesano na krev.

        M$ vydal presne stejnou tragedii, jmenuje se to "M$ flight" a nehraje to vubec nikdo. Prave proto, ze to jednak neni simulace, a druhak ... kupovat si ostrov za $30 ... dalsi ledatlo za $40 ... to by delal leda chorej mozek, kdyz tu je FSX, kde je cela planeta. Navic s hromadou addonu a pluginu.
      • Walldstein
        Nejde jinak než souhlasit, dlouhá léta jsem lítal v MSFS jako pilot 737-800 Praha-Amsterdam a vždycky byla sranda a pokud sem nechtěl lítat linku a jen tak se vyblbnout tak vždycky byly k dispozici i servery kde se lítalo jen pro srandu. Co se týká tvé představy o silent hunteru bylo by to super, jen bych přidal možnost ovládat i hladinové lodě a užít si lov ponorek pěkně PvP...
  • Inquisitor
    "Sakra chtělo by to nový pokračování. A co to udělat nějak jinak? Jak jinak? Nějak světově aby jsme oslovili co nejvíc lidí. Už to mám uděláme z toho onlinovku!!"
  • Jack1947
    Hmm, takze ponorky taky Online... jouva kdybych byl fanousek, a zkazily by mi i tuhle jednu z poslednich brej serii , onlinovou rychlo penezo kvaskou. Nevim zdali bych to rozdychal. *7*
  • Jack1947
    ...Kam pluje ponorkový simulátor?...
    Tam kam slunce nesviti ? Do zahuby ... *7*
    • Jop, u tohoto si musí káždý hráč Aces of the Deep a SH3 jenom odplivnout...
    • jj. udelat z paradni simulace flashovou sragoru ...
  • Hmm no pokud se hra v komplexnosti dostane na původního Silent Huntra a veškeré optimalizace se provedou s citem a skutečně jen kvůli zlepšení hratelnosti (něco jako realita vs WoT) , mohlo by se novému Huntrovi dařit . Přece jen živoucí bojiště a do budoucna snad konečně funkční propojení s webovým destroyer commandem ;) by u někoho kdo začínal u Silent service mohlo zahrát na tu správnou notu .....
  • Tak se mi zdá, že Ubisoft sám sebe trefil vodní bombou *15*
  • opravdu zatim jen betaverze
  • kickasl
    silent huntera jsem nikdy nehral, ale pokud bych to chtel zkusit tak dam urcite sanci nejakemu starsimu dilu(3/4).. f2p system v WoT mi teda dobry neprisel, mensi controla, ani vetsi zamereni na casual hrace se mi taky nelibi (ac je to pochopitelne)
    EDIT: ktery dil byste doporucili?
    • Rozhodně SH3 s modifikaci Grey Wolves
  • Inquisitor
    Kam pluje ponorkový simulátor?
    Tam kam se odváží podívat jenom celníci.
  • Podle mě poslední způsob,jak se chtějí vývojáři zachránit-ať už finančně,tak na pověsti.
    Chci vidět,kdo v dnešní době do toho bude dávat peníze za každou chujovinu ve hře. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit