Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, zase reci o tom, jak je komunita dulezita...blabla BLA! to same rikali i o BF3. a jak to dopadlo? 4 placene DLC a vyvojarsky balicek nikde, zadne mody, NIC...
    • U BF3 rikali od zacatku ze zadne mody nebudou.
  • Cim vic o tom ctu a vidim tim vic to chci hrat.
    • Mám to přesně naopak.
      • Zatim jedine co me trochu zklamalo je velikost mapy na ktere muzes mesto stavet jinak jsem nadsenej. Ten 1:1 model je proste skvela zalezitost a alespon v tropicu to fungovalo skvele.
  • Nikde som sa nedočítal o minimálnych HW nárokoch. Viete niečo o nich?
  • ja nechci to HNUSNY ZASTARALY "nove" Simcity od EA ja CHCI to francozsky s Cryengine 3 *1*
  • je vam snad ale jasne, ze se o zadnou sim-hru ve videu nejedna? na cryenginu 3 to sice je, ale jde o software na tvorbu interaktivnich 3D modelu a prostredi pro prumyslovy design... google "enodo"
    • blik
  • Najdete si holku/kluka. Zacnete uzivat zivota dokud jste mlady a vykaslete se na hry. Uvidite ze je to lepsi nez se porad nekde hadat kvuli kravinam :)
    • looooooooool holki fuuuuuuj neumeji hrat COD!!!
    • A co když už manželku mám, co potom? Ona moc ráda vidí, jak hraju s kámošema doma hry přes net, než abych si šel s nima sednout na pivko. Je to levnější a dokonce jsem víc času s ní. :)
    • Takovy nesmysl.
  • Je to skoda. Zo vsetkych tych clankov a rozhovoroch s vyvojarmi som na hru celkom zvedavy, ale inac predpokladam, ze sa mi nebude pacit. A to uz len preto, ze nie je ako predosle simcity. Keby boli vyvojari stavili na to, co uz funguje a co je u hracov popularne a nerobili take zasadne zmeny, malo by to vacsi uspech. (odhliadnuc od nemoznosti terraformovat, postavit metro, always-online DRM a originu) Na druhu stranu, mozno sa im podari prilakat zakaznikov ineho typu. Tak im drzim palce, ale zrejme si to nekupim. Ostavam pri SC4.
  • Žili byli kdysi dva pati. Jeden to myslel telepaticky a říkali mu telepat, druhý to myslel polopaticky a říkali mu polopat.
  • ja som z oficialnych gameplayov na youtube pochopil že mate jednu velku mapu kde možete stavat rozne mesta a pozvať priateľov aby na tej mape stavali svoje mesta. Je to tak? Lenže ja by som chcel aby sa dalo obchodovať aj s ostatnými hráčmi ktorí si stavajú na vlastných mapách, neviete či tam také niečo bude?
    • aby som sa opýtal inak, budú tam regióny a v tých regiónoch mestá. Ale či tam je možnosť kooperovať a napr. zdielaľ suroviny, služby alebo financie aj mimo tých regiónov, nejaká "world map"?
      • Tos ma tam byt globalni burza, ktera se bude ovlivnovat dle nabidky a poptavky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit