Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek jsem raději ani nečetl, a mrkl jsem rovnou na trailer kvůli tomu, ať mě článek neovlivní v rozhodování. A musím říct, že jak jsem byl nejdřív k novému CoD skeptický (od prvního Black Ops jsem žádný díl nehrál) tak tohle vypadá fakt zajímavě, až lákavě :)
  • I kdyby byl singl sebelepší mě už předem odrazuje fakt že se mi nechce čekat dalších pět let na nějakou rozumnou slevu. Navíc poslední sympatická hlavní postava byl Soap. Proti Sněhovi nic nemám ale parta "klaďasů" mi je hrubě nesympatická. *6*
  • Toto je Call of Duty nebo Star Wars nebo Star Trek?Zacina to nejak splivat.Tvurci CoD se posledni roky stale o neco snazi,jen mi prijde,ze jsou toho docela blizko a pak kdyz vyjde novy dil tak je vydet jak jsou vedle.Podstata CoD nekam zmizela a snazit se ji nahradit strileckou z vesmiru nebude asi to prave.Kdyby se alespon ta grafika zlepsila,je to spis prumer,nic noveho.To zase bude nuda na 6-8hodin za 1500kc....?
  • jamar28
    Má to aspoň pořádný příběh? Kdyby vytvořili nějaké dobré universum s propracovaným pozadím a příběhem, možná by mě to přilákalo. Ale jen takhle...Nač vyhazovat 1500 za 6 hodin zábavy?
    • Příběh v CoD? Brak. GGGánek by mohl vyprávět. *15*
      • TheGGG
        určitě bude lepší než ten v half life 2 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit