Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt parádní recenze! Četl jsem to jedním dechem, ikdyž tento typ her nehraju tak mám normálně chuť si to zkusit:-)
    • ikdyž -> i když

      čárky
  • Vitekb
    Aha, tak ono to obsahuje všechny předchozí verze? Já se divil, že je to na další přídavek nějak drahé.
  • Podle sceenshotů to vypadá jako EVE pro děti :D
  • Tak to jsem nevěděl že dělaji i hry pro mimozemštany. *8*
    • dělaji -> dělají
      mimozemštany -> mimozemšťany

      čárky
      • to by mě zajímalo, kde ty ČÁRKY chybí...já vidím jen jednu:o)
        • správně, chybí tam jedna... bral jsem to jako problém v čárkách (a pak to v případech, že chybí pouze jedna, přehodnotil, jak jistě sám vidíš níže :)
          • Poučuje nás tu o pravopise a pak tam taky sekne chybu. Sice jenom stylistickou, ale stále chybu... *1*
            • 2cody
              Máš nepochybně pravdu. Ale když už na to upozorňuješ, možná by sis s tím velkým písmenem mohl dát také práci.
            • 2šíleny k
              velká písmena na začátku vet
            • Je fajn, že někdo občas na ty hrubky upozorní. Dost mi vadí, že si dnes (díky internetu) již nevšimnu chyb, které by mě ještě před pár lety praštily do očí.

              Mimochodem, ta závorka je řešení z nouze. Mělo by být ono "díky internetu" odděleno čárkami nebo ne?
            • styl je každého osobní věc ;) jen mě vytáčí ta představa, že se například zvažuje zařazení paskvilu "by jsme" do pravidel pravopisu, protože "se to čím dál víc používá"... to už pak tu češtinu můžem opravdu rovnou zabalit, každej si bude žvatlat, jak se mu zlíbí...
  • EDIT: špatné vlákno, smazáno.
  • tak o tom ta hra asi je ne? *4*
    • čárka
  • Jen mě štve že jedinou mapu hraju třeba celý den *1*
  • Dá se u té hry nějak zkrátit hratelnost jedné mapy? Abych to nehrál 12hodin, ale jen 1 nebo dvě? Aniž bych teda musel zrychlit v mém ovládání
    • 12hodin -> 12 hodin
      • kdyz te tak pozoruju, zacinam bejt hrdej na to nad cim ztracim svuj cas ja, at je to sebehloupejsi prkotina :D .. nejdriv sem ti chtel udelat poradnou armadu chyb a patvaru, ale nakonec sem to zabalil, me je te v podstate lito :D
        • Jeho příspěvky mi na rozdíl od toho tvého přišly zajímavé. Celkem brutálně mě upozornil, jak jsem si za poslední roky zprznil pravopisný cit. Takže mně je mnohem víc líto jiných, například těch, kteří ztrácí svůj drahocenný čas psaním jak je jim koho líto.
    • Obávám se, že hledáš úplně jiný typ hry. Nedovedu si představit, jak u tohoto typu strategií dosáhnout rychlé hratelnosti - herní mechanismy (průzkum, vývoj...) ji vylučují.

      Můžeš zkusit v nastavení nové hry nastavit rychost vývoje na maximum, zvýšit rychlost plynutí času a hrát nějakou malou mapu, ale dvě hodiny jsou na tento typ hry příliš krátká doba.
    • smejki
      jde to zrychlit až osmkrát. uprostřed dolní části hudu jsou dvě malá oranžová tlačítka + a -

      jinak se dá v pravidlech před započetím seance se dá zvýšit rychlost pohybu lodí, stavění a vývoje a zkrátit časové limity pro určité typy vítězství.

      Když to bude malá mapa pro dva až tři hráče, tak se možná na dvě hodiny dostaneš.
      • přebytečné "se dá" za seancí
        • A co velký písmena? Pěkně to flákáš *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit