Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdar lidi,nestalo sa niekomu to ze dnes zapol steam a proste mu k_rva zmizol patch 1.3 lebo ja by som rad vedel co to ma k_rva znamenat a ked som prehodil na anglictinu zacalo mi tahat nejaku sracku co ma 1.462 MB
    • ZDROJ: http://www.cenega.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=241&start=40

      Patch na českou verzi by měl vyjít tento pátek... Takže o patche se nemusíte bát.
      A DLC? Těžko říct. První tři DLC má zaplacené Microsoft, takže budou exkluzivně pro XBox (minimálně časově exkluzivní) a o dalších zatím těžko spekulovat. Nicméně je vysoká pravděpodobnost, že další obsah pro Skyrim bude řešen většími balíčky v krabičkové formě jako tomu bylo v případě Knights of the Nine a Shivering Isles u Oblivionu.
      Ano, situace nám vyhovuje. Protože jsme zaplatili dost značnou částku za překlad, potřebujeme prodávat hlavně naši (krabicovou) verzi Skyrimu, protože jinak nejsme schopni překlad v placené formě distribuovat. DLC na Steamu by nás ani moc netrápily, těch se stejně u nás prodá minimum. (ZKRACENO)
      CENEGA technická podpora (JK)
      -----------------------------------------------------------------------------------
      Pokud to Cenega tvladne jako u Falloutu nebo ME2 tak jsem OPRAVDU rad ze nemam ceskou krabickovou verzi. DLC az to prelozi a vylisujou, pokud vubec.
      • MrSanta
        Upřesnění: xbox exkluzivita DLC by měla být jeden měsíc. Někde to Bethesda říkala.
    • Jedna z drobnych chybicek CZenega verze.... Pockej az vyjdou CZE DLC, to teprve bude rodeo. Teda pokud vubec vyjdou pro CZ Skyrim.
  • sankuri
    Nejak uz se nikde nepise ze co vyssi patch tim vic bugu do hry pridava..
  • Milá redakce, co takhle nějaké informace o tom, proč hry od Bethesdy nejsou na Steamu (počítám ty od Lonesome Road), případně kdy/jestli tam budou? Cenega mi odpověděla, že oni nic a že k tomu ani nemají důvod, Bethesda něco ve smyslu že oni za to taky nemohou nebo že o tom dokonce neví a Valve odpověděli, že o nedostupnosti v PL/CZ/SK/HU regionu ví, ale že neví proč a kdy se to otevře. A taky použili naprosto neutrální "nejsme vám schopni povědět".
    • A to by mě ještě zajímalo...co kdyby se někomu povedlo koupit si Skyrim z US strany Steamu? Vykonali by Valve někajký trest? ^^
      • Ja i manzelka mame U.K. verzi na Steamu. Staci, kdyz ti to nejaky kamarad z civilizace daruje jako "Gift". Dalsi varianta je nakup v nekterem CD-KEY shopu kde ti poslou oskenovany klic z US/UK verze a ten si pak jednoduse zaregistrujes na Steamu.
        Vzhledem k tomu, ze s lokalnimi verzemi NIKDY neni 100% jistota spolehlive funkcnosti DLC, nehodlam riskovat u Skyrimu (ani nikde jinde) reakci typu "Konkretne problem s nedostupnosti DLC pro ---DOSAD SI COKOLI--- jiz delsi dobu resime se zahranicnim vydavatelem licence ---DOSAD SI KOHOKOLI--- blablabla, ale my za to fakt nemuzeme, to oni....""
        • No jde o to kdyby to dotyčný koupil z US Steamu na českou kreditku...
          • To jsem zkousel, kamarad z US mi na to vytvoril extra ucet, zkusili jsme zaplatit moji kreditkou a neproslo. Steam napsal neco ve smyslu ze se transakce tvari jako podovodna nebo z odcizene karty a ze ucet je blokovana nejakej kontakt, kde bys jim to teoreticky mohl vysvetlit..... Jeste ze jsme na to pouzili novej cistej ucet :). Takze s ceskou kreditkou v tomhle opatrne. *1*
            • Jak "podvodná transakce"? Peníze měli ne? Tak co si stěžujou.
            • Jj, ten ucet co kamarad prave zalozil aby mi z nej dal za mou kreditku gift mi zabanovali s tim ze je bud kreditka kradena nebo je to podvodna transakce.
              Nasledne jsem si koupil klic zde:
              http://www.mmoga.com/Gamecards-CD-Cls/The-Elder-Scrolls-V-Skyrim.html?currency=EUR&ref=553
              a skyrim jsem mel 5 minut po zaplaceni, tedy 3 dny pred vydanim (pochopitelne nesel hrat, ale cekal na disku na pulnoc 11.11. *1*)
            • Řekněme že dotyčný by přesto dostal onu vytouženou hru do své soukromé knihovničky. :)

              Já že jsem kdysi slyšel, že za podobné chování se banuje.
    • Cenega ti v tom pripade naprosto nepokryte lhala - v pripade Skyrimu jsou jedinym vinikem stavu, ze jej nemuzesv nasem kocourkove koupit na Steamu.
      • No jo, ale to bez aspoň nějakého náznaku zdroje té informace těžko Ceneze (hrozný slovo) omlátím o hlavu :/

        Oni napsali tohle:

        Dobry den,
        plne chapeme vas nesouhlas a rozhorceni v teto veci, ale muzeme vas ujistit v tom, ze s timto Cenega nema nic spolecneho. My fungujeme pouze jako distributor pro lokalni trhy, zajistujeme produktum marketing, lokalizaci a naslednou podporu, ovsem nastaveni produktu na Steamu jde mimo nase kompetence. Navic, vzhledem k opravdu marginalnim prodejum pres Steam z naseho regionu nemame vubec zadny duvod toto blokovat. Pro vasi predstavu se jedna u tech nejlepsi produktu o objemy v radech do 2%. Tim myslime novinky, duvodem je fakt, ze jsou novinky pres Steam v dobe D1 prakticky vzdycky drazsi nez krabicove verze.
        Konkretne problem s nedostupnosti DLC pro Fallout New Vegas jiz delsi dobu resime se zahranicnim vydavatelem licence Bethesdou, podle ktere by melo byt vse jiz v poradku. Znovu jsme to otevreli minuly tyden a poslali do Bethesy screenshoty, ze to v nasim regionech opravdu nefunguje. Tyka se to totiz nejenom CR, ale i PL a HU trhu. Blokovat tyto veci z nasi strany nema zadny smysl, a kdybychom tomu tak chteli cinit, tykalo by se to vsech vydavatelu, ne pouze Bethesdy. Doufame, ze bude tato vec brzy vyresena, ale bohuzel na vydavatele nemame vyraznejsi paky, protoze Cenega je v tomto ohledu trosku stranou.
        S pozdravem XY


        Aspoň jsem se s nimi nemusel dohadovat o tom co je vlastně problém na rozdíl od Valve a Bethesdy.
        • Ja mel z Beth mail o tom ze z duvodu smlouvy s lokalnim distributorem neni pro muj region verze prostrednictvim digitalniho downloadu dostupna a ze se mam s duverou obratit na mistni retail store a ze veri ze budu s jejich sluzbami spokojen. Ale to je mesic a pul starej mail ktery uz ve schrance nemam (nebyl tam primo jmenovan steam ani cenega - ale celkem nechapu o koho jineho by se mohlo jednat)
          • Jo a jeste , i kdyby mluvili nahodou pravdu...
            Kdepak ze to Steam zverejnuje presne prodeje svych her pro jednotlive trhy? Mam ten pocit ze VUBEC nikde. Jak tedy muze chlapek z Cenegy vedet, ze to dela 2%? Neni to nikomu ani trosku divne? Nebo Steam posila Ceneze reporty prodejnosti novinek v CZ/SK/HUN/PL ? Rekl bych ze pan XY malilinko mlzi...
            • Taky mě napadá, jestli náhodou tímhle Bethesda neporušuje evropskou legislativu... přeci jen jediný distributor pro celý region, to je dost divné.
            • To bude asi nějaká ta kartelová dohoda zase. Tady je o tomhle tématu takový výkřik....ostatně tohle vyhledávání má pár zajímavých linků.

              Edit: Jo, kus linku je mimo link....ale moje chyba to neni.
            • To je prave to. Uz nekolikrat jsem tady i jinde narazil, ze STEAM sve presne statistiky prodeju ZASADNE NEPOSKYTUJE.
              Takze pan XY Cenega je asi vyjimka co chodi s Gabe Newellem na pivko.
            • Celý ten mail je takový defenzivně mlžný :) . A bůhví co Steam komu dává...i když nevidím důvod proč by jim to měl poskytovat.
          • Jo, tak mě Bethsoft odpověděli před týdnem tohle:

            Hello,

            Unfortunately we do not have any information as to why the games area blocked in your region. We have been advised that Skyrim will be released in the Eastern European regions on Steam eventually, but we do not have any further information other than this.
            I am sorry that we do not have any further information to provide you.

            Regards, XY


            Asi by si to měli mezi sebou trochu srovnat *1*
            • No to je možný, ale v tom případě by Vlave o tom něco mohli vědět...

              No každopádně ode mne Cenega už neuvidí ani cent.
            • Tak to bych videl na to, ze Cenega kvuli negativnimu ohlasu dohodla dodatek s Beth o tom ze nebudou k danemu tematu poskytovat informace *1* . zatimco ja se ptal v dobe kdy to jeste domluveny nemeli.
  • DavRed
    A strčte si ten Skyrim už taky někam... není to jediná hra, která letos vyšla omg... *11*
    • Zastrel se a zakopej
      • Jazz
        Ty si vraž nejlíp dvě facky, čau.
  • jo. verim tomu. Bethesda meli odjakziva i pres kupu technickych problemu neuveritelne velke a atmosfericke svety - Terminator:Future shock asi best. Nikdo jiny to poradne jako oni uz neudelal. Trend si drzi dodnes.
  • 1,312/1,940/Batman: Arkham City (novinka)
    728/917/Assassin's Creed Revelations (novinka)

    Neznám tvůj vkus, nic lepšího ti nenajdu.
    Navíc tenhle trend hranosti novinek je tu už hodně dlouho, věřím, že tvá oblíbená hra měla měsíc po vydání lepší statistiky.
    • tyhle 2 hry nejsou narozdíl od skyrimu steamworks - takze presnejsi hranost narozdil od skyrimu nezjistíš (jedině kdyby ty čísa poskytovalo GfWL a UPlay)
      • Omlouvám se to máš pravdu, co třeba 1,076/1,500/Deus Ex - Human Revolution i když tady je datum vydání trochu starší
        • na to že má jenom singl jsou to dost slušný čísla v době kdy amíci spí
    • reakce na DavRed
  • I used to play good games, but then I took an arrow in the knee.
  • Tady přímo data ze Steamu, kdyby byl Skyrim tak špatný jak si tady většina myslí, tak by to asi vypadalo jinak

    5 nejhranějších her asi za dnešek

    Current Players Peak Today Game
    66,178 79,607 The Elder Scrolls V: Skyrim
    59,199 65,504 Counter-Strike
    49,452 55,056 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
    49,411 49,411 Team Fortress 2
    41,362 48,884 Counter-Strike: Source
    • Pletu se, nebo Skyrim jediny z te pětice funguje i bez steamu? V hranosti je celkem blizko MW3, ale přesto se ho konkretně na PC prodalo mnohem více a hlavně poměrově ke konzolím narozdil od spousty jinych her tak nezaostava (což je celkem sranda vzhledem k tomu, jak nepřizpusobene ma ovladani).
    • DavRed
      Tak a cos jako čekal? Je to novinka - za půl roku si na to nikdo nevzpomene - tak jako na Oblivion...
      • 1,278/ 2,183/ The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition
        Bylo to nedávno v akci *1*
    • Nejprodavanejsi "noviny":
      Blesk, Aha,..

      Nejsledovanejsi serialy:
      Ordinace v růžové zahradě, Ulice,...,

      Pokracovat nemusim..
      • sankuri
        Jeste bych dodal nejhranejsi mmo: WoW, SWTOR:-D
        • Cahir
          SWTOR se zdá být dost kvalitní.
      • vytahujes jako oporu na celosvetovy prodej cesky priklad a jeste ad absurdum? *1*
        • To je dnes moderní to porovnávat s nesouvisejícími věcmi a extrémy k tomu, popravdě sem čekal, že zmíní Justina Biebra *1*
      • Přesně jak jsi řekl, jsou to nejprodávanější/nejsledovanější věci, kdyby se lidem nelíbily, tak by se nedělaly. Určitě jsi už slyšel pojmy jako je poptávka a nabídka.
        • Cahir
          To je sice hezký, ale s kvalitou to nemá nic společného a právě o té jsi ty na začátku mluvil. Lid si vždycky žádal brak, to je stará známá věc.
          • "Tady přímo data ze Steamu, kdyby byl Skyrim tak špatný jak si tady většina myslí, tak by to asi vypadalo jinak"

            Tohle je přesné znění, neříkám, že je kvalitní, jen, že nemůže být tak špatný když se líbí tolika lidem.
    • Jazz
      Máš naprostou pravdu, MW3 je taky mocinky dobrej a proto je 3. že ?
      • Myslím, že článek byl o prodejnosti. Já sem jen poskytl data, jaký si uděláš závěr je jen na tobě.
  • Jazz
    Dlouho tady nic nebylo, děkujeme!
    • Nepamatuju si, že by sis takhle stěžoval při dvou novinkách denně o BF3.
  • DavRed
    Na to, jak je to nedodělané je to úctihodné číslo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit