Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morr a Obl byli taky portováni a dopadlo to dobře (přiznávám Oblivion o něco hůře, ale pořád to nebylo tak horké).. obtížnost hry se dá pořád přenastavit, kdyžtak tu máme komunitu, i když bych radši, kdyby sama hra byla vyvážená správně, abych nemusel zase čekat na nějáký OOO.. tomuto projektu věřím.. Bethesda mě zatím, nikdy extrémně nezklamala :)
  • Spades
    Jako u Bethesedy jde vidět, že né všechny porty z konzolí musí být špatné.
    Oblivion byl opravdu hodně dobře předělán na PC a podpora módů, patchů a jiných PC only blbůstek byla naprosto skvělá.
  • Mno jestli to dopadne jako oblivion nebo falloblivion tak to potes koste...
    • smejki
      já doufám, že si konečně sehnali kvalitní pisálky *5*
  • Však ono to nebude tak hrozné. Vždyť i ten Fable 3, který má port zmršený, se dá v pohodě hrát *3*
    • *1* Hehe, máš u mě + za odvahu vytasit se s takovým spamem *1*
      • No ale fakt to hraji a baví mě to. Pár dní zpět jsem to koupil.
  • Nebyl nahodou i Oblivion a Fallout 3 primarne na konzole a pak portovan na PC? Interface tomu jasne napovida. Kazdopadne to je to posledni ceho se bojim. Oblivion i Fallout 3 maji interface debilni a nedokazu si prestavit, ze by to v Bethesde dokazali pohnojit jeste vic. Take zjednodusovani v Oblivionu bylo znacne a kdyby se rozhodla B zjednodusovat jeste vic, vysla by nam z toho obycejna rubacka s povrchnimi rpg prvky, ale cool grafikou. *4*
    • Nejprve byl Oblivion na PC, Bethesda měla pak menší problémy s frameratem jak u Xka, tak PSka, Fallouti už, ale byly lepší
      • smejki
        morrowind, oblivion i fallouty byly primárně konzolové
      • dilinja
        na PC a Xbox vyšla zároven po několika měsících na PS3
  • to bude minimalni hw 4 jadrovy procesor. u oblivionu jsem splnoval vsechny pozadavky mel sem i o trochu lepsi a stejne sem to nemel na nejvyssi detaily
  • Já se zase modlím za solidní port Battlefield 3 na konzole, Skyrim bude určitě stejně komplexní jako Oblivion nebo Fallout 3/Vegas na konzolích. Osobně mi nesedl inventář Oblivionu ani Fallout jak na PC, tak konzoli, takže v tom jsem dost zvědav. Navíc, Pcčkáři mají zaručen modding, pevně v něj doufám i na konzoli.
    • Jj, zdá se, že to je jeden ze způsobů, jak prodloužit hrám životnost. Buď jim vývojáři poskytnou nehynoucí podporu, jako to dělá Blizzard, nebo vypustí slušný editor a nechají tak fandy, aby dělali práci za ně. Takový Morrowind s overhaulem od Kingpixu vypadá, jako by vyšel letos:-)
  • Ethy
    Mě spíš dělá starost jiná věc - jestli to rozjedu :D
    • smejki
      pokud máš alespoň silné jednojádro nebo slabé dvoujadýrko a grafiku, která má dnes hodnotu 1500,-, tak to dáš *3*
  • RavenHolm
    Nó bože tak to bude port z konzol, konec světa. Jak Morrowind tak Oblivion byli i na konzole a podívejte se na komunitu kolem těch her. To, že je něco portováno z konzole ješte neznamená, že to bude špatná hra. Naopak spousta hráčů by za to mělo být rádo, protože HW nároky snad nebudou nijak krvavé a hru si užije víc lidí.
    • Mluvis mi z duse. Presne muj pripad.
    • morrowind na konzole?
      • RavenHolm
        Jop http://www.gamespot.com/xbox/rpg/elderscrolls3morrowind/index.html
        • no ten inventar musel byt riadne utrpenie... asi ako v oblivione (pc)....
      • Samozřejmě, vyšel na původní XBOX.
  • Skyrim je pre mna najocakavanejsia hra roku 2011 a ked som si precital titulok tak ma az pichlo pri srdci .... *9* Dufam ze to nedovrzaju inac neviem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit