Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy, až teď zjišťuju, co se vlastně myslím tím stealth modem. Já se vždy snažil skutečně proplížit mezi strážemi a zneškodňovat je jen v tom nejnutnějším případě. To byl ale obvykle problém, protože těch stráží bylo všude až příliš a málokdy se mi stalo, že mě někdo nezahlédl a celé plížení se nezměnilo v obvyklá jatka.

    A z tohoto videa se zdá, že stealth tedy znamená sice plížení, ale zároveň i odstraňování skoro každé stráže, kterou míjím, sice potichu, ale stejně. Tak to se už nedivím, že mi to v předchozích dílech moc nešlo *1*
    • a taky sis určitě myslel, že zmizet nenápadně v davu bude jednodušší když na sobě nebudeš mít nejnápadnější oblečení v okruhu 1000 kilometrů *1*
      • Tak nad tím už jenom mávám rukou od dob Ezia *1* Ještě ten Altair v prvních misích, než mu začalo přibývat vylepšených ochranných prvků, ten trochu s prostředím splýval, ale jinak škoda mluvit...
  • Toto mě asi bavit nebude. 4ka byl první AC, který mě bavil. A na nějakou dobu asi poslední asi :)
  • spook.y
    Komentář hned na začátku : "Můžeme ho zabít hned, ale je tady moc stráží" jako kdyby někdy v Assassin's Creedu vadilo, že je někde hodně nepřátel...stejně vždy chodí na porážku one by one :D
  • Ocelot
    Úžasný, tešim se jako naposled na Brotherhood..ale chtělo by to už něco udělat s tou AI...lezu na barák vedle stráží a ty jenom "zpozorní" a nechaj to plavat, 5 metrů od stráže mu čouhá pprdel a nic...vycházi z kouře hned vedle týpka co mluvil s tim jinym týpkem, kterýho zabil a nikdo se na něj ani nepodívá, okradu někoho o klíče tim, že u něj stojim a držim čudlik, skáču do sena a ze sena - vedle 20 lidí a nic...ta série si tak zbytečně mrdá pod nohy až to není hezký..u minulých dílu mi to tolik nevadilo, ale s next genem už bych čekal něco jinýho...tak snad za 2 roky už to bude lepší...
    • to jsem si přesně taky říkal, AI naprosto otřesná.. pozitivní je že se snad zbavili stráží na střechách
  • Parkour stranou, ale že vývojáři ani v roce 2014 nedokáží udělat normální animaci scházení schodů, je přinejmenším smutné...
    • a fyziku u těch provazů po kterých přebíhá a ani se nehnou
  • Colby.Sawyer
    Tak grafika na výbornou o tom žádná. Ale seno tam přeci jenom zůstalo a nechané na tak příhodných místech a to ještě v kostele no co se dá dělat. Ale nejvíc mě překvapilo jak Arno procházel davem četl jsem že tu má být lepší splynutí s davem ale Arno jde a naráží do občanů místo aby se mezi nimi proplétal ale celkový dojem z gameplaye je velmi dobrý.
  • WhySoSad
    Ehmmm, 5:17, co to bylo za skok ? *1*
  • Keyz
    Klasika. Nic extra, neurazí, neoslní ale probudí radost u cílového publika.
    • Inquisitor
      Asi tak, přece nikdo nečekal něco revolučního(i když revoluční vlastně tak trochu je) fanoušci dostanou co chtějí a svět se točí dál.
  • Mart9
    Jak měl v té katedrále přistavený kontejner se senem, aby tam mohl skočit *1* *1* *1*
    • To bude jedna z prvních misí. Budeš jezdit po městě s povozem a rozmístit kopky sena na strategické místa.
    • Stejně jako jsem psal výše, ve videu sami říkají, že se dle historických záznamů během revoluce v kostelech nacházely seníky, dobytek atd, takže nevidím důvod, proč je to tak vtipné *7*
      • Mart9
        Promiň, ale koukat se na celé video bych nevydržel. Kliknul jsem 5x na různý čas, 4x hlavní postava jen šla a popáté skočil do krásně připraveného sena. Víc vidět nepotřebuju.
        • V původním komentáři píšeš o připraveném seně v katedrále, do kterého skáče. Přesně v tom momentu o tom mluvili. Tak proč koukat na celé video? *4*
          • Jasne, takze v komentarich rikaj picoviny a ovecky radostne zabecek a sezerou to ...
          • Mart9
            Když jsem tam to seno viděl, začal jsem se tak tlemit, že jsem komentář neměl šanci slyšet
            • Mart9
              Přesně si to vystihl. Snažím se z toho vybruslit, ale bohužel jsem na bruslích nestál 8 let.
            • Udělal jsi ze sebe v*la a teď nevíš, jakou výmluvou z toho vybruslit, že?
            • Fordzy
              Chytrému napověz, hloupého trkni.
        • Jazz
          Takže ze sebe dobrovolně uděláš dementa, i když jsi se nepodíval na celé video a už se snažíš být strašně vtipnej? *15*
          • Mart9
            Přesně tak.
    • niceguyfromrussia.ru
      R.I.P. Leveldesing
  • no to me pobavilo jak to hned na zacatku seskakal 50 metru asi za 3 sekundy :-)
    tahle hra je haluz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit