Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jak někomu Bětka může přijít ošklivá/tlustá
    a tahle fotka je špičková-

    http://a2.twimg.com/profile_images/1408264235/248333_1917857000634_1668288319_1875237_7005407_n.jpg
    • chutný micík *12*
  • viem, že komenty na Betku sú pod drobnohľadom, tak hádam som ešte v medziach "zákona" ak poviem, že tie červené šaty jej fakt sekli *3*
  • Jinak sem chodí furt ta samá zvěř ale - devkar, co tu nad Alžbětou týden co týden onanuje, potom ten magor, co o ní pořád píše, že je tlustá (hlavně co se jejího pozadí týče) a nakonec ten Slovák, který se o ní vyjadřuje jako o "chutném micíkovi"... Zajímalo by mě, jestli má Bětka mezi úchyly tak početný fanklub, nebo jestli to píše ten samý člověk všecko. *1*
    • Erien
      Těžko říct de*ilů je všude plno, ale tohle bude asi fakt jeden.
  • Paradni dil. Oceneuju predevsim rozhovory s vyvojari ME3 a LotR: WitN - predevsim tahle hra me posledni dobou zajima cim dal vic.
    Je taky videt, ze se oba moderatori pred kamerou citi uz jako doma, celkove to na me pusobilo uz dost profesionalne. Jen tak dal.
    • smejki
      LOTR mě taky velmi zaujal, hlavně i po výtvarné stránce. Sice to není licencované vzhledem k filmu, ale vycházejí z maleb Alana Leeho, takže to stále působí familiárně, což se mi velmi líbí. S jinými nefilmovými LOTR hrami jsem měl právě problém, že mi vizuálně vůbec neseděly. Jsem zvědav, co z tohoto vyleze.
    • Jo rozhovory byly fajn, az na ty trapny dotazy na CR.
  • še-prd :D
  • duke pobere o jednu bouchacku vic nez chuck norris a ten unese vsechny :D
  • Jinak, zdálo se mi to nebo Tukana nějak ten rozhovor o LOTR: War in North nebavil? *4*
    • mirekdusinojc
      A koho baví rozhovory plné PR s***k na hru s velmi slabě vykonstruovaným příběhem špatně našroubovaným na Tolkienovský svět. Bohužel z toho rozhovoru spíš než, že bych se na hru těšil, mě to od hry odradilo. Hned jak se Tukan zeptal, jestli čerpali ze Silmarillionu a ten člověk na to ani neodpověděl a vytasil se s tím, že mají svůj zbrusu nový krutopřísný příběh o partičce ze severu kde samozřejmě musí být zastoupená každá dobrá rasa Středozemě, nehledě na vzájemné vztahy jednotlivých ras. Další věcí, kterou mě dostal byla ona zmínka, že hra má vysoký rating, takže si teď budou moci dovolit o 50% víc krve a o 100% víc utrhaných končetin, což samozřejmě zvedne hodnocení hry ve všech recenzích minimálně o 1 bod. Nevim nevim, ale cítím ve vzduchu, že to bude další průměrný až podprůměrný titul vezoucí se na vlně úspěchu filmu, která bohudík pro herní tvůrce stále ještě neopadla.
      • No - fakt je, že hru dělá Snowblind, kteří jsou slavní "przněním" známých světů, ale ve výsledku dělají imho skvělé hry. To oni dělali na PS2 Baldur's Gate: Dark Alliance, což nemělo s BG společné NAPROSTO nic, ale rubanice to byla skvělá a fakt zábavná. Jestli se jim totéž "povede" s Pánem prstenů, bude to na jednu stranu škoda, na druhou stranu by to hra mohla být pořád dost dobrá. Oni fakt akční RPG umí.
      • Taky mám ten pocit. Pobavily mě taky ty kecy o jejich kruťáckém a novátorském přístupu k akčnímu rpg: bude to akční a bude to mít strom dovedností a dohromady to prý skvěle funguje :-D.
  • A ještě k re-play/i tenhle systém jak to komentují bětka a tukan mi přijde lepší než normálně viz i vlogy z E3 a tento díl :) ale chápu že to asi normálně nedají protože by pár lidi přišlo o ''džob'' :D
  • ten negr u konce *1*
  • Odhalíme dalšího Esasyna škoda slov
    • Je úsměvné, jak tu narážíte pouze na těch pár slov, které znáte a u těch ostatních si toho ani nešimnete...
      • Ale jo všimneme, jenže Esasin úplně bije do očí, zvlášť Když si vezmeš, že i ve hře se říká Asasin
        • Víš co je úsměvné? "Assassin" se správně vyslovuje "Esasin", takže si ve hře mohou říkat, co chtějí, ale správná výslovnost je "esasin" - můžeš se podívat do slovníku ;). Mně třeba vadí, že lidé (v posledním díle Alžběta), když mluvěj například o hře inFamous, tak to vyslovují "infejmes", akčoli je to "infemes" - a to pouze díky tomu, že famous se vyslovuje "fejmes"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit