Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspoň se ty holky u toho CS tak nehrběj *1*
    • narovnal jsem se *1*
  • Nechapu proc tam je uvodni znelka furt stejna toje naka inovace poustet vec kterou snad kazdy slysel ? PRobohoa je to uz cez 10 let!!!
    Stejne na to koukaj onani !
  • A už je to tady. Okamžik, na který jsme všichni tak dlouho čekali. Bitva, která rozhodne o tom, kdo je největším bijcem na českém internetu. Urážka za urážkou dopadají na hlavy nebohých protivníků našich hrdinů. Dokonce i sám Chuck Norris fandí našim hrdinům a obdivuje jejich sílu a odvahu. Nadšený dav skanduje jména válečníků, kteří bojují o titul internetový hrdina týdne. Dejte si pořádně po obrazovkách, přece jenom je to stále lepší, než si vybíjet svou flustraci v reále... třeba na mravencích s lupou v ruce *2*
  • Dnes žádné příspěvky nadrženců ohledně Bětky a nebo ptaní se na úvodní píseň?
    • Walldstein
      neboj....to přijde. Oni si to prostě neodpustí. Bohužel..
      • Už to přišlo.
  • O com je ta relacia ? Je to pre zahratkarov ?
    • Pre zahratakarov a vyhoň ptakov.
  • Zase to nemátě celý, to snad neni možný, kdyby to bylo jednou tak oukej, ale to je snad pokaždý... Tak s tim prosím něco už udělejte!
  • Ti pyco dit jsov 2 hodyni ?!!:?!"_:?!!:!: XD
  • Nejak mi to video nejde nacist, misto prehravace se objevuje jen nejaka nefunkcni url. Neco takoveho nevidim poprve, ale neni to ani vzdycky. Bylo by fajn uvadet asi i alternativni odkaz na youtube.
  • Nevíte proč vždycky čtu Rapelay? *1*
    • EuroSamurai
      Tajný choutky ?:D
  • To jenom já mám ten konec (posledních 5 minut) ukouslej, nebo to zase ten přehrávač?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit