Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jenom mala poznamka k recenzentovi,ktery tvrdi ze Anno je lehci nez predchozi dil. Opak je pravdou. Zatimco Anno 1404 me nikdy nenutilo stavet za jine ''frakce''(v Anno 1404 ve skutecnosti zadne frakce nejsou-proto ty uvozovky),v Anno 2070 proste musite stavet budovy vzdy minimalne 2 frakci. Bez vedcu totiz neni zadny vyzkum a bez vyzkumu neni spousta moznosti ve hre vubec odemcena.
  • Trol.diskuzni
    To Runner - Sice by to působilo absurdně, ale možná právě proto by to zaujalo...mě. *1*

    Stejně si říkám, že kdyby to moderovalo duo Poláček - Grygar, byl by ten pořad úplně jinde a já místo kritiky bych plnil tyto diskuze chválou.
  • Myslíš že by jako řekla nějakou sexistickou kravinu a Tukan by se tomu půl hodiny smál?Nevím, nevím, jak by to dopadlo. *1*
  • Serie Anno je legendarni. A stale skvela. I kdyz je pravda ze mladsi uz maji jiny vkus. Ono stavet si mesta na ostrovech a obchodovat, bez temer jakekoliv akce,to pro dnesni hrace neni. Musi se tam i premyslet :)
  • Ringwraith
    i když to občas působí nacvičeně.

    Spíše často, než občas.

    A to je asi hlavní chyba.

    Třeba v Game Page si uvědomili, že ty prostřihy budou tak jako tak hloupé, ať dělají co dělají, takže se spíš snaží je udělat "so bad, it's good". Aspoň tedy doufám.
    No a i GP má své problémy... nechci jmenovat, ale týká se to multiplayerové okénka.
  • Trol.diskuzni
    V tom případě by si mohli aspoň jednou prohodit role - Běta by erudovaně komentovala a Tukan se natřásal. *1*
  • Zapomínáš že hlavní část publika tvoří mladí kluci, a ty se na to z velké části dívají kvůli Alžbětě, je to strategie...Tukan je tam spíš pro ty starší, co už nemasturbují.Sry ale je to pravda. *1* Ale nic proti Alžbětce, je celkem fajn, aspoň má příjemný hlas a s Tukanem s celkem doplňují, i když to občas působí nacvičeně.
  • Ringwraith
    Po zvážení jsem změnil názor.

    Část lidi ale možná ano.
  • Trol.diskuzni
    Ty fakt myslíš, že se na to půlka lidí dívá kvůli ní?
  • Trol.diskuzni
    Ty voe, běda Běta... Vždyť je úplně marná (a nebo se takovou aspoň sama dělá). *7*
  • Ringwraith
    Smutná pravda.
  • Trol.diskuzni
    Ať to Tukan uvádí sám, případně přibere někoho stejně zkušeného, aby ty moderátorské prostřihy měly nějaký smysl...
  • Ringwraith
    Já taky nemyslím, že by měl skončit.

    Už jen kvůli tomu, co sám píšeš. V televizi je i mnohem větší odpad.
  • Alžběta je jediná kdo ten pořad drží na vodou, bez ní by ten pořad ztratil polovinu svého diváckého publika. *1*
  • A proč by zrovna takový pořad měl skončit?Jasně, není to na cenu Emmy, ale já bych první zrušil exkrementy typu Ordinace,Ulice,Letiště a věznice a jim podobné pořady, díky kterým klesla televizní zábava na úplné dno žumpy...a mezi ty Replay imho nepatří.
  • To je divný, že pořad nic moc když hlavní recenze je na tenis a strategii, kterou asi sotva kdo z vás tady hraje. Ten pořad je o recenzích ne o zábavě kterou dělaj moderátoři:-)
  • Nechápu, co se tim na RIPlayi nezdá, podle mě to trol.diskuzni vystihl velmi dobře. pořad sleduji už od prvního dílu a ta kvalita je žalostná jak u moderátorů a komentátora, kteří mimochodem působí naprosto neprofesionálně, tak i výběr her a témat co se v jednotlivých dílech objeví. Tento pořad skutečně spěje ke svému konci.
  • OK, v tom případě se ti omlouvám za křivé nařčení....ale párkrát to bylo *1* co už,nebudu to řešit.
  • Trol.diskuzni
    Já žádný mínuska nikam nesázel, můžeš být klidný... Jinak jsem rád, že se snažíš mé příspěvky bedlivě sledovat, ale ještě na tom trochu zapracuj - dvacetkrát jsem slovo RIPlay skutečně nenapsal. *4*
  • Načež přišel Trol.diskuzni, napsal že to beru moc vážně (mínuska i příspěvek) a nasázel další mínuska *1* jde o to že pokaždé vlezu do diskuze k Replayi a on tam vždycky prudí se svým RIPlayem....nebylo to vtipný ani na poprvé, a teď po dvacáté už vůbec.Ale je fakt že si to asi příliš beru k srdci, to víš, jsem citlivá osůbka. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit