Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně jsem zvědavý jak, a jestli vůbec, hráčům hra shrne co se stalo v "Portable Ops" a hlavně v "Peace Walker". U těchto her si většina lidí neuvědomuje, že jsou to dějově naprosto plnohodnotné díly, ve kterých se stanou důležité věci.
    Ground Zeroes a Phantom Pain na Peace Walker pak naprosto přímo navazují a sdílejí spoustu událostí a postav - Kaz, Chico, Paz, Huey Emmerich...

    Každopádně v tom traileru se dějí opravdu zajímavé věci.
    - Proč Kaz s Ocelotem mučí Emmericha!?
    - Paz žije, to už víme, ale co se jí sakra stalo!?
    - Proč Snake škrtí Chica!? (12letý kluk!)
    - Eli... blonďatý týpek... s náhrdelníkem z šakalích zubů.... rok 1984... chlapec nenávidějící svůj osud...JE TOHLE MLADÝ LIQUID SNAKE!?

    Už se těším...:)
    • frag.ment
      No jakožto že jsem nehrál ani jeden díl MGS, vůbec nevím o co v příběhu jde, takže tohle pro mě asi nemá smysl hrát, co? Ale jinak trailer pěknej a jestli to byly i záběry přímo ze hry, tak klobouk dolů, grafika luxusní.
  • splinter cell blacklist bude mit co delat se snakem!
    • vlastik.plaminek
      Snake mu potichu zlomí vaz a uklidí ho, kam patří. Do popelnice.
      • asi, tak Snake tu bo ešte ked splinter sa člnkobal v guliach :) Matel gear solid som hral iba jedem a to ten prvý a
  • Jako hrace, ktereho serie MSG celkem minula, me zaujal ten "open world".
    Na druhou stranu pokud je to jen na konzole, tak dekuju ale ne :).
    Bude mi stacit podivat se na nejake gameplaye.
    • MGS série byla právě důvodem, proč jsem pořizoval zatím všechny generace konzolí od PS1 a vrátilo se mi to zatím nejlepším časem stráveným u her za celý život. U MGS se koukat na gameplay má asi takovou cenu jako jako čistit si zuby kartáčkem bez pasty. MGS je založený na ultimátních soubojích s Bossy, které zatím žádná hra podle mě nepřekonala (hlavně první díl MGS) to se koukáním na gameplay jen tak fakt nevynahradí ;)
  • B.o.b
    Ty jo to je článků opravdu už taky nestíhám, každopádně bych chtěl vidět tyhle NEXTGEN hry, jak vypadají na současném HW. No a MGS5 to je něco neuvěřitelnýho.
  • Neviete ci budem moct spustit na PS4 aj hry zo starsich konzol??? Nakolko som hral len MGS1 a kusok 2 na PC a PS4 sa chystam kupovat, tak by som si konecne rad zahral komplet Metal :)
    • Prima kompatibilita nebude, ale pravdepodobne pujde hrat ps3 hry pres gaikai a asi se objevi i porty a remake uspesnych her, stejne jako se objevuji na ps3 porty a remake starsich uspesnych her, treba prave mgs 2 a 3 hd collection.
  • Sice obecně zastávám názor, že Snake měl definitivně umřít v MGS4 a tím to mělo skončit, ale stejně jsem rád, že bude další, plnohodnotný Metal Gear Solid. Kvůli čtyřce jsem si koupil PS3, tak alespoň mám pořádný důvod, koupit si PS4.
    • No nevím, pro mě jako fanouška jsou díly z minulosti oblíbenější. Je rozdíl mezi Naked Snake (později Big Boss) a jeho syn Solid Snake.
    • ZvacA
      Není Snake jako Snake, že jo. :)
    • V článku píšou, že MGS 5 bude i na PS3, čili pokud se nákup nové mašiny řídí podle MGS, tak bych počkal na nějakou facelift verzi za pár let na PS4.
  • škoda že jen krabička od sony.neva
  • :) Must have .... Safra , ti černoušci jsou tak povedení ....
  • nadherne!
    po dlhej dobe putavy "trailer". budem ale hnedopich a stealth v 6:01 mi pride az prilis postaveny na svetle/tieni/tme. chodit v drepe 2 metre pred nepriatelom a ostat v utajeni. zvlastne.
    • No je to taky detail, ale mě hned přišlo divný že má zbraň v pravý ruce, když má přes pravé oko pásku. To by toho moc netrefil:)
      • Vždyť snake taky střílí od boku. Na páčkách gamepadu bych beztak trefil velký prd. :D
      • jo, to jsem tu zminoval uz u minuleho traileru, taky minuska :D
        • njn, všichni tady volaj po realizmu, ale když okomentuješ takovouhle botu, tak si hned terč pro mínuska:). Tak tady máš ode mě jedno plusko:)
  • Je toho nějak moc.Kde má člověk brát prachy na hulení k těm hrám? *7* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit