Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach jo, sice herní scéna potřebuje víc moderních her z druhý světový války ale ne víc her z Normandie za Amíka *6*
    • ZvacA
      Tak ono zase to vylodění má myslím stále prostoru ke zlepšení, minimálně třeba co do zpracování pláží. To co představil Medal of honor AA s Omahou právě inspirací z Ryana není úplně ideální vize. Tady to vypadá i přesto, že půjde pochopitelně stejně tak o hodně našlechnutou jízdu, že ta scenérie vypadá tak, jak by vypadat asi měla.
    • TheGGG
      a za koho bys jako chtěl hrát ty?
      • za skopčáka
      • jamar28
        Já za Wehrmacht a Waffen SS.
        • TheGGG
          humus.. *11* nácky, komáry a islamáky jako hlavní postavy nebrat...
          • jamar28
            Proč? Nová herní zkušenost, nová bojiště, nový pohled na věc, originalita. Nedělá mi problém mít odstup. Kdybych bral hry takhle vážně, jak bych vůbec mohl někoho zastřelit nebo shodit bomby na nevinné civilisty, jako v Call of Duty United Offensive?
            • TheGGG
              ne, GTA, mafii a další hry za kriminálníky a vrahy nehraji...
            • jamar28
              TheGGG: Tak to jsi ve výběru her dost omezený. Nezahraješ si starší CoD, Mafii, GTA, tunu strategií...
            • TheGGG
              hrát za vrahy a loutky diktátorů by se mě z principu příčilo... nepotřebuji to a netoužím po tom...
      • člověk by čekal že lidi pochopí že ve "světové" válce nebojovali jen amíci kteří se připojili až po tom co se jich to dotklo *1*
        • TheGGG
          a proč by o tom měli dělat američtí devs hru? Běž brečet do ruska nebo uk, že mají udělat hru z ww2 kde budou jejich vojáci...
          • QQ trollit se má na úrovni tohle zvládne i dítě ze školky :)
          • Minimálně první dvě CoD kampaň za Sověty a Brity měly, když to šlo před patnácti lety, proč ne dneska? Já osobně bych ale byl pro válku v tichomoří, takovou bitvu o Iwodžimu bych si dal hned.
            • TheGGG
              tydle trapné "chci být ostrý hoch" argumenty typu "jednou to někam dotáhneš" od nějaké anonymní nicky mě fakt baví... ovšem reálné argumenty nemáš. Je logické že američani budou v prvé řadě dělat hru kde se hraje za američany, kór když je to návrat do WWII po letech... to normální člověk pochopil, prostý jedinec jako ty co má dobré známky asi jen z toho dějepisu, to očividně nechápe... hlavně piš "amíci" jak správný buran z novinek... *3* *3*
            • to chce klid G možná to i jednou někam dotáhneš :) pravda trolling ani dějepis pro tebe není ale humanita ta je pro všechny to bych zkusil :)
            • TheGGG
              za brity možná, ale na rusáky sr*t, ať si udělají vlastní hru...
            • proč mi to kazíš jen si hraju s trollem :(
  • Tak nějak z toho mám hodně špatný pocit.
    • ZvacA
      Podobně. Na jednu stranu, fajn, půjdeme v sérii zasazením zpět, koneckonců je to to, co hráči chtějí. Na tu druhou se to nezbavuje vzhledem k okolnostem vývoje určité křečovitosti. Trailer v podstatě ukázal to, na co hráči byli před deseti lety zvyklí, na zadek však neposadil. Aby na tom projektu nebylo vidět, že se roky zpátky s ním jako světovým konfliktem zase tak moc asi nepočítalo.
  • Tlak!
  • TheGGG
    jistě že to bude arkáda, tak jako CoD vždy bylo a vždy bude a je to jedině dobře, protože realita, simulace atd =/= lepší hra...
    • Ne, fakt?
  • Normandie 1944, jak originální... Je tolik bojišt, který si přímo říkaj o takovouhle hru, ale ne oni vsadí na ´´jistotu´´....
    • mikezz
      Je to americká hra cielená na americké decká, ktoré sa vďaka nej o existencii WW II dozvedia po prvýkrát. A vrcholový mainstream. Od podobnej kombinácie by som zázraky neočakával.
    • Jestli se tam zase budou spamovat nepřátelé (jako ve starých) a budou tam střílet z Mg 42 aniž by se přehřálo (nepotřebuji simulaci, ale ) a zda moji "spolubojovníci" budou zase jen blbě čumět, řvát a nic nedělat ...., tak si hold budu muset počkat na Brothers in Arms a doufat. Musím říct, že bych strašně moc chtěl kampaň za tu "špatnou" stranu ...
    • DLC to přece jistí ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit