Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím proč dělají takové hrdiny z těch rebelů. byli to jenom šmejdi co dělali bordel ve fungujícím imperiu a pozabíjeli miliony lidí a milardy uvedli do utrpení z válek
    • Veskoslav
      Jako ironie skvělé. Pokud je to myšleno vážně, měl by jsi psát pro komouše články.
    • pic - to je jen hra - pochopils?
  • Jack1947
    Počkám na ingame záběry a ne něco co v reálu nebude odpovídat kvalitám hry.
  • zadnej single? uz ted je to pro me odepsany, nemam zajem o dalsi multiplayerovou matlaninu, deathmath,team deathmatch, CTF a porad dokola to samy uz 15 let...
    • Veskoslav
      Hrál jsi vůbec předchozí díly této série? Nebo si poněkud pleteš hry?! Pokud chceš SW hru s SP, tak se nevztekej u série, co byla a vždycky bude převážně MP. Navíc žádný deathmatch či CTF tam nikdy nebyl. Mimochodem už Doom II měl tebou zmiňované typy MP a ten rozhodně není starý jenom 15 let....Navíc kampaň v B2 byla pouze seskládána z map a nic závratného, co se týče kampaně to nebylo. Stejně tak první díl....Navíc je to Dice a jeho "kampaň" u série Battlefield je něco, co je tam naprosto zbytečné a nikdo to nehraje. Když to udělají, je to špatně, když to neudělají, tak je to taky špatně. I když jak tě tak čtu, tak vlastně ani nevíš na jakou sérii tato hra navazuje a vztekáš se. Vztekal ses taky u skvělé Republic Commando, že nemá skvělý MP i když se jedná o SP hru?
      • on myslí možnost hrát conquest offline proti BOTŮM. Toto bylo vždy součástí battlefieldů a Battlefrontů. Podle mě nejzábavnější část hry.Buďto sám nebopo alkoholovém dýchánku s partou přátel, kdy boti tvrdě vyhrávali. Nezapomenutelné okamžiky... Bohužel dnes je k dispozici pouze server se spoustou nadutých puberťáků. Pokud offline možnsot nebude ani u Battlefrontu nového, tak ať si to strčej někam. Znovu už 900,- za stejnou blbost dávat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Špatně jsi to pochopil, single-player tam bude, ale ne ve formě kampaně, spíš něčemu podobnému Spec Ops misím z Call of Duty (včetně kooperace). Upřímně řečeno to není nic nového pod sluncem, protože kampaň v Battlefrontu 2 byl pouze slepenec pár misí, které na sebe nijak nenavazovaly, nemluvě o tom, že stejně u každé hry od DICE všichni neustále držkují, že kampaně jim nejdou a že jde pouze o přílepek k MP složce. Když ale absenci kampaně bez skrupulí odhalí hned na začátek, tak se zase držkuje, proč nebude kampaň.
    • frag.ment
      Souhlas, už mě ty MP, FreeTP a P2W hry lezou krkem. Těším se na pořádnou singl hru a snad se dočkám u Zaklínače3. Jestli budou všechny budoucí hry zaměřené na MP, tak to by byla konečná. Ale doufám, že se tak nestane, bych s tím jinak musel seknout a nebo hrát nějaké indie hry, které mě nějak moc neberou (nic proti nim nemám, ale když si najdu čas na hraní, rád si dám pořádnej AAA titul). A ano, jsem casual, nebo jak se jim to tu nadává ;-)
      • Veskoslav
        U multiplayerové série se vztekat, že není single? Ne to není casual, to je debilita....Nebo sis také u Unreal Tournament stěžoval, že to není Unreal? *7*
      • Jack1947
        No ale s tímhle souhlasím mrzí mně že se jde v dnešní době všechno online, když třeba většina her by uvítala kampan beru to jako lenost vyvojářů... protože mp je přece "lepší". *7*

        Tím že jsi klausul bych se moc nechlubil a určitě ne tady.
  • frag.ment
    Další ždímačka peněz, ani nevím že se natáčel další díl SW. Starou sérii jsem měl celkem rád a dost jsem ji odpouštěl kvůli době, kdy vznikla, ale když jsem šel na EP I. do kina a objevil se tam ten nechutnej zelenej ušatej keket, měl sem 100chutí zdrhnout někam do putyky na pár kusů. Nevím, co je v tom Hollywoodu pořád vede k tomu, že do filmů cpou rádoby vtipné postavy (stejně jako v Pánovi prstenů Gimli). V těch ukázkách je nějaká opička, což bude asi nějaký ekvivalent Jar jara a na to si nechám zajít chuť. Snad bude hra vydařená..
    • Blue.Shark
      U Star Wars mám s JarJarem podobný problém, každopádně jsem schopný ho přehlížet a počkat si na ohromné bitvy, jež jsou pro mě hlavní devizou filmů. Ale nemohu nezareagovat na tvrzení o Gimlim: věz, že Gimli není do Pána Prstenů "nacpaný"; je to původní postava z knihy, ve filmu velmi dobře ztvárněná, a jednoznačně není napsána tak, aby plnila roli pitomého šaška, kterým je třeba Star Warsovský JarJar.
      • On byl ale oproti knížce změněný právě v částečně komickou postavu - v knize se choval jako šlechtic (logicky), ne jako vesnický buran ;)
  • RazorProduction
    To zas budov DLC z obsahem za 100Eu dohromady,*7* .... .ne oprava, 250Eu, to by predsa nebila EA *16*
  • Radsej by som bral novy Jedi Knight s Kyle Katarnom a poriadnym pribehom.
  • Bez příběhu a vesmírnejch bitev ve Star Wars hře? Co v tom EA zase šnupou. Vždyť tady se to k tomu naprosto nabízí - mít k těm epickejm bitvám i nějakou single story
    • no nevim hele mam doma vsechny Battlefronty a zadnej nemel vylozene SP Kampan ... dle myho nazoru na SP byl Jedi Knight (Jedi Academy) a na akcni rezbu Battlefront.
  • TheGGG
    Koukám pozemní vojska galaktického impéria jsou pořád stejní matlalové jako před lety. Stoormtroopeři nevycvičení slepci a pozemní technika co vydrží v boji dvě minuty. Holt to je těžký úděl space opery, no snad se dočkáme i prostředí z nové trilogie, protože tam alespoň kloni byli vojáci, které se dá brát vážně.

    Jinak to vypadá ósom
  • VaZqeZ_EU
    Tohohle (myslím jen boje) bych si dával povinně 3 hoďky každý den! *2* ...ááááhhh *5*
    • VaZqeZ_EU
      Ještě jsem si dal jedno mínusko sobě, aby to mělo tu správnou estetiku *2*
      • VaZqeZ_EU
        https://www.youtube.com/watch?v=MKG4MiCXRAA *14*
  • no ty vo.e děláte si (Y) to jako vakt ze hry?
    • Jasne ze to neni ze hry, je to engine footage ale neni to gameplay, naprosto bezna praktika u vseho. Takhle hra ne-bude vypadat.
    • je to z herniho enginu, ale jelikoz je to jen video, mohli si dovolit to udelat, co nejhezci a nechat to renderovat treba nekolik dni, coz bys ve hre asi nechtel *1*
    • danny_the_hound
      "game engine footage" ešte nemusí nutne znamenať, že aj celá hra bude takto vyzerať. Je celkom dobre možné, že high-poly modely, textúry s vysokým rozlíšením a super-realistické nasvietenie bolo použité len za účelom vytvorenia tohoto traileru a v real-time by to žiaden bežný počítač neutiahol. Treba si radšej počkať na prvé in-game zábery.
      Ale samotný trailer je pekný -- o tom žiadna *4*
      • Žádný "game engine footage" tě nepřipraví na fakt že umřeš potom co už budeš dvě vteřiny schovaný za stromem. Stejně tak ti neodhalí další "kouzla" které provázejí hry od DICE. Už se těším na kvanta CTE patchů tentokrát pro Battlefront. Když se zadaří tak nejdřív do roka a do dne.*6*
        • TheGGG
          strom se dá prostřlit, kulka se může odrazit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit