Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pixelart, nepixelart, mně to přijde jako dobře stylizovaná brutální oddechovka, co si rád zahraju, když vypadnu z práce. Nejsem zrovna nějaký metalový fanda, ale na tohle se těším. Už jděte s hodnocením pixelu-nepixelu do ....., když vás tohle nezajímá a jste graficky náročnější, nemusíte to psát na každý druhým řádku. Nadávám jen u her, co dojí moje (kdysi nebo v současnosti) oblíbený série,ale když mi to nic neříká, tak proti cizímu gustu žádný dišputát. Asi nejste evidentně cílovka kluci.
  • Tak já děkuju za rozhřešení. Byl jsem přistižen... ale abych něco dodal... já to přece nikomu necpu. Prostě mi zrovna tohle připadá jako úplný opak toho, co jste napsal. Všechno se mi to maže, vlastně mi to vůbec nepřijde ostré a přesto vnímám ty obří kostky plus mi to nepřijde ani graficky přitažlivé. Z videa mám jeden chumel, nedokážu se v tom orientovat. Asi už na to nemám oči. S hrami jsem jako grafik začínal na CGA/EGA grafice, tak vím, že mi pixel vážně nevadí, ale tohle mi prostě nesedlo. No - tak toliko k vlastnímu názoru... teda pardon, ke lži...
  • Proboha..
  • Tak v tom pripade lzes a pixelovou grafiku rad nemas, protoze Slain "moc kostkaty" rozhodne neni. Naopak patri k tem podarenym hram s pixelartovou grafikou. Obraz je citelny, nic nesplyva do sebe, postavy i prostredi je hodne detailni.
  • Doporučené požiadavky: Commodore 64...
  • Old-school & metal?

    I'm ready.
  • Já mám rád pixelovou grafiku, ale toto už je moc kostkaté i na mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit