Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoupeek
    No, mě prostě slovo "simulace" k tomuhle ale vůbec nesedí. Nesedí mi myšlenka, že jeden odstřelovač by šel sám do takový akce. Do takový akce, kdy střílí ze 150m ve chvíli, kdy je okolo 50 nepřátelskejch vojáků.
    Minimálně by ho měl doprovázet kolega pozorovatel. Prostě podle toho, co jsem zatim o odstřelovačích četl, tak by "simulace" byla hrozně nudná hra. Celodení průzkum a čekání na jeden výstřel (a převážně by ani nešlo o střelbu, jen o intel) atd.
  • tady se plýtvá slovem "simualce" jak řekové eurama
    • Majkl
      tak to už se asi doplýtvalo
  • Krescz
    kachny, kachny....zase kachny *7*
    • Co je to za ptáky?
      • Lukyz
        Kachny
  • Víc než simulátor, super! Takže budu jako skutečný odstřelovač ležet na jednom místě klidně i týden? Moc takových simulátorů není, jestli to bude v této hře tak budu velmi rád, jestli je to opravdu simulátor.
  • Ta carka do titulku nepatri.
    • AlešSmutný
  • Ono by bohatě stačilo kdyby to bylo aspoň na úrovni té simulace, a ne ten paskvil co ukázali 2 předhozí díly.
  • Vážený autore jestli spokojeně vzpomínáte na odhadování náměru ve Sniper Elite 3 tak to vám ke štěstí stačí hodně málo, lépe řečeno arkáda jako vyšitá. Od CoD se liší jen tím že ve hráči vzbuzuje dojem že zásah nedostal zadarmo ale balistika je od reality na hony vzdálená. *6*
    • ales.smutny
      Díky, jako nyní aktivní střelec a kdysi dávno i závodní střelec něco o reálné balistice vím a ani jsem nepsal o tom, že ve SE3 je reálná, jen mi v té hře sympaticky přijde trochu dál, než "kam dám kříž, tam jde rána." Když chci reálnou balistiku, jdu na střelnici :)
      • Však ani já nepsal že je reálná, jen sem chtěl podotknout že to není o nic míň arkáda než mnoho dalších "stříleček". Jen s odlišnými pravidly "hry" a šikovně nastaveným pocitem opravdovosti. Paradoxně právě to odhadování náměru mi vzhledem ke vzdálenostem na které se ve hře střílí přišlo dost zveličené. Ono obecně jsou ve hrách sniperky roubovány do situací ve kterých by si hravě poradila běžná útočná puška. Designer udělá mapu stěží velikosti dvou fotbalových hřišť a hráči vrazí do ruky sniperku. O situacích kdy po sobě hráči pálí sniperkami na dvacet metrů viz. MP CoD ani netřeba mluvit. *6*
  • Mart9
    Tak to video vypadá hodně divně. Vždyť se jim to tam i sekalo.
  • N0isy
    Prej simulátor odstřelovače. *15* Spíše simulátor "Nepřítel-tě-vidí-z-5-kilometrů".
  • 1:58 zvuk kalacha z countra 1.6? *1*
    • Heh, jak jsem to uslyšel, tak mě napadly dvě věci 1) ten zvuk se sem vůbec nehodí 2) ten zvuk moc dobře znám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit