Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší hra na PSP to rozhodně, ale jako nástupce MGS4 bohužel ne, to říkám proto, že MGS4 sem dohrál a s ní i HD kolekci (z té kolekce byl Peace Walker nejslabší)
  • KokyMetalGear
    ouuu Mě by uplně stačilo, kdyby udělal čistokrevnej remake MGS1 z PS, jako to udělal Capcom s RE1. *1* Fandim tomu a nezáleží mi na tom, jestli to bude prequel nebo sequel *4* "Who are The Patriots?" *5*
  • V MGS4 bylo nějaké komixové zpracování? To jsem hrál asi jinou hru...
  • Peace Walker byl určený pro handheld, čili tam muselo spoustu věcí ze čtyřky zákonitě chybět. Příběh to je subjektivní, například na ign byl hodnocen velice kladně, a mě se taky líbil. Hra měla spoustu bonusového obsahu, a co se týče zaměření byla to podle mě nejlepší hra na psp.
  • Jen ať se nadále drží toho komiksového spracování v japonském stylu :)
  • Taky bych radši vrátil Big Bosse do hlavní role, dějově klidně i před Peace Walker a Portable Ops (nezlobte se na mně, ale Peace Walker jako hra stála za víte co - žádní lidští bossové, příběh na Kojimu docela slabej, vedlejší postavy úplně zbytečné a hodně věcí z MGS4 prostě chybělo - i když to se dá chápat, protože to bylo na PSP). Solid Snake odešel v MGS4 s plnou parádou, opravdu úchvatný konec, myslím, že sequel by mohl jedině uškodit. Když už se tam objevit musí, tak pouze ho jenom zmínit nebo opravdu nějaké cameo, ale do akce bych ho už nezapojoval, Solid Snake si zasloužil svůj klid. Za mně Big Boss, The Boss, nebo i klidně novou postavu.
  • SnakePlisken
    Jo jo, Snake ještě neumřel. :D Snake má tuhý kořínek a nějaký FOXDIE ho neskolí. :)
  • Malleth
    Radši bych asi nějakej prequel. Starej snake mi ke konci MGS4 už lezl trochu na nervy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit