Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Nevsiml jsem se, ze by to uz fixnuli. Do PSN se sice "prihlasim", ale zadnej konfirmacni mail mi neprijde takze mam furt smulu.
    O ty pseudosatisfakci radsi ani nemluvit...
    • Asi delas neco blbe, ted uz to opravdu vsem funguje. I ty konfirmacni maily.
      • Sr_Lobo
        Mno ted sem to zkousel znova a dosel sem k zaveru, ze uz nemam co delat blbe a asi budu muset zkusit customer support, protoze at delam co delam prez ps4ku se tam proste neprihlasim.
        Uz me to vcelku se*e *16*
  • niceguyfromrussia.ru
    Tak to je minimum čo by mali spraviť... Microsoft vyzerá že ani to nedá čo je smutné kedže tých 5 dní niečo aj stálo z toho goldu/PS+... za tie peniaze čo sa platí na ten MP na konzoliach by mohli tie opice čo im robia ochranu siete nahradiť niečim schopnejším čo by aspoň zabránilo detským DDoS útokom od 30 ročných noliferov
    • Vojta_Ilavsky
      X1 na tom nebyl tak špatně PS4.
  • kompenzaci si představuji jinak *7*
    • takže za prvé jsi pc-hnojař, za druhé by nemuseli dávat nic, není to je jejich chyba, bránit se tomu nedá, takže kde je problém?
    • A to jak přesně?
      • Kolekci nějakých fajných her za tu neschopnost tomu předejít a plus to období navíc *2* *2* *1*
        • Máš 5 dní PS+ co chceš víc ? hostesku které tě vysaje ?
          btw co bys chtěl kompenzovat, nebyla to chyba Sony, výpadek byl zapříčiněn skupinou de*ilů říkající si Lizzard Squad
          • To Shimi: Ještě,že konzole nevedu. Pro mě konzole skončili po PSOne a jediný co jsem si ještě koupil za konzoli,tak je PSP a nikdy už víc. Pcíčko či v mém případě notebook je pro mě ideální a můžu si ho brát a hrát i na cestách *4*
          • no poskytuji sluzbu tak at se kluci snazi ne? Me treba moc nezajima kdo za to muze ale ze to neslo.
            • Kdyz te to nezajima, tak jsi ignorant a tem se tezko neco vysvetluje.

              Kdyz nekdo zpusobi ddos utok elektrizacni soustave, treba hazenim retezu na draty, po kom budes vyzadovat nahradu skody?

              Lide by si meli uvedomit, ze 100% ochrana neexistuje u náceho a ze cim je vyssi, tím je i drazsi. Takze sony muze naddimenzovat 10x sve servery oproti stavajicimu stavu, ale to stejne nezaruci, ze nemohou byt pretizeny a budes ochoten platit 10x vetsi rocni poplatek? Vyplati se to? Zapadni ci ilázace je uplne zdegenerovana, kdyz si mysli, ze muze mit 100 % ochranu proti vsemu. Nemuze a naopak ruzna prehnana opatreni ji spise skrti. Naucte se zit s nejakymi rizikamá a nejistotou, nota bene, kdyz se jedna o zabavni sit.
            • tak to je mi tě líto
            • Nahradí o kousek více než musí + 10% sleva na PSN nákup, co více byste chtěli ? Zjevně netušíte jak probíhá DDoS útok a o způsobě obrany nevíte už vůbec nic. Ale obrana pro Vás existuje, prodejte PS konzoli, zruště PSN+ a jste v cajku.
      • Já si náhradu představuji ve formě nějaké béčkové hry volně ke stažení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit