Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • procby ne doted nebyla ps na x86 platforme... to se ale s ps4 zmenilo
  • jak rikam to zalezi na cene za kterou se bude prodavat....
  • na pc to nikdy nevyjde ,nebo tys nekdy videls ps exkluzivku na jine platformy?
  • Proc dojeni? Bude snad jeji cena odpovidat tem 10-20% co ne te hre budou muste zmenit vzdyt ta hra je z 90% hotova! A ja se vsadim ze cena bude minimalne klasickych 1500,- *12* It is a SONY
  • a koho to jako zajímá ?
  • Ronox
    Myslím si, že to psi a jejich majitele (Sony) nějak netůruje :D
  • že na něj vůbec reaguješ, vždiť je to tupec s inteligencí tahacího kačera ... a to vtom lepším případě
  • Malleth
    Lidi po tom volali, takže maj co chtěj. Já už mám PS3 verzi a rád si to projdu podruhý na PS4
  • Jason_dinAlt
    Pokud tuhle hru nevylepší natolik, aby šla pustit na PC, tak (ne jenom) moje peníze nikdy neuvidí.
  • Tentokrát to bude kojení...
  • Ja bych rekl, ze spolecnost jako je SONY ma asi lepsi predstavu, kdo a proc si co koupi, nez par magoru tady na foru.
  • Pozor na !!!CENZURU!!! v multiplayeru jako na PS3!
  • TheGGG
    dokonalost už vylepšit nejde, přesto kupuji i na PS4 tuto hru, oprava tento klenot si klidně zahraji ještě jednou.
  • Psychotic
    Musím souhlasit s God-of-War. Pokud jste v nějaké hře utopili doslova desítky hodin času a neuplyne půl roku, aniž byste si ji dohráli znovu, vyhodit pár stovek za malá vylepšení se nezdráháte. Pro mě je to třeba Metal Gear Solid 2. Mám původní verzi, mám vylepšenou verzi Substance, mám PC verzi, mám i HD remaster na PS3. To jsem tak nenormální?
  • MrSanta
    Nemyslím, že 'remake' na jinou konzoli by se dal nazývat dojením. To bys jako dojení mohl označit vydání čehokoliv na více jak jedné platformě. Navíc hra měla úspěch, líbila se většinou kritikům i hráčům. A s novou konzolí přichází i noví hráči. Takže to svoje místo má. Já si nejspíš pořídím PS4, takže vydání téhle hry na ní vítám. PS3 nemaje jsem to zatím nehrál, takže asi jednoho dne pořídím na PS4.
  • Jack1947
    Maxi, maxi... me to rozhodne prislo ke svym moznostem otevrene az dost... navic to ani neni hlavni deviza hry tou je perfektni pribeh a zaroven paradne provedene emocionalne postavy... kdy je clovek miluje nebo nesnasi ( to dokazalo jen par her MAss effect, Gears of war... dalsi si nevybavuji) to srdceryvne chytne cloveka za srdce a nastesti mu to nezasadi ranu az tak hluboko. Aby hoto bolelo. ( coz no zrovna ME celkem jo...) *4*
  • Jack1947
    Vzdyt jsem se opravil ? A neni to pravda... *7* tak kdo zacal...
  • confirmed
  • špatne jsem se vyjadril, chtel jsem rict že tam jsou exteriery, napr. ulice a pod. jenže je to vechno hrozne maly a skomprimovany. a jsou tam random nahazeny objekty (napr. auta, autobusy) na efekt a aby to zamaskovali.
    nemam nic proti linearnim hram (tunelum) ale tahle hra proste nezvlada udelat dojem realneho sveta, protože tam nesedí proporce a skutečne vzdalenosti.
    jak ríkam, pripadam si tam jak na zahradce nebo v obyvaku
  • Predpokladam, ze mel na mysli normalni lidi a ne Sonyboys fanatiky jako ses ty. *3* U tebe to uz nikoho prekvapit nemuze. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit