Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BangMeInBangladesh
    Na PC se da hrát taky ve 4k, ale skoro není co.
  • Jak by řekl Joe, bude to zvládat 4K v 60fps s real-time ray-tracingem. *1* Chybí mi ten klučina...
  • "Někteří mají krátkou paměť."
    "Jen v té době se tak nemastilo pérko na rozlišením a FPS."

    Lalala... myslíš SONY, který propagoval u PS3 1080p v 60fps? Dám ti radu. Nekálej tam, kde jíš.
  • ja narazel spis na tu sdilenost, to urcite vyvojarum vrasek neubere a na vykonu neprida

    jinak pochopitelne na jednu jejich bezici hru by stacilo bohate treba i jen 8+2, ale kdo holduje multitaskingu a je linej vypinat veci na pozadi dokaze ocenit, kdyz pamet nepretejka do virtualni
  • A k cemu by jako bylo v konzoli, kde se hry hraji maximalne v 1080p 16+4GB pameti? To je naprosty overkill a ani na PC neexistuje zadna hra, co by toto v 1080p nejak smysluplne vyuzila.
  • Cele je to absolutne nepotvrzena spekulace s vetsinou informaci vycucanych z prstu. Nakonec vyjde naprosto totozna PS4 jako ted s podporou UHD bluray (odtud 4K v nazvu) a mensi spotrebou diky 14nm technologii a to je cele.

    Byt by se mi neco takoveho i docela libilo, tak pochybuju ze by Sony dobrovolne nastvala polovinu zakazniku, co si konzoli koupili prave kvuli tomu, ze nemusi po cely jeji cyklus resit nejaky upgrade.
  • Nemyslím si že by chtěli nas_at 35 milionů hráčů kteří si koupili Ps4.Kachna to určitě není když o tom mluví tolik důvěryhodných zdrojů ale pokud opravdu bude 4k verze tak možná taky bude upgrade který udělá ze současné konzole tu 4k ne?Co se týče kompatibility a funkčnosti her tak stopro všechno pojede na současné Ps4 akorát ve full hd místo vyššího rozlišení.Pravděpodobně ta 4k verze je jenom kvůli Playstation vr protože pokud si viděl tu konferenci od Sony v prosinci tak ty hry na vr jsou naprostá tragédie spíš technický dema než hry.Sám vlastním ps4 a pokud ta nová verze bude znamenat lepší zážitek při hraní než teď tak do toho možná půjdu ale to se dozvíme až na E3.
  • Mart9
    ty si zase chytrej
  • mel jsem podobnej, ale po 5 letech jsem sel na hry zas radsi do skrine, to tak krasne lita *5*
  • davidBray
    hele, já mám tohle http://www.czc.cz/msi-gx720-cz/58396/produkt, úplně nový pecky si nezahraju, ale jelikož hraju online hru, která se jmenuje real life + real family, tak mě to netankuje .. a jak píšeš, jen díky konzolím ! :)
  • prosím tebe experte. PS3 byla drahá jak kráva, měla revoluční Cell, který poslali i do kosmu, ale hry na tom jely příšerně, optimalizovat se na ni naučilo pár studii.

    https://www.youtube.com/watch?v=du0eEWddqVQ

    https://www.youtube.com/watch?v=t3Ky9NiPTjE

    Malujte si růžové obláčky, ale pro příště by to tu konzoli taky chtělo vlastnit.
  • dodnes obdivuju jak zvladli marketing a tu sdilenou pamet dokazali prodat vsem tem ulmesum jako dokonaly designersky reseni *5*

    pritom je to korunova polozka a 16+4 misto sdilenych 8 dneska neni nic vyjimecnyho
  • A jako vlastnika PS4 me to popravde nijak netankuje...
  • Bylo by to docela mozny, ze by sony uvolnila verzi konzole kvuli VR. Kdo by chtel VR, hral by to na nove, bez VR by to mohl hrat na stare. Proc ne.
  • Jen tak pro připomínku:
    http://sonyps4.com/wp-content/uploads/2013/05/informed_architecture.jpg
  • archie777
    Většina lidí narozených po přestupu Cristiana Ronalda do Realu Madrid se rozhodovat nemusí.
  • Veskoslav
    Ne není to podobné. Když vyšel PS3 a Xbox 360, byla to minimálně vyšší třída, co se rovnala pc a mnohdy je i překonávala. Cena taky tomu odpovídala. Takto se udělaly levné jaguar křápy, které byly střední třída už při uvedení. Raději mít konzoli za 20 táců a mít ji na 5-6 let s tím, že většina her pojede minimálně fullHD a +-40-50 fps aspoň než mít to, co udělali ze současné generace.
  • ja ako PC hráč som naopak za stav v akom je súčasná verzia konzolí vďačný, vďaka tomu môžem v pohode hrať väčšinu AAA titulov aj na 4 roky starom notebooku. také niečo bolo v minulosti nemysliteľné, takže ďakujem sony a microsoftu, že mi šetria peniaze :D
  • Cyklus 3 roky není špatný na mainstreamovou PC sestavu, ale u konzole je to tragické. Já očekávám další generaci v 2018-19, 5 let byla průměrná délka většiny předchozích generací a na 8-letou životnost X360 a PS3 můžou s konzolema, které byly zastaralé už v době vydání, úplně zapomenout.
  • na grafický výkon konzolí rozhodne netreba grafickú kartu za 10 000.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit