Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč tu všichni tak bečí. Stejně vás to 4/5 upirátí :) Dokonalá hra to určitě nebude...ale to není žádná..
  • MidnighT91
    Prostě té hře neuvěřím dokud neuvidím že je dobrá, Kniha i seriál jsou super ale hra bude těžkej propadák... V roce 2012 kdy tu máme Zaklínače 2 je to co je na videu dost smutný i kdyby to byla pre-alfa... dejte na mě že měsíc po vydání si nikdo ani nevzpomene že něco takového vzniklo... A říkejte mi třeba Nostradamus...
    • Já s tebou souhlasím,
      když si řekneme takové malé přirovnání.
      Třeba takové nedávno vyšlé Kingdoms of Amalur Reckoning, před měsícem toho bylo všude plno... Ale jak to rychle přišlo, tak i odešlo. AAA titul, který chtěl udělat něco, co bohužel neudělal (vedlejší mise, mě více bavily jak příběh, který vlastně ani nebyl)
      Ale třeba takový indie titul, jako LIMBO... vyšel před rokem (myslím) a pro mě to byla hra roku, i hodnocení a celkový dojem udělala hra, že stále se o tom někde hovoří, protože ta hra měla co nabídnout. Respektivě nabídla žánru Arkádovek vstupenku mezi ty přednější tituly, díky kterému se s těmito hrami roztrhl pytel a to doslova :-)
      • MidnighT91
        Přesně tak nenapsal bych to líp... Lidi tomu dávají naději jen proto že to má skvělou předlohu v knize ale dopadne to stejně jako War in the North... 80 procent lidí to koupí jen kvůli jménu a třičtvrtě z nich to smaže ještě před půlkou hry...
  • Mahcake
    Jak někdo mohl čekat něco lepšího...spíše dobrýho.
  • Ja uz posledni dobou vubec predem nedokazu odhadnout, co me bude a co naopak nebude bavit. Jedine, co muzu na tohle rict je, ze to vypada dobre a rad to nekdy vyzkousim. Vetsi RPG, ktera vychazi na PC zkousim beztak vsechna, takze Game of Thrones RPG nebude vyjimkou.
    • není se co divit, strategie většiny dnešních reklamních kampaní diktuje trailery se třemy střihy za sekundu a souvislejšího gameplaye se človek nedočká minimálně do nějaké footage z E3 *9*
  • Kinet1c
    skoda, je len, ze ked vidim a porovnavam toto minimalne so serialom, tak ta brutalita v bojoch my nejak neda nepripomenut, ze krv nie je vsetko, tzn preco je vecsina hier takto hm odflaklych co sa krvy a stym suvisiacich odsekanych koncatin tyka, preco nie su napr aj zaklinac viac krvavy, ja viem, ze asi vela ludi si mozno ani len nespomenie na podla mna ,aj na dnesnu dobu (nie graficky) brutalnu rubacku blade of darkness, tak toto aj zaklinac, dragon age a podobne su na tom s krvou a kus svojou dospelostou, uplne niekde inde, tak ako aj skyrim, to ze sem tam si vedel odseknut hlavu je nic moc, ked v blade of darkness slo rozseknut cele telo skrz na skrz, stacilo dobry okamzik, tak isto odseknuta ruka ci noha znamenala v kazdom pripade vyhraty boj, pretoze super jednoducho vykrvacal, naposledy som velku ako taku brutalitu videl asi len v Dead Island, az na to ze tam to bolo o niceni nemrtvych a nie zivych bytosti, tymto chcem len povedat na zaver, ze uz ked je tu tato 3D tech krasa (nehovorim teraz o tom ci tato hra ma nadhernu grafiku, je to myslene vseobecne) tak preco sa neda urobit rubacka na sposob toho blade of darkness a nie davat do obehu stale iba sek bum bac krv a nic, zomrie a nic, nevidno rany aspon ake take, nevidno ze by zbroj sa kus poskodila, asi sa nedockam RPG, kde ked budes bojovat v plate mail, tak ako po case sa ti nie len v cislach zjavy poskodenie, tzn nieco ako pri autach, model poskodenia, a tak, bolo by to tak narocne urobit, nejak si to nemyslim, no nic, uz tu uvadzam aj kus odveci situacie, nevadi bola to len myslienka

    K tejto hre len tolko, ze si myslim vyzera dobre, aj ked je skoda, ze nie je kus brutalnejsia, to prostredie by si to ako si zasluzilo ako som aj vyssie spominal a no je to dost podobne Dragon Age, ale pockam si a uvidim, az budu prve recenzie, ze co to bude nakoniec zac, RPG ja rad, tak snad to prekvapy
    • Měli vsadit spíš na kvalitní šermířské souboje čepel na čepel, možná nějaký pěkný simulator vedení vojenských střetů a kvalitní příběh třeba i s politikou (o tom podle mě GoT byl o hru o trůny..). To si myslím že by mnohým i mě ke štěstí stačilo a vystihlo povahu GoTka
  • Dragon Age 3? Game of Thrones ani náhodou, vždyť to je čistá BioWare koridorka s beta enginem ze Zaklínače.
    Čekal bych od tejtoho projektu více, když to financuje samotné HBO :)
    Ale co, může to jen překvapit, protože v tomto videu bylo ukázáno vše to špatné (Systém boje horší jak v DA2, už i KOTOR byl natom lépe a to je už starší kousek)
    • Nechal jsi se zaslepit cool vypadajicimi souboji z DA2, Americane?
      • Můžeš mi vysvětlit co bylo na DA2 tak úžasný? Evropane?
        Hrál jsem to prvních 10minut a už to letělo do koše (i do reálného koše, protože i samotný vzhled DVD mě sr@l.

        K této hře jsem napsal, že může maximálně překvapit. Protože z videa mi to přišlo dost ubohé nato jakou to má publicitu.
        Systém boje okopírovaný z her od BioWare (KOTOR, DA), který by mi ani tolik nevadil, akorát tady moc nefunguje. Nudné sekání do protivníka, dokuď mu jeho LIFE-BAR nevyprchá, je na první misy dobré, ale po čase hry bude nudit. Krom rádoby cool animací, kde voják místo toho aby usekl, nebo nějak zabil protivníka mečem, mu vrazí štít do krku a roztrhne mu jej. Přijde mi to jako stupidita prvního stupně, kterej válečník by použil obranou pomůcku, v tomto případě štít, jako útočící, když má volnou ruku a v ní "ostrý" meč.
        Nereálné a snaží se to vypadat drsňácky na efekt, ale to, že rubete do protivníka 3-10sekund je ubíjející.
        • Tak to pardon, me naopak prislo z tveho prispevku, ze se ti DA2 libilo. 'American' je ode me prezdivka pro lidi, kteri se nechavaji zaslepit povrchnosti her, filmu apod.

          To video mi prislo lepsi nez DA2, protoze souboje tam vypadaji vice takticky. Takove ty hovadinky kolem jako kill camy apod. je potreba ignorovat. Je to skoda, delaji na tom frantici a stejne se nechavaji unaset tou povrchnosti typickou pro americka studia v cele s Bioware a Bethesdou. Ale samotne zaklady mohou byt natolik chytlave, ze to bude treba i bavit. *4*
          • Ono Dragon Age, měl být jen jeden díl, další co přišlo bylo jen zklamání, není to zas tak promyšlené universum jako nedávno dokončený Mass Effect, který čerpá asi z 10filmů, 8her a to jsem počítal jen do půlky hry :-)) (Musím to přiznat, ale ME v čele s posledním třetím dílem, který je až moc epický, že i místama mě to vadilo, samej okamžik zásadního rozhodnutí, smrt, zničení planety, nebo jen souboj s reaperem. Chvilkama jsem si chtěl odpočinout a jen tak si běhat a střílet, ale bohužel. Furt v jednom kole, člověka to docela vyčerpávalo, alespoň mě)

            Tento GOT je fantasy, které si jde svojí cestou, politikou a i na svojí dobu, kdy vychází upgrady různých enginů a systémů, by mohlo nabízet víc. Třeba nabízí, ale v tomto videu ukázali pouze špatnou ochutnávku systému boje, který asi nebude až tak bavit, neboť to tu už bylo hodněkrát.
            A postavy mě taktéž nijak nepřekvapily, nic moc lučešník, nic moc voják, nic moc válečník s jednoručákem.
            jedním slovem:
            NECHÁME SE PŘEKVAPIT
  • Hairy_Ass
    Předpokládal jsem, že by se z předlohy dalo vytřískat víc (kniha si s násilím servítky nebere), ale tohle mě vůbec neoslovilo... asi aby si to mohly koupit i holky a kluci do 18 let, co? Vsadím se, že ve hře nebude ani žádná explicitní erotická scéna (kterých je kniha taky plná). *15*
    • Kr.Pa
      tahle hra kopiruje bohuzel serial, knihu ani ne
      • serial je špatný ?
    • a já přemýšlel na co potřebuje hra kolky :D
      • Hairy_Ass
        Sakra, jsem se přepsal. *1* Shame on me.
  • Veskoslav
    Games of Throne je krvavá, sexem, zrado, vražděním a intrikami protkaná série, kde krev teče proudem a uříznuté končetiny létají vzduchem. Ale co je proboha toto? Bez krve? Proboha proč? Kvůli děckám? To nemá být ksakru pro děcka! Ale jinak se na to osobně těším, kvalitních RPG není nikdy dost.
    • Za prvé tahle hra nebude kvalitní rpg a za druhé v GoT nelétaly končetiny si asi pleteš s nějakym serialem o zombících..
      • No od tretej časti tam bolo bitiek požehnane aj s tými letiacimi končatinami...
        • schválně jsem zadal "game of throne flying limbs" na youtube a google... kdybych náhodou ty létající končetiny přehlédl... a hádej co mi vylezlo NIC asi máš fakt moc bujnou fantazii ohledně šermířů.. :)

          PS:ne vážně...od žádného ze spisovatelů kvalitního fantasy bych nečekal létající končetiny.. to možná nějaké sci-fi nebo literaturu první druhé světové a zákopové války...
    • Od toho máš Bioware a Píseň doopravdy jenom o krvi a lítajících končetinách není...
  • No konečně, myslel jsem si, že už si to dragon age 2 rozmysleli. Vypadá to skvěle, jsem rád, že ta hra jede v realistickém duchu stejně jako kniha a seriál. A taky si myslim, že alistaira tam zmínili umýslně :D Ale proč ne, že jo?
  • Zatim to vypada podstatne lepe, nez konzoloidni Dragon Age 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit