Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nefňukej maďare
  • proč nereknou na rovinu že odklad pc verze je kvuli lepším prodejím na konzole?
  • to sa uvidí po tom ako to optimalizujú
  • Ani jsi to nevyzkoušel, ale víš, že stojí to za prd. To dává smysl.
  • ucho
    "i já sám sosám jako straka desítky a stovky GB warezu a nestydím se za to"

    bez problémů lze toto klasifikovat jako chlubení... kdybys však ty měl mě citovat ohledně brečení, utrhneš si jen další ostudu...
  • ucho
    taky mi to ode dne vydání šlapalo bez problémů. stejný procák, ale grafika tehdy snad ještě 8800gt... ale bylo to v pohodě.
  • species
    no jo vidis, sorry to me uniklo
  • Je pravda ze si uz moc nevybavuji nastaveni ale high jsem myslim mel taky. Jestli mam FPS 30 nebo 40 me az tak nepali, ve vysledku si toho nevsimnu. Nejvetsi zrout byla myslim hustota dopravy a slabsi dvoujadra opravdu nestihali. Pokud ale clovek nechal rozumny nastaveni tak to slo jako po masle. Rozdily mezi low, medium a high jsou za posledni roky minimalni a clovek si je vsimne leda na screenshotech. Uz jsem asi vyrostl z nutkani mit vsechno na ultra max detaily, kdyz rozdily jsou zanedbatelne.
  • CrocoRay
    "Každý, kdo si předobjedná některou z next-gen verzí GTA V obdrží od tvůrců milion rockstařích peněz, aby je mohl půl na půl utratit v multiplayeru a příběhovém módu."

    Pod příběhovým módem si nepředstavuji multiplayer :-) Mulťák jsem u čtyřky nehrál, ale věřím, že tam to může být asi sranda a dávám ti za pravdu. Ale těch půl mega v příběhovém módu pořád považuji za cheat a měla by tam být možnost odmítnutí pro ty, kteří si chtějí single zahrát bez jakýchkoliv výhod.
  • species
    Ja se fact vetsinu casu tady na games snazim nerypat do konzoli, pak se tu ale objevi prispevek jako tvuj a ja se valim smichy po zemi *1*
  • species
    Ten bonus pokud dobre chapu nebude to singlu ale do GTA: online. A tam je to spis pro srandu, utratis to za tuneni auta ani nevis jak :)
  • tak to uz tehdy mel o 10FPS filmovejsi zazitek nez maji dnes hi-endkonzole *3*
  • Tak mi napiš, kde se chlubím, chytráku. Nesnáším tento typ lidí, který si myslí, že je nejchytřejší na světě a každého rozcupuje slovíčkařením a rádobychytrými výroky. Slovíčkaří akorát trosky, které nemají argumenty. Takže ještě jednou: kde přesně se chlubím?
  • species
    spoiler alert - ztracis cas se zdejsim ortodoxnim PC haterem.
  • Možná mysleli ten nefunkční crack, kdy auto hned v tutoriálu samo začalo akcelerovat. Naštěstí tato chyba byla brzy opravena *4*
  • species
    ty vole to je takova sranda jazyk ta slovenstina, fact me nikdy neunavi to cist, jen pis dal *1*
  • Hanzales
    Ty si tu next-gen verzi podle tvých příspěvků evidentně nezahraješ na ničem :)
    Já dohrál PS3 verzi a občas se k ní vrátím, ale těším se, až si v únoru pak koupím tu PC verzi. Pátý díl mi sedl a na kompjůtru si ho v modernizovaném kabátku znovu zahraju tuze rád. A kecy o Titanu si taky strč :) Vsadím se s tebou, že minimálně ve stejných detailech, rozlišení a AA jako třeba na PS4 to na 760ce a 4jádru pofičí přinejmenším stejně dobře. Můžeš si můj post klidně i screenshotnout a v únoru ti sem nahážu screeny zase já ;o) PS: Vůbec mi nějak nevadilo si na tu PC verzi počkat.
  • frag.ment
    No co vím (hrál jsem to na PC asi až rok po vydání), tak tam ze začátku opravdu bylo dost technických problémů, které se ale časem pořešily. A jestli sis nevšiml, tak dneska frčí nadávat na všechno a všechny, o ničem jiném už tu diskuze pomalu nejsou.
  • Hnisavec
    a teraz tú báchorku o hraní v 4K a 60FPS ďalších 8 rokov na PC za 300 eur i s origoš Windovsom a o vyskúšaní "demíčka" na pirátskej zátoke a následnom zakúpení plnej verzii za plnú sumu ako podpora vývojarom...

    PCčkári sú najväčší rozprávkari zo všetkých....
  • CrocoRay
    Tak já si sice předobjednávat hru nebudu, protože by mi to současná sestava beztak neutáhla. Ale co se týče toho milionu virtuálních dolarů, tak snad si to lidé budou moct navolit nebo zamítnout, protože se už jedná o cheat a u téhle hry bylo vždy nejlepší to, že hráč začíná na nule a postupně odemyká lepší zbraně a vydělává prachy, aby si je mohl nakupovat. I když na druhou stranu nevím, jak na tom byl tento díl na konzolích, co se týče různých věcí a herních mechanik a takový Michael, který si žije v přepychové vile by ten milion mohl mít tak jako tak :-)

    Jinak nevím, jestli tyhle malé bonusy přesvědčí lidi, aby si to koupili znovu, když už mají starší verzi na některé z předchozích konzolí. Podle mě, kdo by si to chtěl koupit, ten by si to koupil i bez těchto bonusů a kdo nebude chtít, toho to zase nějak neovlivní.
    A určitě to půjde i tak dokoupit jako nějaký přídavek, jak už se zmínil Mato.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit