Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC plošinovka a ještě k tomu z Číny? Paráda, konečně nějaký dobrý oznámení od Ubi. Snad bude i hratelná. *13*
  • MARTASLJ19
    Ubisoft otrasne odiera hráčov o prachy, ktoré si nezaslúžia ani len trochu.
  • Počkať, ona je zahalená od hlavy až po päty? Žiadna mini podprsenka, ktorá viac odhaľuje ako zahaľuje? Žiadne tangá? Mini sukňa? Dokonca ani holé brucho? Žiadny sexizmus? Je možné, že sa herný priemysel konečne poučil?

    *pozrie na nový MGS* *6*
  • Jack1947
    Myslím pecka, páč oznámit DLC ve kterém bude nová hra (!!!) to chce nutnou dávku odvahy nebo debility. *3*
  • Doufám, že to vyjde na android.
  • Už som naozaj unavený z tých ich fráz typu "darkest story we have ever created", nemala byť rogue tá darkest story ? Či už ju stihli prekonať nejakým DLC a to rogue ešte neni ani vydaná ?
    • species
      to je PR hele, ono by vypadalo blbe kdyby napsali "Slightly less dark story than our last game, but still pretty damn dark!"
  • Morraw
    No můžete si nadávat na různé season passy a dlc jak chcete, ale v případě Ubisoftu ten poměr cena/výkon je vždy solidníí. A tenhle vypadá obzvlášť tučně.
    • species
      jj, uz mame oznamene DLC predtim nez ta hra vubec vyjde a ty tady jeste chrochtas blahem jak dostanes za svoje penize kvalitni obsah.

      Super priklad DLC je treba Bioshock Infinite, nebo Enemy Within pro XCOM
      • Morraw
        Takže problém je v tom oznámení ? Jako kdyby to udělali potom, co hru vydají, tak je to vpořádku ?
        • species
          Ja si myslim ze by DLC melo byt neco co vyjde az po plne hre, nejakou dobu po plne hre, neco co rozsiruje obsah, poodkryva jiny nahled na pribeh nebo prinasi nejaky content.

          Rozhodne by to nemelo byt neco na cem se pracuje soubezne s hrou a vyda se to idealne day one, jako napr ten zmrazenej chuj z ME3, kdo si nepredobjednal, musel si calnout dost dulezitou postavu hned day one.

          To mi prijde uplne zvrhly, zvlast fakt ze uz se ani nesnazi to zakryt :/
          • Morraw
            Jak říkám, jde hlavně o to oznámení, než vyjde základní hra. Ale season pass DLC určitě nejsou hotové při vydání hry. A konkrétně DLC od Ubisoftu jsou obsahově bohaté. Ted např. vychází DLC pro Watch Dogs. Je tam minikampaň za jednu z hlavních postav, nový coop mod a samozřejmě zbraně atd.
            Prostě je to nový obchodní model.
            • S tim souhlasim, watchdogs DLC jsem jeste nemel cas vyzkouset ale jak jsem namatkou jmenoval u Bioshock infinite jsem si koupil season pass.

              Urcite existuje spousta dlc ktery jsou skvely a rad za ne zaplatim, bohuzel existuje i stejna porce tehle "rozporuplnych"
            • Morraw
              Jde o to, že vše je děláno hlavně pro US trh a tam takové DLC vycházejí levně. Něco jako když ty si jdeš koupit rohlíky na sváču, tak oni si k tomu ještě přibalí pár DLC ke svým oblíbeným hrám. Když si přečteš článek, že EA chce vydělat na DLC 1mld., tak je jasné jak lukrativní je to obchodní model. Tak proč to měnit, že :)
              Neříkám, že s tím souhlasím, ale některá DLC jsou opravdu hodnotná.
            • species
              ok od Ubi moc zkusenosti s DLC nemam, ale dlc na mass effect bylo hotovy ve stejny den jako vydani hry, a tenhle typ dlc mi leze na nervy.

              Potom jsou tady taky dlc na konzolovy hry ktery jsou rovnou vypaleny na disku a jen si je clovek "unlockne" = plati za content co uz je na disku za ktery zaplatil :D To je ale uplne jina kapitola
  • *Šao Ťün

    (Na špatnou výslovnost jednoho z tvůrců bych se neodkazoval.)
    • ales.smutny
      Určitě? Protože tohle jsem se fakt snažil dohledat a u pinyinu jsem došel víceméně k tomuto, možná džún. Ale nejsem sinolog, moc rád se nechám poučit :)
      • V české transkripci čínštiny "dž" neexistuje. Převaděč z pinyinu do české transkripce je třeba tady: http://cinsky.cz/index.php?page=transkripce&lang=cs
        • ales.smutny
          Skvělé, díky! :)
          • V ambers ji Ezio oslovoval Šao Jun tak nevím
  • BoB.2
    Na tu plošinovku se možná těším trochu víc než na Unity. *1*
  • Hlavni hrdinka zena. Tak vidite ze to jde. TAkze mile deti jake z toho plyne pouceni. Dostatečně dlouho řvěte, nadavejte, manipulujte a vyhrožujte a i takovy moloch jako Ubisfot vas poslechne
    • Tak pokud máš alespoň malinko přehled o AC, tak bys věděl, že za ženu jsi hrál i Liberationu -_-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit