Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš se těšim na WoB.. jinak k WoT, ze začátku je to skvělá zábava, postupem času je to nudný a to jenom díky zdlouhavýmu tunění, Člověk si koupí nový tank a než si může pořídit pořádný dělo tak se musí patlat v nudných hrách kde skoro nic nezabije...
  • Hlavně nedělat review předtím, než ve hře odehrajete alespoň pár týdnů a dostali se do konečného tieru.

    To je jediné, co zachraňuje WOT, ze začatku je to super - hodnoceni 7-8/10 dostalo skoro všude, ale kdyby brali v potaz gameplay na tieru 10, viděli všechny ty bugy, problemy, neschopny matchmaker, nevybalancovane kategorie a stroje, tuny dalších problémů... za 3 měsíce hraní WoT bych tomu z půvoních 7/10 dal maximálně 5/10. Velký potenciál, debilní zpracování.
    • No nevim,hraji WoT sloro rok a nejakych bugu jsem si nevsiml.Na MM si vsichni stezuji,ale tam take problem nevidim.Nikdy do predu nemuzes rict ktera strana vyhraje zalezi na hracich a to kolik lam se sejde v kterem tymu MM nevyresi
    • Beta WoT byla super, hlavně když nám cpali goldy horem spodem. Už jsem pak nevěděl co s nima tak jsem za to kupoval i munici. Asi dvakrát byl reset a vrátili všechny XP i prachy v tankách a vylepšeních, takže člověk mohl jet jinej strom aniž by to musel grindit od začátku. Nicméně 3 měsíce hraní byly tak akorát, pak jsem byl rád že to vyšlo, vyresetovali nám acc a já mohl hrát něco jinýho *1* Kamarád to zkusil teď po roce a kromě toho že přidali tanky a trochu opravili viditelnost jsou tam furt samý bugy a ještě se nedostali ani k verzi 1.0 (aktuální je prej 0.7.*)

      Takže WoWp bude to samý. Užít si v betě a pak nazdar! *2*
    • A 3/10 pokud bych vzal v potaz dobu grindovani se stockem na lepsi delo (ktery uz snad neco prostreli) s silenym matchmakingem na tieru 5.

      A protoze muj pohled je cca stejny, tak zopakuji: Velky potencial, zabito touhou udelat z toho dojnou kravu. I Navyfield, ktery ma o dost (ano je starsi atd.) horsi zpracovani se hraje lip.
  • Radši si zahrejte Il-2 Sturmovik, v dnešní době je to sim, kterej má k realitě docela blízko a přitom je hodně hratelnej. Btw má dobrý český zázemí. *4*
    WoWp je arkáda, a ještě k tomu je ruská - můžete čekat over-powered ruský stroje (jako ve WoT)... *7*
    • Který ruský jsou tam přepálený? Jediný dost nešikovně zvolený tank je Typ-59, který ruský opravdu není. I podle mě jeden z nejlepších tanků nižších tierů, KV, se dá snadno spálit s o dva tiery nižším tankem, když člověk není hloupej a nestojí proti němu bokem a ze stoje...
      • Ne, vůbec Typ-59 není kopie T-54 xD WoT, hraji ale je to arkáda jak prase teda. Když chci pořádné tanky tak si zahraji Red orchestru. Ve WoT mě dost nebaví třeba že KV-1 a KV-2 je prostě KV, všelijaké prototypy, které nikdy nejezdily a dělostřelectvo je taky naprd.
  • je tady nekdo kdo se dostal do alfy?
    • Ano, já jsem v alfě. Veškeré informace ohledně hry, které nebyly ze strany Wargaming.net již zveřejněny podléhají NDA. Informace, které zveřejněny byly jsou vesměs zde: http://eu.worldofwarplanes.com/news/ a pak na fóru: http://forum-eu.worldofwarplanes.com/
  • Ne Koychergin LBSh, ale Kochergin LBSh, nejlépe však krásně, slovansky, Kočergin LBŠ. *3*
  • Kdy byl vybrán do alfy dostal pozvánku už včera (prý bylo žádostí 100 000). No ale můžete to ještě zkusit. *1*
    Joy ani pedály, natož hotas nejsou třeba, jde to hrát na WSAD neby myši.
    • fuj, myšopolet! A inak vybraný som nebol, asi som tam nemal písať, že mám Joy *1*
      • bab souhlasim, asi se mnou maji stejny problem *2*
        • Též :D hl. jsme někde četl že to půjde hrát i na klávesnici co je na tom pravdy to nevim.
          • No vždyť to píšu: WSAD na klávesnici. *2*
            • Ou to se omlouvám toho jsem si nějako nevšiml :D
            • Jo a když si stáhnete ovladače od MS tak to jde i na X360 gamepadu.
          • To už len budú kruté dogfighty *1*
  • Majú sa čo učiť o tom, ako by mal vyzerať poriadny multiplayerový polet *5*

    http://forum.1cs-letecka-skola.eu/viewtopic.php?f=27&t=359&p=3865#p3865
    • ..http://forum.1cs-letecka-skola.eu/viewtopic.php?f=27&t=359&p=3865#p3865
      • Už to mám, musíte z linku odstrániť podkočiarky (;) - sú tam dve. Vôbec nechápem, prečo mi to tu do toho vkladá.
        • RoF a WoWp jsou dvě naprosto neporovnatelný hry.
          • No veď nikto ich neporovnáva, mal som na mysli len ten vymakaný multiplayerový mód...
  • V nadpise World of Planes, v článku World of Warplanes, opravte to prosím, už tak je v tom bordel *7*
    • Ďakujem, jedná sa totiž o dve rozdielne hry
  • Hlavne aby to melo stejne kvalitni matchmaking jak WoT a Red Baron si to muze rozdat s F-18tkama. *7*
    • Je to WoT s letadýlkama, takže je to víc než možný. Navíc to má prý být arkádovka jako prase.

      Do alfy jsem se nedostal, to mě dost nakrklo vzhledem k tomu že simy hraju už asi 20 let a arkádovky s letadýlkama jsem taky zkusil snad všechny *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit