Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Pěkná recenze. S hodnocením souhlasím i jako PC hráč i jako deskovkář.
  • Drakens
    Nevím zkusil jsem a pro mě zklamání..kdyby se tak slepě nedrželi deskové předlohy dokážu si představit že by s toho mohl být brutální survives strategie .
  • Já bych nebyl až tak kritický. Space hulk je Space Hulk a tohle je převod deskovky na PC, nic víc, nic míň. Pravidla jsou daná a šlus. Nechápu jak si může někdo stěžovat, že je Space Hulk omezený na chodby úzké jen pro jednu postavu a že by chtěl víc?! Space Hulk je o taktice a přemýšlení a hodně o náhodě ( kostek ), díky níž může být průbhěm každé hry jiný, díky bohu. Na pohyb postav jsem taky koukal, ale zvyknul jsem si. Co mě mrzí je " loby" pro multiplayer a hledání her, mohli udělat více misí dát editor a taky nějaký tutoriál pro nováčky. Recenze hezky napsaná, ale je vidět, že autor neví která bije. Napsat, že mapy ve SH jsou z nejhnusnější vesmírné základny, tak mě to pobavilo. Myslím, že se to podepsalo i na výsledné známce. Já bych asi hodnotil šestkou.
    • ja bych treba cekal, ze prihodi par (svych) map
  • *1* Šmarja je to nehratelné - šmarja on to vlastně JE stále Space Hulk .... *7*
    A přesně jak je to v článku uvedeno - Původní fandy to chytne , deskovkáři si užijí taky ... ale nikdo nic nenamítá vůči tomu že už původní deskovka byla taková ... OMEZENÁ .
    V 93 to nebylo až tak bijící do očí , ve dvojce zase všichni slintali nad pseudo 3D , kdy se sprit genestealkera k vám blížil chodbou . Bohužel dneska holý fakt , že hra je strategicky hodně omezená na úzké chodby , několik útoků a různou odolnost mariňáků tahové veterány neuchvátí ... o dětech hrajících si COD a Battlefield ani nemluvě ...
  • Erm... uvedomuje si autor, ze tato hra je prakticky pouhym remakem puvodni hry z roku tusim 1993, kterou jsme hrali jeste i na Amize?

    Krome grafiky je prakticky vsechno stejne - totozne jsou mapy, cile mise - proste vse. Hru jsem dohral a pamatuji si ji do detailu.

    Doporucuji najit si treba emulator na Amigu a uvidite sami...

    Procetl jsem recenzi i nektere reakce zde, ale o tom, ze se vlast se vlastne jedna o cisty remake ani zminka....

    Predevsim z tohoto pohledu chce hru hodnotit (minimalne o vzit v uvahu) a nebo se o tom alespon zminit... Ne?
    • A co má jako být, že ta hra je remake původní hry popř. hry deskové? To tomu měl autor napálit destíku z nostalgie nebo co, nechápu tyhle reakce. Fanoušci Warhammer universa si třeba přidají pár bodů dle libost, to ale nemění nic na faktu, že ta hra jako hra počítačová a takticko-strategická prostě neobstála a zřejmě za moc nestojí.
      • No to ze je to remake nejake stare hry z 90 let je zatracene zasadni informace. V clanku o tom nebyla ani zminka - a pritom pro chapani pojeti o obsahu hry je to klicove.
        Mozna by to chtelo poposednout a zamyslet se znova.

        Nebo budem hodnotit remake Princ of Persia a rikat neco o tom, ze je to nejaky divny panacek s mecem a jak takova hra v roce 2013 muze vyjit ?
        Pripadne hodnotit remake Dooma a divit se, ze je to Doom ?

        Ze strany autora je neznalost originalni hry slusna minela ... a chce to rychle upravit, nebot to, ze kral je nahy vidi mnoho lidi ;)
        • tonnymontana
          absolutne souhlasim. hru hodnotit nebudu ale prijde mi to jako kdyby clovek neznajici vlaky, ktere ho to nebavi hral nejakej TRAIN SIMULATOR, dal mu dvojku protoze to je nuda. Myslim si ze hry by mel recenzovat clovek co je v danem zanru znalej a pokud se jedna o adaptaci deskovky + remaky urcite by mel znat deskovku + puvodni hru. stejne tak jako nekdo recenzuje magic na steamu aniz by hral karticky a tvrdil nam ze placeni manou je prezitek doby:D
  • ta hra je takova nemastna neslana, a ten prevod 1:1 deskovky ma zasadni problem, ze tech par misi uz jsem hral nekolikrat predtim, a to hraju jen sh v ruznych podobach na pc (vlastne temer prvni moje strategie byla space crusade, kousek vedle)

    a nechapu, o jaky vyzve se tu neustale mluvi... kdyz pominu uvodni bug v 6. misi, tak jedina dalsi, kterou jsem opakoval byla ta s plynem (jinak pokud nejste extremni smolar nejde zadna snad ani pokazit)

    5/10 odpovida (fanousci maj na jedno/dve odpoledne vystarano, zbytek to muze s klidem minout nebo zkusit free space hulk remake = alien assault, stejny mise, a bez otravnych kudrlinek)
    • *1* Ano je to stejné jako free remake ... jen ta grafika tam chybí
  • troufl bych si nesouhlasit s tim co tu ctu...
    hra to ubec neni zla. chapu co od toho dost lidi odradi, ale kdyz uz nekdo rad WH40k a nejakou vyzvu tak toto je presne ono... (jen pohyb postav se hodne nepovedl)

    (jen tak pod carou: proc nedela recenze na Warhammer hry nekdo, kdo se aspon trosku vyzna... kdo uz nekdy videl ci slysel vic nez jednoho space marina)
  • škoda toho, akorát jsem nedavno dohrál Incubation, tak jsem se tahovkama navnadil.
    • MickeyMutant
      Zkus Wilderness Missions. Taky to hraju.
      • *3* Co když už dohrál za tu dobu co existuje ( Apr 30, 1998 ) i ten datadisk ?
        • MickeyMutant
          Možná to ještě nestihl. Je to jenom patnáct let a některé mise jsou pekelně těžké.
  • Je škoda, že si nevzali to nejlepší z deskové hry a nepojali to víc jako počítačovou hru, tedy neudělali něco jako battleisle incubation, což byl právě rip off space hulka akorát pojatý zábavně. No což, pojetí hry se dá pochopit, ale kvalita je docela napováženou.
    A přitom jsem do téhle hry dával určité naděje, ale opět to odráží stoupající trend - games workshop lepí značku warhammer na všechno co trochu vydělá bez ohledu na kvalitu díla, (což je vidět i na jejich vlastní produkci - viz. poslední modely pro space marines - pozn. pro znalé věci)

    Chápu, že GW chce vydělávat za každou cenu, ale ta devalvace tohodle univerza začíná být
    kritická, což mě moc netěší.
    *16*
    • Tushan
      co se ti nelíbí na novejch SM ? podle mě je to za poslední dobu to nejlepší co udělali. rozhodně lepší než lizardmeni nedo DE z fantasky a eldaři taky žadna slava
      • Samozřejmě to záleží na vkusu, ale podle mě jsou centurioni asi nejvíc WTF věc od waflích worf riderů (vlastně jsou WTF ještě víc), zbytek je vcelku ok, ale žádná bomba to teda není. *7*
        • Tushan
          centove devastatoři ještě ujdou ale ti fast attack co maj slow .... *7* *1*
  • Neviem čím to je ale Drdove recenzie ako jediné vždy dočítam dokonca. Viac drdu prosím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit