Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Podobné, ale principem jednodušší je třeba Little Stars for Little Wars 2 nebo Solarmax 2.

    K recenzi: Všude tam, kde se vyskytuje slovo "galaxie", by mělo být "planetární systém", "hvězdná soustava" nebo prostě jenom "systém", "soustava", "hvězda". Galaxie je něco gigantického, co obsahuje miliardy hvězd, ne jedna hvězda s několika planetami.
  • Dogkiller
    "Co je to však platné, když srdcem hry je multiplayer, který hraje málo lidí."

    LoooL. Vždyť je to jen pár barevných kroužků a koleček na černém pozadí, tak koho by to lákalo hrát? Tvůrci budou mít pro příště ponaučení, že nenajmout grafika se fakt nevyplácí... *15*
    • A presne pre takych tupakov tu mame CoD.
    • Mě přitloukli na kříž, jaký je tvůj příběh?
      • Dogkiller
        Můj příběh?
        https://www.youtube.com/watch?v=p1vF1U2fScY
        • Torr, opravdu? Inu, proti gustu...
          Vždycky jsem měl za to, že v rámci "černého kovu", je ta satanistická póza největší nedostatek. Díky bohu za to, že se od toho dnes už hromadně upouští. Viz ██████ a Hanba.
          • Dogkiller
            No já jsem zase slyšel, že se hromadně upouští od uctívání toho tvého avatara. Máš generační problém hochu, oveček ubývá. Mimochodem žádný satanista nejsem, ale jak se říká, na blbou otázku blbá odpověď... *3*
            • Já jsem pro. Hare Krishna mi vždycky bylo milejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit