Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého názoru věřím a tajně doufám, že příští díl se bude odehrávat ve Starověkém Egyptě. Proč? Jednak je to zajímavé místo, jednak má to zajímavou historii a jednak hlavně tam má nakonec Altair s Eziem svého pradávného předka. O jakého předka se jedná, můžete zjistit již ve svatyni zabijáků, kde byla spatřena jedna socha předka ze starověkého Egypta. Jedná se o ženu a ta díky za pomocí uštknutí hadem, zabila Kleopatru. Sice se budeme vracet časem zpět, ale proč by to mělo někomu vadit? Je pravda, že tam budou jiné zbraně, ne tolik moderní ..jelikož se budeme vracet časem dále do minulosti ..ale na tom nesejde, jde o to, aby jsme si pořádně zapařili ne? Proč by Desmond nemohl zavzpomínat více do minulosti .. Egypt se mi jeví jako další zajímavé místo, jednak je hlavně plný záhad, hádanek a nezodpovězených otázek. Někdo mi ovšem jednou psal, že tam hlavní hrdina bude šplhat pouze po pyramidách a tím celá hra končí. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo si to také myslí, musím vás zarazit. Starověký Egypt měl kdysi také města, ale ty se bohužel už nedochovaly. Egypt se mi jeví jako ideální místo.

    Už tvůrci hry nedávno naznačili, že další díl by mohl být v Egyptě. Naznačil dosud jejich atwork, u kterýho se spekuluje, zda se jedná o díl Assassins Creed. Nevím, jak to je a jak není, ale dle mě se jedná o další díl. Proč si to myslím, hned vysvětlím .. jednak hrdina na obrázku nesmírně připomíná postavu z Assassins Creed. Nahoře na obloze letí orel (typický pro Assassins Creed) a nahoře je ve zkratce napsané i jméno celé této hry a to "AC". Nadále proč bych mohl mít pravdu, je i to, že jsem si nedávno objednal speciální edici a v ní týhle obrázek s Assassinem v Egyptě. Kdyby se to netýkalo Assassina ten atwork, proč by to jinak bylo ve speciální edici? Tvůrci nám jistě nechtějí najevo naznačit, že další díl bude právě tam. Podle mě tvůrci to před námi tají.. Co bych si ve hře přál a co by se naopak i hodilo ..Jako nové prvky bych v novém díle "Egypt" (pokud se to bude právě tam odehrávat) si přál a dokonce by se to i pěkně hodilo je to, že Assassins Creed by mohl používat jako další novou zbraň, "hada". Vždycky kdyby se přiblížil k nepřátelům, mohl by po nepřátelích (nejlépe na stráže) hodit nějakého malého škrtiče, který by se o zbytek postaral. Dále bych jako vylepšení uvítal "egyptskou šavli" a dalších pár vylepšení, co by se tam hodilo. Desmond se svojí partou přátel by se přestěhovali do Egypta a svůj výzkum by prováděli právě v bájných Egyptských pyramidách, kde by v klidu a hezky vzpomínal na svého pradávného předka Egypta a ukryt před templáři. Sice starověký Egypt nemá nic s templáři společného, ale neuškodí, když se hra malinko odbočí a Desmond se na chvíli vydá jiným směrem.

    V čem by se lišil třetí díl od předešlých ...

    - Nový Assassinský hrdina by mohl být opačného pohlaví (mohli bychom hrát za ženu ..soudím z té svatyni zabijáků), Koně by se vyměnily za velbloudy (příjemná změna), Kompletně nové prostředí , Bájné Egyptské pyramidy ke zkoumání ...Tak to je má verze dalšího dílu ..
    • Toto je snad nejdelší komentář který jsem kdy viděl. Je asi 3X delší než samotný článek *8*
    • Podle mě přijdou s něčím lepším. Egypt jako takový je prostě klišé a už do něj bylo zasazeno nejméně 1000 her. NUDA.
      Že UBI šel po neotřelých lokacích - Florencie, Benátky... a neotřelé době (renesance) bylo neuvěřitelné plus a snad v tom budou pokračovat.
  • Já to říkám pořád, Egypt je ideálním místem v třetím pokračování. byl bych rád, kdyby to zasadili do Starověku, kdy Egypt nejvíce žil.
  • rozmyslajte logicky, uz nebudete hrat za ziadne historicke postavy, Desmond je konecne pripraveny na boj o zachranu sveta
    • Hairy_Ass
      Toho se bojím, že přijdeme o historickou část hry - jedinou věc, kvůli které AC hraju. *9*
  • Hairy_Ass
    Nebyla Alexandrijská knihovna zničena v 7. století, když Arabové dobyli Egypt? Ale přesto o 500 let později v ní Asásini ukryjí nějaké své dokumenty? To mohli stejně tak zahrabat někde v poušti, a nemuseli to ukrývat v troskách knihovny ne? *4*
  • Nevadí mi Egypt, ale trochu mi neštymujou dvě věci: že by se to nejspíš odehrávalo ještě daleko dřív než AC1, a taky to, že nějak nevím, po čem by se krom pyramid, dun a pár chrámů v tom Egyptě šplhalo (ne nebyl sem tam, rád se poučím). Apropo, už sem zmiňoval svou náklonnost ke středověké Praze? *1*
    • A co Káhira?
      • Ak sa bavíme o starovekom Egypte, Káhira vtedy neexistovala a vlastne vôbec by si nenašiel v celom Egypte mesto, aké je potrebné pre AC štýl hry. Teda husto osídlené mesto, kde môžeš byť anonymný. Ak je reč o stredoveku, tak to je reč iná. Ale po arabskom AC1 a teraz Revelations, neviem či je ďaľší diel zasadený v rovnakej kultúre dobrý krok...
  • Amylee.Anderson
    Nebyla už nějak jistá ta velká fr. revoluce? Nebo...Americká občanská válka? Teď nějak nevim.
    • To byla jen anketa, kde by si to přáli hráči.
    • Jako kazdy podobny prispevek to byla jen a pouze spekulace. Myslim, ze do pristiho E3 zadne nove informace asi neziskame. Bohuzel.
  • Hlavně nic moderního!
    • Jazz
      A za co chceš prosim tě hrát, když už je Desmond připraven ?
      • Amylee.Anderson
        To by AC ztratilo jedo z největších lákadel - výlety do minulosti. Ale bylo by to vcelku logické.
  • Podstatou hry AC je velké živé město s prostorem pro anonymitu, hromadou baráků, po kterých lze šplhat, skákat a vysokýma věžema pro rozhled. Benátky a Acre byly ideální, v Brotherhoodu už byl trochu problém s věžema, v Římě už nebyly tak monumentální kostely výškové stavby a trochu to vadilo. No a Egypt? Že by asasín vylezl na pyramidu a seskočil do pouště? To se mi nezdá...
    • Hairy_Ass
      A co Káhira?
      • nuda..
        • Hairy_Ass
          Byls někdy v Káhiře?
  • Egypt by byl zajimavy, jde ale o to kdy co se tyce doboveho zasazeni. Jde take o to, ze by Ubi musel hodne fantazirovat co se tyce existence te knihovny v Alexandrii. Radeji bych ale, aby serie pokracovala smerem vpred, a ne vzad. Takze Pariz nebo Londyn bych prosil, UBI *3*
  • Hlavně ať to necpou do Japonska nebo Číny. Proč se nepodívat do Afriky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit