Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84
    to je závan starých časů, držim tomu pěsti, ať to vyjde..ještě by mohl vyjít remake nebo novej díl Original War.. pamatuje někdo? *1*
    • Hrajem s klukama na lankách furt :)
    • Dal bych si pivooo. Hrozně nedoceněná hra
    • Macmillane buďte z tichaaaaa
  • Ten system sektoru zní dost špatně , ja bych chtěl prvky dvojky , více vyladěné a bez bugů
  • Doufám že se nevrací i s hrozným stromem dovedností, kdy jsem si pro postup dál musel brát věci (a nebylo jich málo) co jsem ani nechtěl a nikdy je nepoužíval .... vlastně jediná věc co mi vždycky vadila na 1 i 2.
  • ty přechozí díly jsem nehrál, ale ten koncept zní podobně jako HoMM - jedna z mých nejoblíbenějších strategií. Ty taky kladly velký důraz na kvalitní kampaň a taky měly RPG prvky, člověk si mohl přenést hrdiny z předchozího scénaria do následujícího, bylo je možné trénovat v taktice nebo magii atd.
    • Ono to bylo spis jako Warcraft 3. Mel jsi mise, kde jsi proste stavel zakladnu, vyrabel vojaky, atd. Pak jsi mel mise, kde jsi mel jen hrdiny. Byl tady ale mnohem propracovanejsi RPG system - vic skillu, abilit, itemu, atd. Navic ses mohl prepnout za hrdinu z 3. osoby a mlatit se s ostatnima *1*
      • Jednička byla hlavně udělaná tak, že když jsi byl šikovný, tak jsi žádné základny ani stavět nemusel. Prostě jsi ji prošel jen s hrdiny.
        • To ovšem ale nebylo zamýšleno tvůrci, jen špatně uděláno. Skoro každá mise šla projít jen s hrdiny, jelikož než si aktivoval monument ke stavění, neaktivovaly se ani základy mobek, tudíž nic nestavěli a jen si pokosil ty, co už tam byly při startu mise.
          • Na druhou stranu ovšem ta aktivace v některých mapách dala pokouřit tak, že si to pak člověk rozmyslel, jestli má v plánu se s tím jéebat několik hodin při vyhlídce, že těch map je tam hromada. Aneb dlouhá hra dobře, ale odsud pocud... Dobře si pamatuju, že některé mapy byly až nemalé utrpení. Nicméně asi i kvůli tomu mi původní Spellforce utkvěla v paměti. Co se týče 2, vyšla, viděl sem hodnocení, viděl sem různý záběry, viděl sem spousty nadávek nad chybama a vyšlo mi z toho, že naživo to vidět nemusím... Vycházet se z toho pro 3 stejně nedá-úplně jiný autoři, úplně jiná doba, může to být totální vodpad nebo vcelku slušná zábava. Kulervoucí nářez to nebude v žádným případě, tím sem si jistej.
  • *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit