Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Jsem myslel ze jsem si nenasadil bryle. Mokra cervena skvrna.
    • no tak si je nasaď kravičko *3*
  • Ta holka place,ze takhle nebude vypadat gta6 nebo co?
    • Hele běž radši zase psát recenze na stopátou variaci Angry Birds na Google Play jako kolegové Tvého věku, na tohle fórum ještě nemáš...
  • Co z toho že zvládájí baziliony polygonů, když hratelnost zůstane na stejný srajdovní (imho) úrovni.. Takže za mě zůstavájí oblíbené DX9 (vyšlo na ně, pro mě, nejvíc top her) :P
    • jestli chces skutecne propracovanou a realisticky podanou hratelnost tak bez ven na piskoviste a placej si bábovičky. Fyzika pisku v botech je pak neskutecna, a srazka se psim lejnem ti tu hratelnost neskutecne osvezi.

      PS: hratelnost je pro každého individualni, proste nekoho to bavi nekoho ne, globalizace tohohle problemu je o nicem.
      • nejspíš nejsi seznámen s významem zkraty "imho", že? znamená to "MŮJ skromný názor" tak jaká globalizace ty gumídku *7*
        navíc sem nepsal nic o realističnosti ani fyzice..
        • na zpotvořeniny typu imho,wtf,lol,omg atd nereaguju, bud se nauc psat normalne, nebo se pak nediv ze ti nikdo nerozumi.
          • Já mu rozuměl *15*
            • Dle tvého nicku se ani nedivim..
  • Zamyslel se někdo nad tím, jaké budou produkční náklady takto technologicky vyšpičkované věci? Stačilo mi vidět rozpočet GTA5 svého času na oldgen konzole...
  • Což o to hezky se na to kouká to jo, ale 4 zapojené grafiky mě pobavili přece jen o něco víc. To mohli rovnou použít superpočítač z NASA a chlubit se hezkou grafikou :)
    • Tam jde o to, že i kdyby šlo zapojit 20 grafik, tak nikdy pod directories 11 nedosáhnou ani čtvrtinové kvality co je na tom videu.
  • Ze svým stávajícím platem si do 5ti let budu moct pořídit takhle dělovou mašinu.
    A sakra, ale to bude už DIRECTX 13, tak to abych začal dělat méně legální práci :-(.
    *3*
    • Nemas rodice?
      • Kazdy je ma.
        • asi se k němu nehlásí *1*
          • Což o to. Mám, ale ty by mi koupili možná tak 486ku a byl bych rád. Takže co si nevydělám, tak nemám *13* . Hold každej není Leonardo Dicaprio s bambilionama na účtě.
    • Asharak
      Jenýe to demo ti rozjede i nejlevnější grafika s DX12 podle toho jak to vypadá *1*
  • Tak to sedi, jak pan na videu rika, let's give these guys a hand!! Ja bych spis rekl, ze potrebujou pomocnou ruku. Jestli je tohle budoucnost video her, tak si tu vsichni hezky poplacem spolu s carodejnici. K cemu mi tohle proboha je? Vemte si napriklad Call of Duty Advanced Warfare. Filmecky ve hre maji paradne vymodelovane postavy a mimiku, jenze hratelnostne a hlavne naplni je ta hra totalni vzduchoprazdno. Pobavite se u ni jen kdyz se smirite s tim ze je to jen dalsi Call of Duty postavene na stejnych principech jako prvni dil serie a tudiz neocekavate nic prevratneho, jen dalsi koridorovka. Dnesni hry (vsechna cest vyjimkam) naprosto postradaji atmosferu, osobitost, zazitek ktery si budete pamatovat jeste dlouho do budoucna. Pokrok v grafice je to posledni cim by se vyvojari meli zabyvat... Chce se mi z toho blejt. V jednom vyvojarum ze Square Enix ale dam zapravdu: 4x Titan X abyste zkouknuli realisticky plac, je opravdu k placi..
  • A next-konzole idu do smetí. Tady je jasne kdo ma ve vsem prevahu a to pc.Ano pc
    Konzole proste brzdi moje delo za 150k takhle musim kupovat kazdy 4 roky nove pc a cekam na tu ultra mega realis. grafiku ,. A ta nikde neni no proste nnei a jeto kul konzole ,hlavne xbox.ktery je k nicemu hry jsou tam pro deti. pripadne tupe fps jako HAlo atd atd.
    • A co jako,i kdyby xbox sel cestou her pro deti,jako nintendo,tak kazdy system jsi jde svoji cestou,na vyvoj her to nema vliv!Kazda firma se rozhoduje sama na co hra vyjde a jakou bude mit grafiku.Kdyz budou chtit udelat hru jen pro pc,tak ji udelaj pro pc.
    • Jediny co brzdi vyvoj her,jsou penize!Kdyz verze treba Cod na ps4 bude stat 100tis,tak si myslis,ze do pc verze budou cpat 500tis?Jsi padli na hlavu?Do pc verze daj stejnou sumu,jako do ps4 verze.
    • pc ma takovou prevahu,kolik do nej investujes,i notebook za 6000tis je pc!Na to nezapominej buliku!
    • LOOOOL, a ty drahé hry s ultra mega grafikou by platil kdo? Samotní PCčkáři bez financování konzolema? Proto se teďka každá firma hrne udělat AAA titul za desítky milionů dolarů jen pro PC? *1* *14*
      • jojo jako třeba Starcraft? ten určitě není AAA titul - prober se
    • Stačí se podívat na tvůj nick a dál už nemá cenu číst ...
      • Njn ale komentovat to asi ma cenu...
  • Roztomilé, ale k čemu ? Když budu chtít realistický vzhled, kouknu na film. Hry jsou od toho, abych hrál, ne koukal. A hratelnost se rozhodně nevyvíjí směrem nahoru (aspoň ne tak, jako engine).
    Pokud zkloubí hratelnost a design, pak OK. Ale obávám se že tohle má budoucnost ve hrách, co zaberou 100GB a do 6 hodin máte dohráno.
    Nehledě na to, že technologie se nevyvýjí tak rychle jako dřív.
    • do 6 hodin? jsi naivni.. do 2.. max :D
  • K pláči jsou hlavně přiority vývojářů. Kromě vizuálu nám nemají co nabídnou?! AI blbá jako šumící tráva, až na vyjímky absence destrukce herního prostředí. Bídná fyzika, nulový pocit hmotnosti, žádná setrvačnost pohybu atd. ale hlavně že si hrdinka popláče. Tohle mě vážně nemotivuje k obměně HW. Pokud se tvůrci nepochlapí slzy s klidným srdcem oželím. *7*
    • ten pocit hmotnosti je imo lehke naprogramovat, jen zmeniš nejakou hodnotu jak rychle se postava muže pohybovat, skakat a pod. v nekterých starších hrách tohle bylo, napr. mount and blade. ale je to spíš dane tím že tvurci na to bud kašlou nebo naopak chtejí docílit rychlejší hratelnost a proto defakto hraješ za králika (ktery dokaže hopsat a rychle behat po bojišti).
      taky když se podívaš na prezentaci cryenginu tak uvidíš že ten engine umí fyziku poradne - druha vec je jestli to pak daji i do hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit