Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    snažim se to stáhnout už od 10 včera večer a pořád "steam is busy"
    • zmen si servr noobe
      • Je to naprd nejde mi to též *10*
    • jj taky mi to nejde. Mají to rozbitý.
  • Nons3nse
    Už od rána sa to snažím stiahnuť...
    "Servery služby Steam jsou nyní příliš vytížené..." *16*
    • Mne to zahlasilo servers busy try later, ale ked som to hned dal znova tahat tak to okamzite ficalo par MB/s. Cudne. Mozes skusit zmenit download location, mne sa osvedcila Russia-Central.
    • A co jsem tak zkousel, tak se to tyka pouze dema Sniper Elite. Cokoli jineho jde stahnout bez problemu. Takze ani zmena regionu nic neresi.
  • Zkoušel jsem demo na psku a přišlo mi to takový....špatný. Docela hezky rozpohybovaný, ale demo byl jen koridor ze kterýho nešlo uhnout a nejlepší a nejsnažší cesta byla prostě všechno vystřílet sniperkou. Čekal bych, že to bude víc o tom se někam nepozorovaně dostat , tam nastražit past a jednou ranou poslat officira k zemi a zase zmizet. Větší simulátor snipera je i Battlefield.
    • prudislav
      zkus si to nastavit na nejtěžší obtížnost (zapnout fyziku a balistiku)
      • To nezmení herní principy...jen to sniperování je težší, protože navíc musíš řešit vítr. Ale tak jen nenadsazuješ, ale míříš trošku stranou dle ukazatele větru. Je to tam polovičatě jako všechno. Někomu to může vyhovovat, mě tyhle hry na půl cesty nebavěj.
  • "exkluzivní multiplayerový mód Team Deathmatch" *1* *1*
    • PreidaQ
      Ohavně vytrhnuto z kontextu. *13*
    • Trol.diskuzni
      Dobrý pokus. *3*
  • A ja myslel ze uz je mrtvej...
  • Pozor spojenci v skutočnosti mali misiu kde chceli zabiť Hitlera. Trvala niekoľko týždňov, kým sa dostali do jeho blízkosti, vysledovali jeho presné zvyky a trasu rannej prechádzky. Ale nakoniec bola cela misia zastavena zrušená, aby nebol pre ľudí ako mučeník.
    • zajimavý
      nemáš o tom nejaky text?
  • michaliuz18
    uz som stiahol cez torrent, uzasne spravena hra ten pocit zo strelby ,ulohy tak isto ziadne jednotvarne no je to len demo , a tiez si myslim ze sledovat ako sa niekomu lebka rozpadne po 100x prestane byt zabava, snad sa to spomalenie bude dat aj vypnut nech sa to stale neukazuje ...zatial hodnotim 8.5 :)
    • Alex81
      Takže? Chlapci dávají 3 hvězdičky z pěti a děvčata jenom dvě?
  • Trol.diskuzni
    Breivik chtěl expremiérce demonstrativně uříznout hlavu

    "Přiznal, že se na útoky připravoval pomocí počítačových her World of Warcraft, kterou hrál celý rok, a Call of Duty: Modern Warfare. Označil je za simulátory války "používané všemi armádami světa". Podle něj je jejich hlavním cílem získat zkušenosti, jak bude člověk jednat."

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/265235-breivik-chtel-expremierce-demonstrativne-uriznout-hlavu.html
    • Alex81
      WoW hrál proto aby si každej řekl po(s s háčkem)uk a nechal ho být. A pokud CoD označí za simulátor války, tak to vážně nemá v hlavě v pořádku.
      • Von zabije 63 lidi, nebo kolik, ale nema to v hlave v poradku, protoze oznacil COD za simulator valky *15*
        • Alex81
          Tady jsme na serveru o hrách. Takže se vyjadřuji jen k herním souvislostem tohohle případu. A hlavně jsem čech, tedy milovník černého humoru:-) Ne nadarmo nám Goebbels říkal "Smějící se bestie"
          • No, to je taky hezka autorita k citaci :)
            • jinak na eportalu taky diskutuje uživatel smějicí se bestie takže další analogie
    • Otravuj jinde.
      • Trol.diskuzni
        Tohle jsem tady postnul jako zajímavost...

        A ne, nevyhovím ti. *3*
        • setkání templářu v londyně ajajaj možná budeme v assasins creed 15 zastavovat templáře brevika *1* *1*
  • Umaroth
    Teď jsem dohrál demo na xboxu a zdá se mi to dobré, hrál jsem to na hardcore...a uchvátil mě super detail. když hledáte kde je nepřátelský sniper, a pak si všimnete odlesku který vrhnul jeho puškohled, ale už je pozdě.....retry from checkpoint....skvělé. Demo bylo jinak docela koridorové, ale věřím že v plné hře to bude trochu otebřenější a více variabilní....první pocity dobré
  • Stiahol som to včera,prešiel som si to 5-6x.Dojmy veľmi zmiešané.Zhodou okolností mám nainštalovanú jedničku.Okrem grafickej stranky, je to k horšiemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit