Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caute. Neviete ze ci toto plati aj o Multiplayer? Bu to aj tam krajsie?
    Vdaka
  • Ale ani DX 328 by z tehle hry neudělal super hru.
    • Snad už se to blíží a někdo takový skills využije k něčemu tak paralizujícímu jako byl ve své době např. Half Life.. Kdybych měl rád hry jen kvůli grafice určitě bych tuhle novinku ocenil. V tohle případě to má čistě technologickou hodnotu. K tématu bych vypíchl např. poslední video z BF3 - tank gameplay, které vypadá opravdu skvěle..
    • super hry neexistujou, ale super kravin je plnej obchod
  • Hanzales
    Ja nevim, co se vam porad nelibi na vydani DX11 implementace pozdeji. Ze to slibili hned? Slibujou porad vsichni vsechno a nakonec je vsechno stejne jinak :) Crytek bohuzel neni jediny. Co jsem nekde zahledl, byly jiste problemy ze strany nvidie a trosku se to hold protahlo. Jde jen o hru, ktera vypada na PC krapet lepe, trosku pozdeji. Ze to nekoho odradilo od koupe moc nepobiram. Bud se vam ta hra z principu libi, nebo ne. Par vylepseni (i kdyz v tomto pripade jiz rozdil po nejake dobe hrani poznat je a celkem vice nez u jinych DX11 nalepenin) ale ze by to nejak razantne menilo hru samotnou se opravdu rict neda. Vidim to jen jako bonus pro majitele DX11 karet a priznejme si, Crysis je hlavne o vizualu a akci. Ja take rad propracovane hry, ale nekdy hold prijde chvile na oddych, zastrilet a oko potesit. Stejne si vetsina maximalne projede singl znova, pokocha se a v MP si to pak zase vypne, pac jsou tam priority trochu jinde i se silnejsimi PC. Je to pekny bonus navic, ktery se trosku zdrzel, ale zase takovy humbuk buch kolem toho taky nedelal. Oba dily nastolily jistou latku, kam az se s DX9 da zajit a kam az jde dospet s DX11 implementaci. Na hru postavenou ciste na DX11 si budeme stejne muset jeste nejakou dobu pockat. V tomhle pripade uz se asi jen shodnu s nekolika nazory nize, ze zatim asi "nejokatejsi" DX11 implementace. I kdyz treba v takovem Metru 2033 to v nekterych lokacich taky udelalo docela dost.
    • Jak jsi zminil to metro 2033 uplne se mi to vybavilo jak je grafika v Crysis 2 HNUSNE konzoloidni *10* jen diky omezenosti konzol se stala z hi-end graficke podivane podprumerna strilecka a prave v tom metru je to krasne vydet kdyz se podivate jak vypada metro v M2033 a jak v Crisis2 *11*
    • Cajk
      No hlavně většina lidí kupuje Crysis jako tech demo nebo benchmark, takže pro ně byl samozřejmě fakt, že Crysis 2 je port z konzolí podpásovka jako prase. Kdyby aspoň Crytek a EA trochu mírnili svý velkohubý PR kydy.. Aha zisk.. No jo, to je sviňa.
      • Hanzales
        Ja to psal vcera prichozi z hospody :) Nechtel jsem nejak poprit fakt, ze to tam melo byt hned. Jen mi v tu chvili prislo zbytecne se nad tim tak hluboce certit :) Podpasovka to je, ale jak rikam, dneka je to v PR (a nejen tam) samy slib a hype a nakonec prd :) V tomhle smeru hru nekoupit pak ale chapu. Trdla z nas zase delat nemusej. Naopak pokud si tu hru nekdo koupil pri vydani, musel vedet do ceho jde. Tady to v Cryteku pohnojili, ale mne treba osobne to u takovehle hry netrapi. Takovy DE3, tam by to pro mne byla tragedie. Nastesi ze strachu, ze to bude dalsi port s primarem na konzole jsem musel okusit to co uniklo a prave tam by si v Cryteku z nich meli vzit priklad. DE2 byl co se tyce zmultiplatformeni asi nejvetsi sok vsech dob, no a DE3 je sok uplne opacny :). A nemluvim ted o vyspelosti enginu, ale o vyspelosti hry ;o)
  • Chyba toho je v tom že to takhle mělo vyjít rovnou a ne až po nějaký době kdy hra byla na světě. Hru jsem zatím odzkoušel u kámoše na konzoli, ale ani tenhle DX11 patch mě nedonutí ji koupit. Hru kterou jsem očekával den za dnem jsem tedy jen tak přehlídl a dost mi to vadí. Teď mám předobjednaný BF3 a taky už jsem docela natěšenej, no jen abych nebyl stejně zklamanej jak z C2.
    • dobře ti tak, nemáš hrát jen kuli grafice
  • Místo toho, aby inovovali hratelnost, šperkujou grafiku, která tyhle bezduché střílečky stejně nezachrání. Je mi jedno, jestli DX9, DX11 nebo DX34, důležitá je zábava.
    • smejki
      grafici se na tvorbě hratelnosti nijak nepodílejí
      • DX9 ci DX11 render vrstvu implementuji grafici? To, jak hra vypada a jak na nas doslova 'na pohled' pusobi na hratelnost zadny vliv nema? Opravdu? Nechci tvrdit, ze je nutne mit vse realisticke, vypiplane, vubec ne. Ale myslim, ze je treba mit hru dostatecne pohlednou na to, aby hrac hned ci casem neutekl, nebo ne?
        • smejki
          do enginu to samozřejmě musí narvat programátor, ovšem všemožné mapy musí vytvořit grafik... a já nevím, stejně jako ty, v které fázi implementace byli a tedy kdo měl poslední týtdny víc práce. Ani jeden však netvoří hratelnost. tu dělají designéři (lead, level, world, zbraňového systému atd.)

          že hře pěkná grafika neublíží, vůbec nezpochybňuji. pouze se tomu borcoj nade mnou snažím naznačit, že pokud se vyprdnou na piplání grafiky, tak se nestane nic jiného, než že hra bude furt stejná, ale jenom bude vypadat hůř. Je to stejné, jako doufat, že domy budou hezčí, když se najme víc betonářů. Ne, to dělá architekt. Pokud chce lepší hru, musí volat po lepších designérech, ne po snížení počtu grafiků (a programátorů schopných tam naroubovat dobře DX technologie)
        • MikeJay
          Slyšels o hře Minecraft? Ta sama o sobě je odpovědí na tvůj komentář *4* Podívej se, jak vypadá a pak si zjisti, kolik lidí si jí už koupilo a aktivně hraje... *3*
          • to jo .. ale musis to brat v relaci k zanru .. tezko by jsi v grafice minecraftu uspesne prodaval realisticky letecky simulator, taktickou strilecku nebo cinematickou adventuru .. na druhou stranu grafika je uz nejakych 6-7 let na dostatecne urovni aby se na ni nedalo stezovat .. kdyz vypada lip tak je to jen plus .. to uz zvukova stranka her je na tom mnohem hur ..
          • Samozrejme, znam minecraft, jak to odporuje memu postu? Ba naopak tam grafika hraje dosti silnou roli, 8bit stylizace tomu hodne pridava, nemyslis?
            • Minecraft - neboj ted je to hit, ale az nekdo vyda podobnou hru v hi-end grafice nikdo si na nejakej minecraft nevzpomene leda kdyz bude rikat jojo to byl ten osklivy predchudce hry xxxxx kdo dneska hraje wolfnstejna ze? leda jako nostalgickou vzpominku tak na 5 minut zkusit
            • MikeJay
              Nijak to neodporuje Tvému postu, ale ptal ses, jestli má grafika vliv na hratelnost a jestli je treba mit hru dostatecne pohlednou na to, aby hrac hned ci casem neutekl - Mincraft je příkladem, že na grafice kolikrát vůbec nezáleží - žádný DX11 efekty, kvalitní stínování, žádný vymoženosti nejnovějších enginů apod. - jen dost dobrá hratelnost, volnost a možnosti a v tomhle případě i stylizace.
    • Tak nám vyjmenuj nějakou střílečku, kterou považuješ za opak té bezduché. Když se nedokážeš bavit u střílení vojaků a hraní na akčního hrdinu, tak tento žánr ani nekomentuj. A pokud chceš namítnout něčím jako Stalker nebo Bioshock, tak si uvědom, že to jsou už trochu jiné hry, než zánř "střílkečka".
      • vis, ze mam docela problem na nejakou ne bezduchou strilecku prijit (kdyz si vyloucil stalkera, system shock a pod.) .. :) , GRAW, R6 serii (krome Lockdown, Las Vegas 1,2) mi taky skrtnes, snad Metro2033, HL, BiA ... krom toho na bezduchych strileckach nic spatneho neni :) .. jen kdyz se hra snazi pusobit jako neco jineho a moc ji to nejde tak dochazi ke komickemu stretu ambici a neschopnosti ...
  • hmm nic moc, morrowind ma grafiku teda lepci kdyz si zapnete rozliseni 1024*748
    • nezavid *3*
  • Heh tak neinstaloval jsem jsem zadny dx11 veci pac na to nemam grafarnu a ani system. Neinstaloval jsem high res textury. Nechal jsem nainstalovat jen patch 1.9 a mam poprdeli. Po loadingu singlu me vzdy hra vyhodi error a musim zapinat zova a nikdy se to nenacte. A multak ten se nacte ale seka jako sfin. Nic jsem nenastavoval jen nainstaloval ten patch... Me serou takhle me rozjebat hru za kterou jsem zaplatil.
    • Tak to máš ještě dobré, já na to systém mám, nainstaloval jsem všechno a při loadingu mi to pokaždé hodí BSOD a musím restartovat celé PC! *10*
  • Objeví parallax occusion mapping a hned musí být v chodníku takový škvíry, spáry a krátery, že by po něm vůbec nešlo chodit.
    • smejki
      stejně jako se v Bioshocku musela vlnit voda za sklem. no jo, takové už jsou hry
      • MrSanta
        Jj, tyhle kraviny mě vždycky dostanou. Alespoň že období "lens flare" je už za náma...
  • mne sa paci na pc komunite to ze si nerobi naroky na exkluzivity ako druha strana. Proste ak im vyvojari hodia poriadny kus steaku tak je vsetko ok.
  • jak ten patch s tema dx11 a texturama zase smazu? znicilo mi to celou hru, museli byste to videt, ale jakoby leva cast (takovy mensi pruh) a vrchni pruh byl uplne mimo obrazovku a nejde s tim nic delat, hru jsem smazal, ale stejne mam slozku crysis 2 kde je i profil, savegame atd, tak nevim jestli to muzu smazat, ale kdyz to ted instaluju znova, tak to vypada, ze to bude to same, protoze tam je furt ta slozka.... jen reseni, vic nepotrebuju :)
    • Zformátuj disk a přeinstaluj systém. :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit