Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro informaci redakce,tak na ukraine ted zadny svatky nejsou, protoze nemaj co slavit. slavi se predevsim novy rok, na ktery se i predavaji darky. pravoslavne vanoce jsou na tri krale, tedy 6.1., ale nepriklada se jim takove dulezitosti jako v zapadnim svete. takze povazovat je za borce, kteri makaj i na svatky je trochu mimo misu, pac maji normalni pracovni dny momentalne
  • V současnosti určitě jeden z nejzajímavějších projektů, těším se na výsledek
  • odpuzuje me grafika /takova papirova, tezko to popsat/ narozdil od puvodni hry
    • Ještě to není ani v Alpha verzi, nemůžeš to ještě zatracovat, když tam chybí většina věcí. :D
  • Když už se toho dalšího Stalkera nedočkáme (aspoň takového, kterého jsme všichni čekali), tak se musíme těšit na toto. Určitě to bude taky skvělá záležitost.
  • Ataker
    Trošku mám strach z toho F2P a co to udělá s SP částí hry. Ale rozhodně jim držím palce i u noh a doufám, že se jim to podaří.
    • Xcomik
      + přidej fakt že to pohání vylepšená verze xray engine. Je tu změna v renderingu pak taky upravili celý A-life systém pro co-op hraní příběhu. Budeš moci ve hře prodávat (vše co v zoně nalezneš) nebo z nalezených věcí něco vyrábět- Všechno se bude točit okolo samotné zony a chernobylské elektrárny. Jen názvy ve hře budou jiné a příběh bude o ekologické katastrofě :-) Podle všeho to k tomu stalkerovi nebude mít zas až tak daleko
      • Ale bude to MMO, ne?
        • Xcomik
          Jo bude to MMO ale dostatečně se to bude podobat Stalker COP tedy příběh bude hrát trošičku křoví ale budeš ho moci hrát s více hráči. Mudete moci spolu obchodovat nebo obchodovat v lokacích kde se budou klasicky združovat hráči. Budeš moci nadále tunit zbraně jako si byl zvyklý u COP akorat přibude RPG strom talentů pro tvoji postavu, dále přibudou něco ve stylu Dungů (bránění stanovišť apod) Vše by se mělo točit kolem chernobylu, budou zde anomálie, mutanti a různé frakce lidí do které se budeš moci i zařadit. PVP by pak mělo být v podobném stylu jako u stalkeru akorát budeš rovnou hrát se svoji výbavou.

          To že se drží xray engine je pro mě celkem důležitá informace protože to byl skvělý engine a dokázal nám hráčům mnoho nabídnout. Navíc hodně řešili to že tam bude anticheat a každý koho přistihnou s cheaty bude mít ban a hodlaj tohle opravdu přísně trestat
          • Škoda. Stalker byl pro mě hlavně o singleplayerové zkušenosti. Tohle si nechám ujít. Díky za info.
            • Xcomik
              škola vychází z města Pripyat jen tak btw. Ale ano já mám informace v první řadě že se řada lokací bude vyskytovat okolo Chernobylu samozřejmě pokud tam budou i jiná města určitě proč ne s tím nemám problém :-) Ale tuhle informaci nemám a to že jsem si četl všechny rozhovory s ferrumem a vývojáři.

              Jinak všechny doposud ohlášené lokace vycházejí z konceptu lokací pro Stalkera. Škola- Pripyat, Cordon - myslím že tady ani není třeba nic dodávat a pokud jde o radarovou stanici Vostok tak ta vychází z konceptu lokace pro tehdejší ShoC (původní verzi lokace uvidíš v Lost Alpha)
            • Xcomik sa mýli, Survarium sledujem už od začiatku ako bolo ohlásané. :)
              Dej sa bude odohrávať AJ v okolí Chernobylu, ale aj v rôznych miestach po celom svete.
              To bola jedna z prvých informácií ktoré Vostok G vypustili do sveta. O lokáciach ktoré sú dnes ofciálne ohlásané (škola, opustená radarová stanica) nie je vyhlásené že sú z okolia Chernobylu.
          • Ale klasickej offline single byt nema tusím, že?
          • Prej to ale nemá být z prostředí Černobylu... jen něco podobného. Takže kdo ví, nakolik se inspirují.
            • To je skoro škoda, že to má vycházet z Černobylské Zóny, tam už mi přijde, že není po 3 stalkerech co dalšího vymýšlet. Mohli vyjít z knížky a udělat postupně někoik Zón v různých částech světa
            • Xcomik
              Podle Dev blogu to bude právě všechno okolo Chernobylu ale jasně teď je spekulace asi zbytečná každopádně já se na hru moc těším a myslím si že řada hráčů co má ráda hry typu DayZ bude mít nakonec co hrát protože i nějaký ty mutanti v lidské formě tam určitě budou.

              Marez: No ono je hlavní co si přesně pod pojmem "klasický offline" představuješ. Jak jsem psal příběh tam bude v podobném směru jako u COP akorát s tím rozdílem že to budeš moci hrát ve více hráčích ale logicky budeš připojený normálně na server takže žádný offline singl pro jednoho s mody se konat nebude ale zase oni umí naslouchat komunitě takže se nebojím toho že by tam nepřidávaly obsah dle hráčů samotných

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit