Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Stačí, že se dělá....už jen to mě zahřívá u srdíčka *4* Vůbec, tahle E3 se mi docela líbí. Destiny, Arkham Origins, PES14, Mirror´s Edge, Zaklínač 3, Battlefront3, další potupa XO...no paráda *4*
  • Vidlec
    S dnešním hardwarem by to klidně na PC mohlo vypadat jako v tom teaseru.
  • Hah, zase a reboot. Už by s tím mohli jít někam, pořád odstraňovat číslovky a podtitulky ke hrám...
  • walltar
    No tak Battlefront si s chutí zahraju ... stejně nemá v BF4 nejmenší konkurenci.
  • MishKonn
    Upřímně, ať to klidně je přeskinovanej BF3/4, vůbec, ale vůbec bych se nezlobil.
    • nekromant33
      + vesmirny bitky na frostbitu *14*
  • Já už zas nevěřim vůbec ničemu, co nese cejch EA
    zlatý časy Sierry
    • Lawliet
      Tak to pozor pozor! EA sice všeobecně ničí co může, ale zase to na čem může vydělat, kde může nachytat na komunitě neudělá úplně nekvalitní a řekl bych nadprůměrnou hrou. Jako příklad bych uvedl asi značku Battlefield, která ne všem sedne, ale hroznou bych ji nenazval sou lidi co to dokážou pár měsíců hrát. I ME nebyl úplnej propadák. Představoval jsem si nějaké části trochu jinak, ale celkově hodnotím nadprůměrně. Takže nedoufám, že tohle bude velkej prů*er.
  • Proto se to taky jmenuje Star Wars: Battlefront 3 a nemá to na konci tu trojku. - To nedava moc smysl ze
    • Overwatch
      Díky za upozornění a sorry, chybka.
    • Blue.Shark
      Star Wars: Battlefront 3 bez trojky = Star Wars: Battlefront. Tak to chápu já.
      • Všichni chápeme, co se snažil autor říct, ale to nic nemění na faktu, že je to blbě řečeno/napsáno a samotný text nedává smysl.
  • God-of-War
    To maj taky jediny stesti. Nestojim o preskinovany Battlefield.
  • Lawliet
    O-hoho ho! Teď zním jak Santa. Mrazení v zádech. Battlefield se může jít poplácat po zádech a ne, že bych proti němu něco měl.
  • Generalmagor
    Tvl jo! Už jsem nažhavenej! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit