Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A nemáte někdo rady, jak rychle odemknout HK-51? Fakt mě nebaví to pitomé skenování *1*
    • Zaujímalo by ma prečo dostal toľko mínusiek, keď sa iba pýtal ako môže dostať HK-51 skôr ako scanovaním? To je akože pre niekoho inzultujúce, alebo morálne neprípustné sa niečo spýtať?
      • Veskoslav
        Absolutně neřeš +-. Na všech diskuzích, kde cokoliv napíšu, tak dostanu takové hodnocení. Ale když to někoho baví:)
    • dá se odemknout za cartely nebo za credity ;)
      • Nedá. Dá se odemknout pouze pokud už jej máš odemčeného klasickou cestou alespoň na jedné postavě.
      • Veskoslav
        Asi jo. Ale milion je docela pálka:)
        • Hlavne milion jako free hrac stejne nikdy dokupy nedas ...
  • Paci sa mi ze pocuvaju co ludia chcu a postupne to pridavaju. Chapem ze sa neda vsetko hned, ale je vidiet ze citaju na fore poziadavky ludi a snazia sa ich plnit. Bol som rok a pol subscriber (mal som dokopy asi pol roka prestavky) ale celkovo ma to bavilo teraz uz na to fakt nie je cas. Cakam kym bude Episode II potom sa tomu budem dalej venovat.
    • XorxoxTalarius
      Jaka Epizoda II???? Vic info *8*
      • jj myslim pribehovu, toto co tam zatial je, tak to je E1 ci ako to je pomenovane v hre (dlho som nehral :D) tak ked vyjde pokracovanie pribehovej linie (chapter 4+) tak sa do toho znova pustim
        • Veď už vyšlo pokračovanie príbehovej línie. Ďalší chapter je na planéte Makeb a dostaneš ho spolu s expanziou Rise of the Hutt Cartel.
          • hovorim o Chapter4 a dalej, nie datadisk, ten som dohral tiez
      • Měla by být nová trilogie

        Epizoda VII ( 7 )
        http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=sr_1
        Epizoda VIII ( 8 )
        http://www.imdb.com/title/tt2527336/?ref_=fn_tt_tt_27
        Epizoda IX ( 9 )
        http://www.imdb.com/title/tt2527338/?ref_=fn_tt_tt_32
  • Já měl rád SW Galaxies po CU. Nicméně mě tahle hra taky baví a tyhle souboje ve vesmíru mě opravdu dost chyběli. Palec hore.
  • celoush
    Bude se to dát hrát jen jako letecký simulátor z univerza SW? Já nechci nikde běhat, skákat, plnit mise... Budu se moci připojit, dostanu stíhačku a leť?
    • Na 100% budeš muset tím "skákáním" dosáhnout nějakého levelu než budeš mít toto odemčené, jestli to bude 10lvl jak klasické ground PvP to nevím, ale myslím že ano.
      • Veskoslav
        Tak ale loď dostaneš později než na 10. levelu.
        • To sice ano, ale dost pochybuju, že to budeme hrát s loděma, které máme. Je otázka, jestli tu loď dostaneme zdarma ( abychom vůbec měli přístup do těch PvP zón ), nebo si ji budeme skrze nějaké questy muset odemčít a nebo jestli si ji budeme kupovat.

          Myslím, že lodě které teď máme budou i nadále sloužit jen k PvE.
        • podle me to budou jine lode nez tu co dostavas za plneni pribehove linie...aspon podle toho videa
          • Veskoslav
            No to asi jo. To vypadá na jednomístné lodě, stíhačky. Ta moje gigantická "kráva" by nebyla asi použitelná. Sice je pěkná, to jo, ale nemotorná *1*
            • 2P4R4D0GS: To se nedockas, mozna u star citizen, pokud splnej co slibujou. Tohle totalne podelali. Toto bude proste jen prdla arena, kde se bude navzajem strilet par maniaku, a nic z toho.
            • no jo tech predstav ze zacatku bylo...napr. guildovni krizniky a jejich vzajemne dobyvani a podobne...
            • Mě by se líbilo, kdyby vesmír byla otevřená zóna a mohl bych se tam pohybovat jak by se mi zlíbilo, lodí kterou bych si sám postavil z vlastních součástek. Byly by tam různé úkoly a mohl bych cestovat mezi planetami tak, že si prostě nasednu do lodě a sám ji řídím atp. Myslím, že takovejhle styl k bountymu nebo smuglerovi prostě patří. Ale toho se asi nedočkám...
  • K rozšíření se jako první dostanou pravidelně platící hráči (3. prosince), následně bude Early Access pro free-to-play (14. ledna) a následně bude odemčen všem (4. února).

    Napsal bych to spíš takto:

    K rozšíření se jako první dostanou hráči, kteří měli 1.Listopadu hru zaplacenou (3. prosince), následovat budou ti, kteří měli v minulosti zaplacený alespoň jeden měsíc hraní (14. ledna) a následně bude odemčen všem (4. února).
  • mna bude zaujimat len jedno, bude to tak lagovat ako v pozemnom PvP a tudiz nehratelne, alebo to konecne pojde normalne a budete to hratelne ako hranie v beznom svete.
  • Jak funguje ten f2p? Da se to jen stahnout a hrat, nebo musim koupit hru jak u GW2? Dik za odpoved a necht vas sila provazi.
    • Na f2p se nedostanes k nejlepsi (purple) vybave. Zlaty Star Trek Online, to je f2p jak ma bt.
    • Veskoslav
      Stáhnout. Ale jsou omezení. Dostáváš méně expů (25%) a méně peněz (25%). Letecké souboje jsou omezené na 2 denně, Warzone a Flashpointy nejsou přístupné. Ale je tam tolik úkolů, že penelizace za zkušenosti i peníze je v pohodě.
      • XorxoxTalarius
        Tak tady te musim opravit, vesmirne souboje muzes delat 3 denne, Warzone a Flashpointy muzes delat 2 denne. Navic omezeni je platne az od 20 urovne.
        Jediny problem je ze nedostavas balicky (teda balicek s gearem a penezi) coz driv delalo problemy treba u bounty huntera, ale to je uz fixle, takze se da v klidu hrat
        • nekromant33
          myslim ze je to weekly, ne daily - nevim, uz jsem to dlouho nehral, odpudili me omezeni crew skills a action baru...
          kazdopadne dogfighty by me mohli presvedcit se do toho zase podivat, jeste pazaak by to chtelo *1*
          • Zrovna jsem na to myslel - chtělo by to Pazaak!
        • Veskoslav
          To děkuji, to jsem nevěděl. Já jsem F2P model hrál cca půl roku zpátky a tam flash nebyl přístupný. Ale teď mi konči subscriber
          • Mně se F2P model taky hodně líbí, Nemusím se stresovat tím, že si hru zaplatím a pak na to nebudu mít čas atp. a na hraní postav ( eXPení a příběh ) bohatě stačí F2P / Preferred status. Po dohrání postavy si vždy měsíc zaplatím abych měl neomezené FP/Operace/PvP atd. a pak jdu na další postavu ;-)
            • XorxoxTalarius
              A tebe to nejak omezuje? Mne treba ne :)
            • Jenze problem f2p u SW je ten, ze narozdil od jinych games, kde si za prachy muzes nakupovat kdyz chces - ale hrat muzes defakto bez omezeni, tak tady musis prachy utracet proto, abys vubec moh hrat. Neco se da sice pokupovat v aukci, ale casto za prachy, ke kterym se jako f2p hrac nedostanes, protoze tvuj cap je proste nizsi. Jako pochopim, ze na nejakej unlock budes msuet hrat 1/2 roku ... ale aby sis na nej zcela umele nemoh vydelat vubec ... lol.
          • XorxoxTalarius
            No oni to dosti prekopali a hodne poladily, asi aby tam mel kdo hrat a aby je nalakali :D Na mne to zabralo a ted po vyplate jdu subscribe kupovat :D
      • dolezite pri peniazoch je obmedzenie na 300 000. ja som mal predplatne mal som skoro milion a po prejdeni na f2p mi to pekne zrezali na 300K.
        • Všechno to máš uložené v bance - Budeš k tomu mít přístup pokud se opět staneš subscriberem a nebo pokud si v CM zaplatíš převod peněz ( dá se sehnat i na GTN ).
          • Nicmene k tomu kupovani z GTN, je trochu kontraproduktivni koupit unlock na vytazeni 300k z banky za 250k. *15* I kdyz cena asi hodne zalezi na serveru kde hrajes.
      • Taky je dobré to, že si stačí zaplatit jeden měsíc a hned se změní tvůj status z F2P na subscribera a až to předplatné vyprší, tak jsi preffered player a už i tam máš celkem výhody oproti F2P.
    • stáhneš a můžeš hrát...
  • Krok správným směrem, jenom aby to totálně neposrali ;-)
  • Uz ted vidime, jak ty letecky souboje budou v tom enginu vypadat a jakym stylem to tam ukotvej ( 2-3 repetitivni battlegroundy, pay2win fotonova torpeda+iontove stity a chovani stihacek jak desticka v arkanoidu )
    • XorxoxTalarius
      No ja jsem F2P hrac a musim rici ze jsem daleko silnejsi nez nekteri platici hraci co okolo mne tajtrlikuji, pripadne maji nakoupeno za CC, jedine co mne znevyhodnuje je ze nemohu pouzivat artefakty a lepsi predmety (ale i s tim se da zit)
      • Môžeš si kúpiť v Cartel Markete unlock na všetky postavy, aby si mohol používať aj artefakty (purple grade). Tento unlock sa často nachádza aj v GTN (Galaxy Trading Network) a ja sám som ho kúpil tam za 600k, oplatí sa to.
      • Nemuzes pouzivat artefakty a lepsi predmety ? Nerikal tu nejakej fanboy, ze to neni p2w ?
        • Veskoslav
          Akorát, že cenově jsou artefakty tak drahé, že se to stejně nevyplatí je kupovat, když o něco slabší oranžové jsou prakticky stejné. Navíc na 55 můžeš nosit fialky. Do 50 levelu jsem našel pouze 3 fialky a ani jeden nebyl na mě. První použitelný jsem měl až na 48. levelu. Mimoto ve warzone to stejně nehraje příliš roli. Navíc doporučuji se podívat, kolik lidí tam má "fialové" na 55 a kolik lidí má skládané setovky. Protože od 50 může používat jakékoliv komponenty a navíc na Orinocu dostaneš skoro celou fialovou zbroj v rámci plnění tamní příběhové linie, kterou si můžeš ihned nasadit.

          A vysvětli mi, v čem je to P2W, když ti to ve Warzone naprosto nepomůže, když jdeš pod level 50 do zóny. Většina tam stejně má obyčejné setovky od zelených, modrých až po oranžové. Málokdo tam má něco lepšího. Tudíž, kde je ten PW2? Poděl se.
          • "jedine co mne znevyhodnuje je ze nemohu pouzivat artefakty a lepsi predmety"

            Reagoval jsem pouze na tohle, z cehoz se klidne usoudit dalo, ze je to p2w. Opakuji, nikde nerikam, ze je to p2w, hral jsem to mesic a pul po vydani a vykaslal se pak na to.
            • Veskoslav
              Jo za 1200 Cartel Coins to jde odemknout na sebe, 2000 na celý účet. Což odpovídá 4 měsíce jako subscriber nebo 20 měsíců jako "zabezpečený" účet kódem, kdy dostáváš 100/měsíc.
            • Ok, dik, p2w to neni, tak se muzem vratit k tomu chaosu :D
            • ty fialky si muzes myslim odemknout ne? dlouho jsem nehral ale kdyz jsem koncil tak jsem si koupil par veci v aukci abych kdyz bych se chtel podivat jsem toho mel odemcene co nejvic
            • Veskoslav
              Dobře beru. PW2 to rozhodně není. To je třeba 4Story, MEtin2, Aion atd. tady ti to dává nepatrnou výhodu na nižších levelech, ale nikoliv v PvP, ale v PvE. I když při ceně oranžová vs fialová to je docela rozdíl spíše peněžní. A osobně se přiznám, že jsem většinu svých eqipů měl koupenou za planetární měnu (změna oproti předchozí hře, kdy každá planeta=jiná měna, teď mají všechny stejnou).
        • XorxoxTalarius
          Taky ze neni, jelikoz moje oranzove predmety co mam jsou asi dvakrat lepsi nez ten artefakt co jednou za tyden najdu ;)
    • Walldstein
      P2W? v případě SWTOR?? No nevim, já sem sice platící hráč, už od vydání a kamarád je f2p hráč. Jaký je mezi námi rozdíl? Vlastně žádný, jen já mám neomezený přístup do všech částí hry, jo a narozdíl od něj každý měsíc dostanu od hry 600cc jako odměnu za to, že sem subscriber.

      A víš co? Já tobě nebudu dokazovat že to neni p2w, mám totiž lepší nápad. Ty dokaž nám, že je to p2w, tedy přednes důkazy které to dokáží a uvidíme.
      • Rozdily? Tak trebas on nemuze pouzivat fialky, a vzhledem k cenam na burze si nemuze koupit ani unlock. Zaroven ti nemuze nic dat ani prodat (naprimo bez burzy).
      • Z mojeho komentu je evidentni, ze je to jenom moje spekulace jak to bude ne ? Nikde jsem nenapsal, ze je SWTOR p2w, protoze je to spis payforsavedtimeandgear, coz je ve vysledku prakticky stejne to samy. A co ? u dnesnich Bioware se to klidne navic muze stat, ze ti za dalsi pulrok zase flusnou do xichtu a udelaji to p2w. Spis mi vyvrat ty dalsi 2 veci co jsem napsal - ze to nebude jen dalsi repetitivni nedodelanej battleground, jako byly ty predchozi a ze ovladani stihacky nebudou jen sipky doleva, doprava a 2 tlacitka ( pravda, na pvp uz tam tu sipku dopredu a dozadu asi budou muset pridat ).
    • ty si to asi mýliš so star trekom :D fotonove torpeda a ionove stity vo svete star warsu neexistujú.. a asi si aj dajaký veštec keď si tolko informácií vičítal z toho traileru :)
      • XorxoxTalarius
        Musim te zklamat ale fotonova torpeda jsou i ve SW, ale ne ve stare republice, spis az behem Prvniho Galaktickeho Imperia (to same ty stity)
        • Nemyslíš náhodou protónové torpéda a deflektorové štíty?
          • XorxoxTalarius
            Nope, ve SW jsou i fotonova a stitu maji taky vic druhu
            • No ja o fotónových torpédach v univerze SW nič neviem, ale rád sa poučím, ak mi tu niekto postne link na nejakú relevantnú stránku, kde sa to uvádza. ;)
            • Veskoslav
              Fotonová torpéda v SW určitě nejsou. Oni mají protonová:-D Tedy aspoň podle "wiki":

              http://starwars.wikia.com/wiki/Proton_torpedo
      • A nemusel jsem to vycitat z traileru. Hral jsem to od spusteni, byly tam mise ve vesmiru a tohle je uplne to samy, akorat proti hracum. Stejna nemastna, neslana, chaoticka sr*cka.
        • Walldstein
          Jestli ti naskriptovaná mise, resp. mise kde jen mačkáš čudlík pro střelbu a tvoje loď mezitím letí po předem naplánované trase přišla chaotická, tak je mi tě líto...
          • Chaoticky VIZUALNE. Nemusis delat gumu jen proto, ze me chces ponizit.
            • XorxoxTalarius
              Jakej autoatack?
              To proste jenom zurive strili ...
              A porad plati co jsem psal vyse, normalni zdravy clovek nema problem si natrenovat reflexi aby se v tom vyznal ;)
            • Asi jsem se ne uplne zcela vyjadril. V podstate mi jde jenom o spamovani autoattacku tech paprsku u stihacek. Dej si ten trailer 0:40-0:42 a to jsou na obrazovce 3 stihacky a nejaka bitevni lod. Predstav si, kdyz takhle kolem sebe bude spamovat 24 hracu autoattack z blasteru plus jeste do toho bude krosit megalod z 20 dalsich del ? Dyt ani pomalu neuvidis vybuchy, nic, nebudes stihat nic sledovat.
            • XorxoxTalarius
              No to by mne schvalne zajimalo jak si prestavujes bitvu lodi ve SW? Kdyz by to teda melo byt MMORPG, to mi rekni, to mne teda zajima
            • Veskoslav
              By mě zajímalo nějaké podobné PvP aby jsi to uvedl jako příklad boje.
            • Bitvu si nepredstavuju jinak, ale PVP v MMORPG si teda jinak predstavuju.
            • XorxoxTalarius
              Takze to je chaos jelikoz to nedokazes zpracovat, tudiz je to tvuj vlastni handicap ... no doufej ze nezacne valka :D To bude okolo tebe litat a nebudes vedet odkud :D
            • Veskoslav
              A jak si představuješ bitvu? Synchronizované střílení na povel?
            • To ale vubec nic neznamena, ze je to stejny jak v nejaky jiny hre. Ja vim, ze uz ta chaoticnost proste vychazi z univerza SW, ale to je muj nazor na to - pro me je 1000 barevnejch paprsku litajicich ti na obrazovce na vsechny strany proste CHAOS. Nekdo vyspelejsi v tom treda vidi rad, ale ja v tom proste vidim chaos a tudiz me to bavit nebude. Do tebe zacne nekdo krosit a ty nebudes vedet ani odkud pomalu.
            • XorxoxTalarius
              Hral jsi nekdy Star Wars: Battlefront II? Jestli ne, tak si to na Steamu kup, dej si misi ve vesmiru s plnym poctem hracu a pak mudruj, vypadalo to uplne stejne jako v tom traileru :D
      • Ja vim, ze je to ze star treku :D to byl vtip
    • To sou zase slova znalce... pay2win rozhodně není f2p model swtor... naopak, je to ve výsledku velice dobře vyvážné f2p, kde si najdou všichni svoje. Obsah je na tom zcela jinak oproti startu, dneska to má supr end-game a všechno co k tomu patří. Tohle je další skvělej krok, jak hru obohatit.
      • Swtor je ciste paytowin gamesa, pokud neplatis, nemuzes se trebs pvp vubec ucastnit, protoze nemuzes mit prislusnou vybavu. Endgame je pak naprosto tragickej, protoze je to par aren, ktery muzes chodit porad dokola ... lol.
      • Gameplay uz byl sam o sobe nuda a tezce pochybuju, ze ho nejak zmenili. Destrukce stovek anonymnich droidu ano, opravdu zabava.
        • XorxoxTalarius
          Bohuzel tomu se zatim nevyhlo zadne MMORPG, vlastne zadne RPG :D
        • Walldstein
          A destrukce stovek anonymních vojáků ve střílečkách, nebo singlplayer RPG nebo dokonce RTS zábavné je???
          • Mluvime tu o MMORPG a jako odpoved na tvoji dalsi otazku pisu ano, je to zabavnejsi.
    • Přesně, zábava asi jako řídit dobývací stroje ve WoW. Obecně, tohle nemá v mmorpg co dělat, od toho jsou tu jiné hry. Specifita mmorpg her spočívá v úplně jiném rozměru.
  • Kdo vi, treba z toho casem bude dobra hra a zacnu to zase hrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit