Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jde vidět, že to píše někdo z EA. Tolik gramatických chyb, že by se šel Slabikář utopit.
    • *1*
  • to je marketing, vole. *7*
    • presne tak lidi, vsak to je jen reklama, necekejte od toho neco zajimavyho, uzitecnyho, kvalitni sepsani clanku a tak podobne.
  • species
    no alespon je jasny ze prachy z EA do games.cz proudi jednou cestou nebo druhou...

    A ja si rikal.... navod na mmo? .... hned mi bylo jasny odkud vitr vane jak jsem videl PR sdeleni.
    • Drda no.
    • species
      A samozreme clanek plnej nesmyslu, z tohohle by clovek snad dostal pocit ze je to nejaka dobra mmo nebo co, prestoze na trhu existuje Guild Wars 2.

      Ale jo mam radu o kterou se rad podelim v komentarich - nehrajte to, jestli mate chut na single stahnete prvni Kotor, jestli na mmo nejakej private shard Galaxies. Tahle hra ma oboji a nedela dobre ani jedno!
      • ty hraješ guild wars 2? co je na tom dobreho? čiste ze zvedavosti
        • Můžeš zkusit sám, včera to pustili v základu zadarmo - s pár restrikcemi, ale nic hrozného jako v swtor
  • Jaký zoufalec psal tohle PR ? Vždyť informace jsou tak dva roky staré. Navíc se spoustou nepřesností.
    • Možná to píše někdo z KLDR, ale tam jsou 20 let pozadu.
  • "fanoušky herních Hvězdných Válek potěšila svým rozmáchlým podáním příběhu" Tak já se za fandu považuju a tahle hra mě rozhodně nepotěšila. Star Wars hry už pěkně dlouho umírají a největší klenoty jako Jedi Knight a Knights of the Old Republic jsou v nedohlednu. A tyhle PR články jsou naprosto trapné, protože hodně lidí si myslí, že to píše redakce...potom si nějaký chudák myslí, že swtor opravdu dobrá hra.
    • CRYPT
      Takze ja, jakozto platic uz rok a pul neptretrzite a SWTOR mne porad bavi jsem chudak? Zkousel jsem Aion, zkousel jsem Teru Online a ted i Skyforge, ale porad se stejne vracim ke SWTORu. Mozna zde je i castecne duvod ten, ze uz tam mam nahrano hafo hodin, vicemenne vim kde co je, co cekat atd. navic protoze mam spoustu class a hraji pvp, tak vim co ocekavat. Pro mne nejvetsi nevyhoda a zaroven mozna i nejvetsi negativum, proc SWTOR vubec zkouset je, ze engine je naprosto silenej. Na to jak hra vypada, tak propady FPS, WZ hraji na 15-30 (stalo se po predposledni updatu pred 3.0 (lvl60)), drive jsem hral na svem laptopu uplne vsechno na ultra a 75-110 fps. Ted je to silene. Raidy se vesmes hraji s 8mi lidmi, jelikoz ten engine vice lidi nedokaze unest na rozumne hranici FPS. Kazdopadne jak jsem nikdy Star Wars neholdoval, diky teto hre jsem se stal fanouskem cele serie SW.

      Kazdopadne mozna male + pro lidi, kteri trebe uz drive SWTOR hrali a prestali. Zanedlouho vychazi novy pribeh se spoustou zmen a novinek jako takovych a mozna bude zase chut se poradne oprit do sveta SW.
      • Pro mě to je prostě MMO. Všechny jsou stejné, všechny jsou hloupé. Kvalit KOTORu to nikdy nemůže dosáhnout a Jedi Knight si dodnes s tím jejich "combatem" vytírá kaďák.
      • Nejsi chudák.. ale... mě stačilo tři měsíce abych si užil obsahu a pak to začalo být dost repetetivní = nebyla přídavná hodnota peníze/zábava. Pokud jsi to vydržel rok a půl tak to ti gratulluji. Aktuálně je jasné, že PR se snaží zachránit co můžou = vesměs se tu prezenutuje jen mrtvola.. díky restrikcím na free nemám důvod se ke hře vůbec vracet ač jsem u ní nějaký ten měsíc strávil. *9* 2
  • RazorProduction
    Mate tam chybku - dostanete se ale nejvýše na 50. úroveň (maximální je 55) max lvl je tet 60 *5*
    • Jack1947
      Což je s podivem je to velké RPG a střílečky mají také kolem 70levelu tedy i více ano ještě záleží na tom kolik hodin to potrvá... ale obávám se že i za xxx hodin to začne asi nudit.
    • species
      sak je to PR sdeleni kamo, tady o presnost informaci jde v tom nejmensim. To je jak recenze na call of duty
    • Díky za upřesnění informací. *4* P.S.: Taky tam máš chybku, pokud nemyslíš tet jako Ofenzívu Tet.. nebo množný číslo od slova teta, 2. a 4. pád. Nezlob se na mě, jsem jen prase.
      • nightborne
        Haha =). Já bych řekl, že rozhodně hovořil o problematice vietnamské války =)).
  • >šetřete si kredity a nekupujte si zbytečné vybavení dokud nejste padesátka
    až na to, že to platí jen pro předplatiče, i preferred mají směšně nízký maximální limit kreditů
    • Tak si to máš předplatit... To je, jako nadávat na to, že v "demu hry" je jen jedna úroven a né všechny.
      • Jenze oni tvrdi, ze je to f2p

        Setreni je naprosta kokotina, protoze na max lv se na ten limit da dostat za odpoledne.
  • Ja som to teda skusil, dal som im tam 15E (nech mozem mat 3 crew skills, som fanatik na farmenie) A velmi ma to bavilo... Sice komplikovane a tutorialy mi absolutne nevonali (Mody/enhancy do zbrani/brneni, no nerozumel som tomu), ale skusit urcite, aspon prve lvly :)
  • Tak nejvtipnější na celém sdělení je asi to že max level opravdu není 55, ale 60.
    • I pro F2P? Podminkou je tusim navic SoR?
  • Tyhle "tipy" jsou naprosto absurdni. Navic ani platici hrac nema pristup ke vsemu, je hromada veci co za cenu predplatnyho nedostane a musi je koupit v shopu nebo na aukci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit