zavřít
...

Stealth akce Styx: Shards of Darkness představuje kooperativní režim

Stealth akce Styx: Master of Shadows dostane už za necelé dva týdny pokračování, kde nebudete muset být na všechno sami. Ve Styx: Shards of Darkness sice pořád hrajete za malého zákeřného goblina, ale pokud budete chtít, můžete si k sobě vzít parťáka. To otevírá dveře spoustě nových možností, ale ruku...
 • Drozd (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Bude se moc ten co-op hrát na jednom ps4 ? Ve formě sdílení obrazovky, děkuji.
  7.3.2017

  reagovat

 • turbo (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Trošku to trvalo, ale hurá! Doufám, že to bude minimálně stejně zábavný jako "jednička". Co-op nevyužiju, neb jediný stealthový maniak kamarád má PS, ale drop-in/drop-out co-op super!
  6.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.