Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ja tomu spekounovi vyhrozuju smrti vzdycky, kdyz me Steam necim nase**, nejak se sekne, neco nefachti, nejde spustit hra kvuli tomu, ze maj pretizeny servery, hra od Valve se nejak jeb*, atd....
    • Jak casto se stava ze ma Steam pretizeny servery a nejde kvuli tomu spustit hra? Ja snad nepamatuju ze by se mi neco takovyho nekdy stalo.
      • hraju Dotu 2 a stává se to cca tak jednou dvakrát do týdne, začne se stahovat update, stahování se tak 10% před koncem brutálne zpomalí a trvá pak třeba hodinu než se dotahá těch posledních 10%
  • Tak co ? Kohopak zabijeme dneska děcka ?
    • to neni vtipny, takhle se totiž v rusku "lide" normalne bavi
      • No vidíš . Mi přijde kouzelné vynášet soudy po prohlášení na něčem jako jsou sociální sítě , na kterých se můžu profilovat jako největší zabiják jednorožců . Problém je v dětech a zapšklých mravokárcích , které si myslí že život na sociálních sítích má s tím reálným tolik společného . Problém je v tom , že uctíváte masové informační médium stavící na principech starého Xchatu .... a tam to běžně bývala ta pravá sociální žumpa .
  • pokud mu vyhrožoval smrtí, měli kontaktovat policii... ale namísto toho mu stáhli hru ze steamu jak nějaká msta mezi dětmi ve školce, zajímalo by mě, do jaké míry mají tohle valve ošéfované ve smlouvách co dávají vývojářům kvůli publikování her
    • Msta? Kolik je ti, 10? Jsou to distributoři a mají snad plné právo rozhodovat, s kým chtějí spolupracovat. Jenom idi*t by si mohl myslet, že v tomhle případe postupovali špatně. Vysvětlovat proč ti nebudu, jestli to nchápeš, nemá to ani cenu *7*
      • Plné právo znamená co ? Pokud bylo jeho chování v rozporu se smlouvou pak na to mají plné právo. Pokud tím ale myslíš plné právo selským rozumem jak to u vás v česku bývá zvykem, pak tedy určitě ne.

        A příště než začneš na internetu někomu nadávat si rozmysli, kdo je tu dítětem.
    • Tak jako většina podobných smluv tam je i to, že svým jednáním nebudeš poškozovat Valve a oni zas tebe. To co udělal (a dělal) znamená, že porušil hned několik částí smlouvy a už předtím než řekl že ho zabije ho Valve mohlo vklidu vyprovodit....
  • ucho
    jinak ohledně toho tvrzení, že mimo steam týpek prodal jen 12 kopií hry. to je jaksi lež. ta hra byla letos v humble bundlu (a loni v groupees)...

    a tady ještě prohlášení: http://codeavarice.com/post/100592709238/mike-is-leaving-code-avarice

    edit: zajímavý komentář :)

    "I had the "pleasure" of being acquainted with Mike and Travis during a Groupees bundle we shared last year in May. They were harassing customers in chat and I stepped in to tell them to stop. After Mike and Travis retargeted their harassment at me, Mike and I proceeded to chat in private messages. I told him "you need to learn to act a bit more professional" after a short discussion about how he can't treat his customers that way. He said "You can't teach a lesson to God.""
    • Ano Groupees bundle , ale myslím , že i na té titulce Steamu jsem si ji rozklikl .... Nu což , mne odradila , když jsem ji viděl v pohybu .
      Spíš mne zajímá do budoucna , jak to v praxi probíhá , když se Valve rozhodne svévolně stáhnout již hráči zaplacený obsahu ze Steamu ...
      • ucho
        normálka, jako u jiných her, který byly ze steamu odstraněný (stejně to funguje na GOGu), hru mám pořád v knihovně a můžu si ji kdykoli nainstalovat
    • je tam napsáno za jeden den, ne celkem
      • ucho
        no jo, ale humble bundle prodeje se počítají na deseti tisíce... groupees dají taky několik tisíc...
      • navíc jsem to pochopil tak, že šlo o Day 1 prodeje
        • ucho
          no tak je to v tomhle článku napsaný dost nešikovně.
  • Inquisitor
    A nikdo si to taky nezaslouží víc.
  • Steam je trh. Pokud byste šli na trh se svým produktem a nadávali byste okolo, vykopali by vás z trhu pěkně rychle.

    Chyby se stávají a problémy je potřeba řešit konstruktivně a ne jako 13ti letý vemeno. *7*
    • Steam neni trh, steam je primarne online drm.
      • A ty jsi primárně idioot
      • ty si primarne online kkt *15* Běž si hrát COD na gamepadu s 30 fps *15* *15* *15*
  • filias
    A pooučení zní jak? Pokud vám ujedou prsty na klávesnici, zabanovat vás může stejně tak Tiscali, jako Valve.
  • Malleth
    "...Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”
    - Yoda
  • To abych si někde poznamenal nepsat moc, v uterý (cenzurák má blbou náladu).
    • species
      hahaha, ty vole tak zase bod pro tebe :D Jak ty to covece delas :D
      • To nevím ale ty vle to už je otravné. *7* Takže ahoj v neděli no. *12*
  • No mne staci si kuknut forum core uzivatelov Sectoru..kazdy druhy post je o tom ako si skusili demicko z piratebay..cakaju na vypredaj alebo 50 stranove vylevy ako im hra seka laguje a uprava configov...5 hodin nastavovania a i tak to ide na huciacom srote za 1000 eur horsie ako na PS4 za 340 eur...vid Mordor i Evil Within a to je len zaciatokmm.
    • To si si teda vybral paradne priklady:
      http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-the-evil-within-performance-analysis
      http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-shadow-of-mordor-face-off

      V skratke pri oboch, PC najlepsia volba ak chcem kvalitu ;-)
    • tak to teda moj srot je v hodnote asi dobrych 2000eur, ak to zratam, ma vykon jak kr*va a prakticky ho ani nepocujem, ani pri hrani a to je asi 40cm vzdialena bedna vedla na stole a ziadna hra mi neseka a nemam s nou tebou zmienene problemy, popravde ma trochu aj mrzi, ze moj komp sa pri hrani dnesnych velkych hier vlastne len tak motka *3*
    • tim "lip" myslis 30fps@900p s fps dropama nekam k 15? tak to ano,na konzoli to jede lip *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit