Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Hmm..ja nevim..ja nikdy s GFWL zadnej problém nemel. Ne ze bych tuhle službu mel nejak rad, ale moc nerozlisuju jestli to je Steam, origin,Uplay nebo GFWL..u všech tehle služeb se vždycky najde nejakej problém..takze nevim proc bych mel mit radost ze se nejaka hra stehuje z jedny na druhou.
    Tyhle parazitni služby jsou k nicemu jedna jak druha..

    PS: i když uznavam ze diky Steamu vychazeji hry které by jinak na PC nikdy nevysli..(FF XIII, Elminage atd)
    • Tak to jsi šťastlivec, když jsi nikdy neměl problémy s GFWL, naopak mě se ještě nestalo, že bych jednou jedinkrát s GFWL neměl problémy. Až GFWL padne nadobro a DS přesunou na Steam, budu mávat vlaječkou na náměstí a slavit... Lepší Steam než GFWL. A mimochodem Ubiplay i Origin jsou stejné sra*ky.
      • flash789
        nerekl bych ze stastlivec, jen mi to proste normalne funguje. Mozna to bude tim ze mam v pc poradek a nebezi mi tam bambilion zbytecnejch programu a v registrech to u me nevypada jako po bitve u Stalingradu :)

        PS: Steam je uplne stejna *racka jako Uplay nebo Origin, vime?..asi ne co?
  • no vida, bylo to tak těžký udělat rovnou?
  • Vogon
    Doufám, že to oživí multiplayer.
    • To jsem zvědav, jestli bude MP fungovat pořád na principu peer to peer.
  • a tunaky je čeština
    • http://www.abcgames.cz/?p=preklady_zobraz&id=15305
  • Klíč originálky Dark Souls šel na Steam použít odjakživa, alespoň ten, co jsem měl v britské krabici. Ty, co se prodávaly v Čechách, jdou myslím na Steamu aktivovat také.

    Každopádně dobrá zpráva!
    • Nevim jak konkretne toto, ale spousta games sice sla na steamu koupit a slo je na steamu "vlastnit", ale kdyz si je chtel taky i hrat, musel sis tuhle srajdu nainstalovat jako bonus k tomu.
    • Vogon
      Jasně, jenže ti co to nevěděli, instalovali(nebo se aspoň snažili) Dark Souls přes gfwl, hru hráli, mají savy(ve kterých mají nahráno dost hodin), a teď by o ně měli přijít?
  • Praise the Namco ! And the sun of course \[|]/
  • Tak to trikrat hura! Po nekolika instalacich Dark Souls, ktery se nikdy neobesli bez technickejch problemu a casto nutnym znovustanovanim a znovuinstalovanim tenhle krok cenim. Dark Souls je totiz jeden z defaultnich softwaru na mem PC ☺
  • davidBray
    fajn zpráva a pěkná vlaštovka. Snad v brzké době budou následovat další a další a další. GfWL bylo nemocný už od začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit