Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SFxT proste nevsi SF z novimi postavickamy :D a je to po pi... vam poviem *14* je to chytlavejsie ako SFIV s mnoho vichitavkami a je dobre ze je to cesky jedini problem je asi ze sa nezachovaly mapy z SF ale aj tak je to dobre :D no ale poviem vam ja by som za to nikdy peniaze nedal ale keby my niekto poslal seriove cislo tak 2€ mu dam :D
  • Meli by se vys..t na nejakej street fighter.Tekken je a vzdycky bude nej bojovka.Uz jen ty boje ve street fighteru jsou detske a ubohe *11*
  • Tak jsem to hrál a je to strašlivá blbost! Nejsou tam žádní draci a ani se tam nedá jezdit v tanku. Dávam 0/10 *11* *12*
  • Být všechny hry v češtině, tak jsem se nikdy nenaučil anglicky *3*
  • Ještě štěstí, že je čas napsat komentář.
  • zdeeneek
    nemas 5 minut na precteni recenze? *1*
  • JJ hraje se to dobre jedina vec co me zatim vadi je prebarvenost aren ale trochu jsem stahl barvy a je to v pohode
  • Grafika je lepsi s traileru to nepoznas ale je o krok lepsi nez v SSF4
  • Vyžadovat u každé hry češtinu neznamená být náročný, ale být líný!
  • BoB.2
    *15* to maš pravdu ale byly to moje herní začatky a nebyl jsem tolik naročnej.
  • Pokud celé to "haló" kolem SF x T nevidíš od začátku jako "super příležitost vyzkoušet si, jaké to je, když se Tekken postaví proti SF", tak jen dobře pro tebe. Já naiva žil ale v domnění, že to "Tekken" v názvu není jen krajina, odkud se vzaly skiny na nové postavičky...
  • Nepovidej... Vzdyt je to taky bojovka v street fighter stylu...
  • Za "Tekkenisty" bych chtěl říct, že hra rozhodně není taková výhra, jako popisuje recenze. Ten Tekken tam prostě není - nijak. Jenom "některé postavy z nového Street Fightera vypadají (trochu) jako postavy z Tekkena a některé jejich pohyby zdánlivě připomínají pohyby v Tekkenu". Jako bez legrace, hrát jako Tekken se to ani vzdáleně nedá, animace jsou nehezké, naučená komba naprosto zapomeňte. Je to fakt Street Fighter se spoustou nových postav. Neříkám nutně, že to je kvůli tomu špatná hra, leckoho Street Fighter určitě baví, ale to hlavní motto, tedy že "Street Fighter meets Tekken" je jen jedna velká lež. Škoda. *9*
  • Veskoslav
    Osobně se mi to už prostě nelíbí. S chutí jsem si zahrál posledního Mortal, ale jinak ty hry už jdou mimo mě. Doby, kdy jsme pravidelně odrovnávali klávesnici na MC I a II jsou dávno pryč. Už mě to ani moc nebaví, věřím že na konzolích je to něco jiného, ale pro mě osobně jsou už tyhle bojovky pasé:)
  • Street Fighter X Tekken je unikátní bojovka. Člověk, který je zvyklý na Tekkena bude zpočátku trochu zmatený, než si na ovládací schéma zvykne. Měl jsem s tím trošku problém i já, a to jsem odchovaný Street FIghterem. Postavy z Tekkena mají zachovány jen ty nejdůležitější chvaty a zbytek je přidán tak, aby to vypadalo, že pohyby měli odjakživa. Ten, kdo má doma SFIV nebo jakoukoli variaci SFFIV, a myslí si, že bude ve hře jako doma, je totálně vedle ! A řeči o tom, že grafika jde dolů, jsou naprosto zcestné a je vidět, že dotyčný hru neviděl v pohybu doma. Vše je perfektně sladěné a hratelnost je výborná ! Mám ve hře odehráno momentálně cca 40 hodin a můžu s klidným svědomím říct, že za ty peníze hra rozhodně stojí a už se těším na DLC bojovníky. Doufám, že je Capcom nepředraží !!
  • mam 350 hodin v SFIV, 75 hodin ve SSFIVAE. ale do tohodle nejdu. grafika jde k horsimu, double team mi vubec nesedi. neni nad 1 vs 1. gemy a DLC ? FU capcom.
  • RavenHolm
    +1
  • Ringwraith
    Ale Tekken na PS1 nebyl v češtině!
  • nemam cas,precist recenzi,muze mi ted nekdo rict jestli si postavy z tekkena zachovaly svoje pohyby a bojova umeni nebo to je vse ve stylu street fighter??
  • MidnighT91
    Street fighter je strašná trapárna... Na druhou stranu ale dost chytlavá a dokáže na několik desítek hodin zabavit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit