Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra a krásné časy s mojí A600 :-) Nedávno mě potěšilo, když jsem vytáhl svoji Amigu po X letech ze skříně a spustil, tak všechno běželo a co mě dostalo, tak můj 9letý syn hrál a Superfroga a hrozně se mu to líbilo a úvodní song si furt zpíval :-) To jsem měl radost!
  • Lost Vikings v HD!!!!!
    • BlackThorne v HD!!!
      • lol az ted som si vsimnul ze ma nekdo predbehol ;)))
    • BlackThorne v HD! *5*
      • davidBray
        všema deseti !!
    • KaloSaper
      Spis nez predelavku,tak by to chtelo novy pribeh. Trochu OT dotaz - Nebyla LV prvotina od Blizzardu, v dobe kdyz se jeste nejmenoval Blizzard? Nebo byl Blackthorne driv?
      • Jmenovali se Silicon & Synapse. V roce 93 vydali pod Interplay LV
  • ach boze spomienky na amigu
    • Přeeeesně! Ještě ji doma někde mám holku, i když dneska už se dá zprovoznit i na emulátoru. Team 17 dělal ve své době jednu pecku za druhou (namátkou Full Contact, Alien Breed, Assassin, Project X, Worms) a Superfrog mezi ně jednoznačně patří! Nuže tedy, sem s ním :)
  • ucho
    po starým Superfrogovi jsem na GOGu už nějaký čas pokukoval. tenhle HD vypadá skvěle, tak jen co bude někde v akci, tak ho beru :)
  • Radši si pustím low-res verzi v UAE než tohle ... je to takový ... divný. Původní grafika je imho přitažlivější. Muzika v novym kabátku to samý. Nevim, mě se to prostě nelíbí. Pustil jsem si na YT nějaký videa z původního SF hranýho na Amize a je to zkrátka tak nějak lepší. Chutnější, šťavnatější. Tohle mi přijde lehce gay ;)
  • Robotron3
    Koupil jsem z nostalgie a dost naprd předělávka, když origo verze z Amigy se hrála líp. Tohle už je poznamenaný casual hrama na mobily. Radši nahoďte emulátory.
  • Doporučuji původní verzi animované intro od Erica Schwartze hudba od Brimleho klasika bohužel velice nepovedený remake doporučuji winuae
  • michaliuz18
    jazz je lepsi:D
  • Mať tak v novom kabáte aj Supaplexa, tak si dovolím tvrdiť že by mi zas trochu poskočilo IQ smerom ku genialite :)
    • Robotron3
      Přesně tohle jsem viděl v AppStore. Takže na Win to bude určitě taky.
  • Superfrog byla jedna z mála konverzí, která vypadala stejně dobře i na PC, tedy kromě zvuku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit